Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Zenga je tako out of date. Nije vrijeme za ovakvu egzibiciju, imamo dobru ekipu i nedostaje nam samo normalan selektor, što već imamo u liku Drulovića.

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Osim u Zvezdi, Zenga je u svim klubovima koje je trenirao imao prilicno mrsav ucinak. A nije trenirao jace klubove od Palerma i Katanije. Nadam se da pregovori sa FSS propadnu.

Dodao bih ipak i njegov najveci trenerski uspeh, a to je polufinale Lige UEFA sa Steauom pre dolaska u Zvezdu.
Link to comment

znaci niste za zengu? koliko me pamcenje sluzi, zvezda je pod njim imala dosta uspeha protiv partizana, osvojila prvenstvo i kup, i falilo je dva minuta igre u francuskoj da prezimi u evropi...sve u svemu, jedan od najboljih trenera kojeg je zvezda imala u zadjih 20 godina. nije on bas toliko los.

Naravno da veliki PPP strucnjaci nisu za Zengu.

Najbolje bi bilo da se sastavi neka komisija od istaknutih forumasa pa da svaki vodi reprezentaciju na po nekoliko utakmica. Vec se namece™ par kandidata.

Link to comment

Naravno da veliki PPP strucnjaci nisu za Zengu.

Najbolje bi bilo da se sastavi neka komisija od istaknutih forumasa pa da svaki vodi reprezentaciju na po nekoliko utakmica. Vec se namece™ par kandidata.

Da stvarno je sramota da polemisemo  na tamo neko forumu o kandidatima za selektora koje su predlozili strucnjaci iz institucije zvane FSS...  Ko nema uefinu licencu neka se suzdrzi od daljih komentara ...

Edited by Geograf
Link to comment

Naravno da veliki PPP strucnjaci nisu za Zengu.

Najbolje bi bilo da se sastavi neka komisija od istaknutih forumasa pa da svaki vodi reprezentaciju na po nekoliko utakmica. Vec se namece™ par kandidata.

Димитрије указује™ по обичају без да да икакав смислен предлог, објашњава™ се као Зенга није никакав тренер, далеко да није очекивано. Друловић је на овој истој теми уздизан у небеса као модеран тренер док је водио репрезентацију до 19, а онда је најстрашније пљуван током турнеје по Америци. ППП обилује знанцима и стручњацима.  :fantom:

Зенга није уопште лош тренер, има ауторитет, разуме прилике у земљи, ту би и живео, новинаре не бренује, а опет није примитивац као Михајловић, зна да ради са голманима што је нама озбиљан проблем. Друловић нека води младу селекцију, тренира макар Катанију или Ал Џазиру, има времена. 

Link to comment

Nemam nista protiv da se vrati Zvezdu

 

Da za vreme vladavine Zvezdana Terzica  uspesi se racunalu duplo ...    :fantom:  

 

i ta titula je pokradena ili nesto drugo zelis da nam saopstis?

Link to comment

znaci niste za zengu? koliko me pamcenje sluzi, zvezda je pod njim imala dosta uspeha protiv partizana, osvojila prvenstvo i kup, i falilo je dva minuta igre u francuskoj da prezimi u evropi...sve u svemu, jedan od najboljih trenera kojeg je zvezda imala u zadjih 20 godina. nije on bas toliko los.

Zenga je bio jedna od retkih svetlih tacaka na Zvezdinoj trenerskoj klupi u poslednjih 15-ak godina.  Medjutim, posle odlaska iz Zvezde, Zengina trenerska karijera je na nizbrdici; bez osvojenih trofeja cak i u slabim ligama, cesti otkazi, neslaganja sa upravama klubova.  Drugo, Zenga nikada nije trenirao reprezentaciju na bilo kom nivou (seniorsku, juniorsku).  Zasto bi FSS koji ima imperativ da se seniorska reprezentacija kvalifikuje za naredno evropsko prvenstvo dovodila trenera bez iskustva u radu sa reprezentacijom?    Zenga je laf, sarmer, dobar komunikator i miljenik publike (imao sam priliku da se u to uverim dok je bio igrac-trener tima iz Nove Engleske).  Medjutim, pre nego postane trener reprezentacije Srbije, neka se dokaze u nekoj drugoj reprezentaciji.

