Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Antic je arogantno egomanijakalno govedo, ali boljeg trenera od njega nemamo. Bas kao ni bolje igrace od ovih sto su igrali SP. To nam je sto nam je.

Link to comment

Blagi boze, Antic o sebi govori u trecem licu. Uglavnom sve sto je rekao su fraze, hvalisanje i samopromovisanje a u cilju zastite lika i dela Radomira. Nista o igri i razlozima (ne)uspeha, osim 23 suta na gol Australije i Ninkovicev post.

Edited by Dimitrije
Link to comment
Kayser je uz Antica.
pozdravi ga :)Nego, kako su novinari žurnala, aloa, presa, kurira i naravno sosa ispratili konferenciju? Pošto su se Antiću srali u facu guranjem raznih Živadinovića i Bjekovića u vatru, sve pod parolom "mora da se čuje kritika nakon debakla".... Jesu li ćutali na konferenciji, ili su se istakli pitanjima?
Link to comment
Blagi boze, Antic o sebi govori u trecem licu. Uglavnom sve sto je rekao su fraze, hvalisanje i samopromovisanje a u cilju zastite lika i dela Radomira. Nista o igri i razlozima (ne)uspeha, osim 23 suta na gol Australije i Ninkovicev post.
Могао би и ти коју, јер осим таутологије играли смо испод својих могућности што се види из резултата, ниси се баш прославио са анализом. Шта му заправо замераш у поставци.
Link to comment

Ma, ovaj Radomir je 1 gospodin ćovek. A mi ga ne zaslužujemo i prosto mi je žao što smo njegovi, a ne deca nekog njegovog neprijatelja!

Link to comment

Evo ga Antic na SOS-u. Kakav pateticni demagog. :isuse: Svaka rec mu je ili totalna besmislica ili opste mesto. Ni na jedno pitanje nije odgovorio konkretno i suvislo.

Link to comment

Glupost je menjati trenera od kvalifikacija do kvalifikacija. To jeste moderno u srpskom fudbalu gde 16 klubova promeni 25 trenera po sezoni ali to ubija bilo kakav pokusaj kontinuiteta. Ekipa se nije proslavila ali se nije ni obrukala. Nema razloga da se preko noci sve promeni. I ako su promene potrebne - potrebne su na drugim funkcijama tj u drzavi. Kad drzava pohapsi i osudi mafijase, tajkune, profesionalne navijace itd lakse ce se i fudbal ocistiti.

Link to comment
Evo ga Antic na SOS-u. Kakav pateticni demagog. :isuse: Svaka rec mu je ili totalna besmislica ili opste mesto. Ni na jedno pitanje nije odgovorio konkretno i suvislo.
Da li su ga bar nesto konkretno i pametno pitali?
Link to comment

super je kako se evaluacija u fudbalu uvek odvija usmeno - verujem da nijedan fudbalski radnik, od trenera, preko predsednika saveza, ekonoma, direktora reprezentacije, ne bi umeo da napiše neki mini-izveštaj na dve strane*, a kamoli da uradi ono što sami najavljuju - detaljnu analizu.* nešto kao ivković pre godinu dana.

Edited by pacey defender
Link to comment
super je kako se evaluacija u fudbalu uvek odvija usmeno - verujem da nijedan fudbalski radnik, od trenera, preko predsednika saveza, ekonoma, direktora reprezentacije, ne bi umeo da napiše neki mini-izveštaj na dve strane, a kamoli da uradi ono što sami najavljuju - detaljnu analizu.
To "detaljna analiza" od sada treba samo sa da ide
Link to comment
Da li su ga bar nesto konkretno i pametno pitali?
Uglavnom standardna novinarska pitanja, nista preterano pametno, ali su odgovori bili jos gluplji.Zapamtio sam dva interesantna momenta. Postavljeno mu je pitanje, parafraziram, da li misli da je plasman na 23. mesto realan i gde on misli da se nasa reprezentacija trenutno nalazi. "Odgovorio" je besmislenom tiradom o maloj zemlji, sa malim brojem fudbalera, za koju je uspeh sto se uopste nasla na mundijalu. Potom su ga pitali kako komentarise cinjenicu da su neki igraci izjavili da rezultat predstavlja razocarenje, iako on smatra da se ne moze govoriti o neuspehu. Uzvratio je kontrapitanjem o kojim se tacno igracima radi.Vise od toga sta je pricao (jer ipak su u pitanju klasicne fraze, prezvakane milion puta) iritira nacin na koji je to cinio. Sve vreme sa cinicnim poluosmehom, nadmeno, u fazonu "deco moja, ja znam nesto sto vi ne znate, ko ste vi da ja sa vama raspravljam o fudbalu". O spominjanju sebe u 3. licu i Radomiru po 3 puta u svakoj recenici da ne govorim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...