Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

     Kad bi se igrali oni triagonali mi bi bili svetski prvaci. 45 minuta nam je merka, doduše nekad i 30. Meni Raća bio dobar u prvom polčasu, Toške odličan, uostalom on nikad nije ni bio loš, još je igrao u paru sa Banetom kao kod Đukića na evropskom U21. Kolarov se solidno glupirao pred kraj. Što Posrbica reče Mitrović je mnogo bolji u klubovima nego u reprezentaciji, nemamo gol igrača, Džeko, Mandža, taj rad.

 

    Stvarno ne vidim ko bi mogao biti Toletov kec iz rukava umesto Ljubinka, obzirom da niko od ono malo normalnih neće pristati. Tipujem na Okuku, dugo stoji u redu

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Dobro je ovo bilo, dečaci su pružili maksimum,igrali su kao da je finale Svetskog kupa ...

 

Brazilci nezainteresovani, neinventivni i neuigrani. Njihov prvi protivnik Hrvati jaki su ko zemlja, Kovač ih je preporodio, napravio od njih Nemce sa dušom - brzo kretanje lopte, mnoštvo utrčavanja iza protivnikovih leđa ...

 

Biće to lepotica šampionata ...

Edited by stoka
Link to comment

Je l' ovaj hodajući vodokotlić Fred ikada dao normalan gol? Znači, da nije odbitak, posle saplitanja, iz klizanja, zato što ga je neko napucao, iako je hteo da doda, pošto je defanzivac otišao po novine, jer nema ofsajda iz auta i tome slično... Kad god sam ga gledao, imao je ove bujične provale karmičkog dopinga. Koja beskorisna tekma za obe strane, vašarski spektakl da se digne malo keša od ulaznica, još litar rakije iz onog vica. Očekujem smenu Droolare™ i postavljanje starca Ilije sa Tomislavovljevljevim juniorom kao asistentom, posle čega će se igrati 4-6-0 jer Mitar nema pojma, a fudbalska Srbija u ovim teškim vremenima vapi za povratkom starih proverenih vrednosti.

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Ja ne mogu da ga smislim i kad god sam ga gledao davao je Mrdjolike™ golove.
Navijaci Fluminensea se medjutim kunu u njega.

Link to comment

Navijaci Fluminensea se medjutim kunu u njega.

 

Zato što se nalazi u šansama i retko ih promašuje. Čovek im je osvojio titulu prvaka Brazila. Odličan pogodak je dao danas, ako izuzmemo grešku Ivanovića u proceni lopte.

Link to comment

Meni  hajlajt ona akcija kad je Lazar pretrcao tri igraca latinoamerickih Srba, jos da zna da zavrsi koji bi paklen igrac bio...

Link to comment

Jest da je Raca teski indijanac i nezna, ali se mora reci da se covjek nekako trudi i nema straha, kao polovica ekipe, protiv velikih protivnika. Veceras iskulirao Neymara samo tako a jos necu zaboraviti njegovo proturanje kroz noge, pred nasim golom, protiv svaba pre 4 godine.

Link to comment
 

Meni  hajlajt ona akcija kad je Lazar pretrcao tri igraca latinoamerickih Srba, jos da zna da zavrsi koji bi paklen igrac bio...

 

Odlican je i ovako.

Prosuli smo na sebi svojstven nacin lepo odigranu utakmicu. Da imamo normalan savez iza tima moglo bi da se krene sa optimizmom, ovako... Super je sto pokusavamo da igramo presing, jeste da padnemo, ali je sasvim ok dok mozemo. Samo na konto toga bih dao Ljubinku sansu da vodi tim, iako je ocigledno da boluje od skoro svih autohtonih bolesti koje su karakteristicne za bilo kog domaceg trenera. Koriscenje izmena skandalozno lose.

Steta sto nismo videli na sta bi sve ovo licilo sa regularnim stoperskim parom.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

      Što Posrbica reče Mitrović je mnogo bolji u klubovima nego u reprezentaciji, 

 

A Ivanović i Kolarov igraju na nivou iz Premijer lige? Već duže vreme.

Link to comment

Mense cini da markovicu nedostaje dribling iz mjesta kako bi mogao da probije kad ostane 1 na 1 na boku. Ovako je opasan samo kad ima dovoljno prostora da se zaleti i tu je stvarno sjajan.

 

vi koji pisete o kolarovu ga izgleda prvi put gledate, ovo je tacno njegova igra kroz citavu karijeru.

Link to comment

Jbg, to jeste Kolarov. I mrsomudjenje sa 40 netacnih pasova po utakmici i centarsut na glavu. Nervira me jer uvek moze bolje.

Markovic je i defanzivno odlican, iznenadio me koliko je tu napredovao ove sezone. Fali sto sta, ali em ima vremena, em deluje kao da moze i hoce.

Link to comment

Kolarara je u prvom poluvremenu par puta prošao kroz Alvesa i njegovog pomagača kao kroz topljeni sir. Problem je što nume desnom pa nije uspeo da lepo šutira kada je sebi izgradio savršenu poziciju za desni felš a drugi put je loše centrirao (opet desnom).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...