Link to comment

Zenga je bio jedna od retkih svetlih tacaka na Zvezdinoj trenerskoj klupi u poslednjih 15-ak godina.  Medjutim, posle odlaska iz Zvezde, Zengina trenerska karijera je na nizbrdici; bez osvojenih trofeja cak i u slabim ligama, cesti otkazi, neslaganja sa upravama klubova.  Drugo, Zenga nikada nije trenirao reprezentaciju na bilo kom nivou (seniorsku, juniorsku).  Zasto bi FSS koji ima imperativ da se seniorska reprezentacija kvalifikuje za naredno evropsko prvenstvo dovodila trenera bez iskustva u radu sa reprezentacijom?    Zenga je laf, sarmer, dobar komunikator i miljenik publike (imao sam priliku da se u to uverim dok je bio igrac-trener tima iz Nove Engleske).  Medjutim, pre nego postane trener reprezentacije Srbije, neka se dokaze u nekoj drugoj reprezentaciji.

Друловић се доказао. :fantom: 

Ово болдовано је јако важно за нас. 

Link to comment

Vaske, ja ne favorizujem Drulovica u odnosu na Zengu pa ne vidim smisao opaske (osim da ti ovaj kretencic gore sekundira).  U vezi boldovanog, to sto tebi nedostaje ne znaci da nije vazno.  Ako imas sta da napises u prilog izbora Zenge, ja bih rado procitao jer do sada niko o tome nista nije napisao na ovoj temi.

Link to comment

i ta titula je pokradena ili nesto drugo zelis da nam saopstis?

Zvezdine titule pod Terzicem(Piksijem) ili Partizanove pod Toletom (bez sns-a) , meni nisu nikakva referenca za uspesnog trenera ...

Edited by Geograf
Link to comment

Po meni je trebalo nastaviti sa Drulovicem, djeluje da ima mozga. Al ako ne, kul, moze Zenga. Mislim, ja bi ga vise volio u Zvezdi, ali dovoljno mi je sto ce biti negdje u blizini :wub:

Link to comment

Друловић се доказао. :fantom:

Ово болдовано је јако важно за нас. 

 

Drulovic cak i da se nije dokazao, zasluzio je to mjesto puno vise od nekakvih internacionalnih razvikanih imena. Kao igrac nikad nije pravio probleme, davao je uvjek svoj maksimum i nije se bunio ako ne igra. Da nije bilo njega mi Francuske nebi ni vidjeli, a Evropsko u Holandiji bi bila najveca bruka i sramota srpskog fudbala. Na tom prvenstvu dok je Sinisi sjevula patka i odlucio da ostavi na cjedilu svoje suigrace protiv Slovenaca koji su vodili 3 : 0, Drula je igrao do kraja i maltene sam rezirao povratak. 

 

Na stranu sve to, Drula je mozda neiskusan ali je vodio mladju selekciju i imao rezultat. Igrao je u velikom klubu i ima i potencijal. Mozda ce biti veliki trener, mozda i nece, ali je u svakom slucaju zasluzio priliku i nije zasluzio da ga jedan saban kao Tole voza i da ga potrosi i odbaci kao prljavu krpu na ustrb jednog "frajera" sa imenom ali bez rezultata. 

Link to comment

Dupla kruna sa Zvezdom, Titula i osmina finala kupa Uefa sa Steauom, trece mjesto na SP sa reprezentacijom, 2 kupa Uefa i jedna titula sa Interom kao igrac al jebiga, nisu to nikakvi rezultati, vjerovatno se nekad bunio kad ne igra i sigurno nikad nije sam rezirao povratak :fantom:

Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...