Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ni ja ne vidim neke specijalne razloge zašto je Drulović ispred Zenge (osim što je domaći), ali u svakom slučaju to nije najbitnija niti presudna stvar oko reprezentacije. Čak i ako pojedemo govno i zamaramo se oko burazersko-mafijaške tvorevine, jedini recept je da na klupi bude neko namazan a stručan poput Antića, da ume da hendluje menadžerske zahteve, a usput da stvarno odradi nešto. 

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Valjda bi trebalo biti obrnuto, koji su to specijalni razlozi da Zenga bude ispred Drulovica? Drulovic je vodio mladu reprezentaciju i osvojio zlato, Drulovic zna igrace, govori jezik, prosao je vec 4 prijateljske utakmice i valjda vec isprobavao neke zamisli, itd...

 

Zenga nema rezultata u zadnjih 10 godina, nije vodio nikakvu reprezentativnu selekciju, nezna igrace,...

 

Koji su to onda specijalni razlozi da se zove Zenga umjesto Drulovica 

 

 

edit: nepismenost

Edited by MangupIzCivilstva
Link to comment

Aman ljudi, kao da je bitno ko je selektor, strani ili domaći, dok reprezentaciju sastavljaju menadžeri i kroji ova garnitura FSS.

 

 

Tan2013-8-2_8948737_1.jpg

Link to comment

Vaske, ja ne favorizujem Drulovica u odnosu na Zengu pa ne vidim smisao opaske (osim da ti ovaj kretencic gore sekundira).  U vezi boldovanog, to sto tebi nedostaje ne znaci da nije vazno.  Ako imas sta da napises u prilog izbora Zenge, ja bih rado procitao jer do sada niko o tome nista nije napisao na ovoj temi.

Да пробам ово поново пошто је очигледно прескочено.

 

 

Зенга није уопште лош тренер, има ауторитет, разуме прилике у земљи, ту би и живео, новинаре не бренује, а опет није примитивац као Михајловић, зна да ради са голманима што је нама озбиљан проблем. Друловић нека води младу селекцију, тренира макар Катанију или Ал Џазиру, има времена. 

 

 

Valjda bi trebalo biti obrnuto, koji su to specijalni razlozi da Zenga bude ispred Drulovica? Drulovic je vodio mladu reprezentaciju i osvojio zlato, Drulovic zna igrace, govori jezik, prosao je vec 4 prijateljske utakmice i valjda vec isprobavao neke zamisli, itd...

 

Zenga nema rezultata u zadnjih 10 godina, nije vodio nikakvu reprezentativnu selekciju, nezna igrace,...

 

Koji su to onda specijalni razlozi da se zove Zenga umjesto Drulovica 

 

 

edit: nepismenost

Ајде пробај поново.

 

Dupla kruna sa Zvezdom, Titula i osmina finala kupa Uefa sa Steauom, trece mjesto na SP sa reprezentacijom, 2 kupa Uefa i jedna titula sa Interom kao igrac al jebiga, nisu to nikakvi rezultati, vjerovatno se nekad bunio kad ne igra i sigurno nikad nije sam rezirao povratak :fantom:

Link to comment

Dakle da remiziramo trenerski ucinak gospodina Zenge: Trenerska karijera pocela 2002-ge, 2004-te uzeo tituli sa Steauom i 2005-te Dupla kruna sa Zvezdom (sto je zaista mjerodavan rezultat u medjunarodnim okvirima). i onda 2005 - 2014 rupcaga. 

 

To je po vama Porucnice puno bolje od Druloviceve karijere?

Link to comment

Dakle da remiziramo trenerski ucinak gospodina Zenge: Trenerska karijera pocela 2002-ge, 2004-te uzeo tituli sa Steauom i 2005-te Dupla kruna sa Zvezdom (sto je zaista mjerodavan rezultat u medjunarodnim okvirima). i onda 2005 - 2014 rupcaga. 

 

To je po vama Porucnice puno bolje od Druloviceve karijere?

Да. Друловић је потпуни почетник ниједан клуб у животу није тренирао. Не мислим да не може да постане озбиљан тренер,али он у овом тренутку  нема референце да фоди репрезентацију.

Link to comment

On i valjda i nije kandidat za vodjenje kluba nego reprezentacije, a sto se toga tice vodio je mladu kroz kvalifikacije, plasirao se na turnir i osvojio Evropsko zlato. Valjda to jeste neka yebena trenerska referenca... 

Link to comment

Drulovic 2011. godine...

 

Nekadašnji fudbalski reprezentativac Jugoslavije Ljubinko Drulović izjavio je da predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić mora da ode sa funkcije nakon neuspeha nacionalnog tima u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012. godine!

 

"Po onome što je ekipa pokazala u kvalifikacijama nije ni zaslužila da ode u Ukrajinu i Poljsku. Bili smo nesposobni da bilo šta promenimo u našu korist. Selektor Vladimir Petrović je nakon neuspeha otišao, ali mi nije jasno zašto nisu ni njegovi pomoćnici. Potrebne su nam velike kadrovske promene, tu mislim i na rukovodstvo Saveza. Predsednik Tomislav Karadžić je najodgovorniji za neuspeh, jer je birao selektora i svoje saradnike", rekao je Drulović za "Blic".

 

"Mnogo se priča o nameštanju, ali to niko ne rešava, a ne znam zašto. Taj problem kao da nikoga ne interesuje. Mladi igrači odrastaju u nameštenoj ligi i to se odražava i na reprezentativni fudbal", objašnjava Drulović, koji je još naglasio da veliki problem srpskog fudbala predstavlja i gomilanje polukvalitetnih stranih igrača

 

 

Tole mu oprostio...

Edited by Milosh76
Link to comment

Тако је опростио и Саву и Терзи ...

 

Широкогруд је Толе.

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...