Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

@ harper leePa, dobro trcati i otvoreno plakati na terenu makar govori kolicini zdrave ljudske neiskvarenosti za razliku od svih onih koji su svoju malodusnost krili po svaku cenu, kakvih ima znatno vise. Mozda je u stvari najmanji problem u Kuzmnovicu :Dedit: ulete hazard

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

@ hazardVerovatno ne treba promeniti 50% tima, vec samo par ljudi da to sve izgleda mnogo drugacije. Al kako da moj post ne izgleda kao kenjanje, kada je ovo prvi put otkako znam za sebe da je nas selektor zaista poveo najbolje sto imamo, tj. one igrace oko cijeg igranja je opsti konsenzus ?Drugim recima, tek smo presli prvu lestvicu (imamo autoritativnog selektoraa koji nece dozvoliti mahinacije interesnih pojedinaca i selektor koji ima pojma o fudbalu) i treba da se nadamo da necemo regresirati. Realno dok mi shvatimo sta je problem, proci ce mnogo ciklusa, a dotle cemo imati nacionalnu repku kakva prilici manje vise nasem fudbalskom savezu, drzavi i narodu.

Link to comment

kuzmanovic igra pod posebnim emotivnim pritiskom kao dete bosanskih gastarbajtera, rodjen je u svajcarskoj. mislim da ste jako nepravedni prema njemu. igra srbije sa 10 igraca protiv gane posle iskljucenja lukovica je direktna posledica njegovog ulaska u igru i aktivnosti na brzom prevlacenju lopte u napad. on i ninkovic su dva najociglednija igracka dobitka ovog prvenstva za mene, sto uopste ne bih mogao da kazem ni za nahajpovanog kolarova a jos manje za obradovica.

Link to comment
@ harper leePa, dobro trcati i otvoreno plakati na terenu makar govori kolicini zdrave ljudske neiskvarenosti za razliku od svih onih koji su svoju malodusnost krili po svaku cenu, kakvih ima znatno vise. Mozda je u stvari najmanji problem u Kuzmnovicu :D
Ne postoji nikakav problem sa Kuzmanovicem. Decko je naplatio glupost protiv Gane savrsenim pasom za Krasica posle kojeg smo Nemcima dali gol. A to sto se smorio zbog greske zbog koje nismo izgubili protiv Gane (izgubili smo zbog lose igre) meni je samo simpatija vise za njega jer dokazuje da mu je zaista stalo, dok ovima koji o tome lamentiraju posle utakmice moras da verujes na rec. On je klinac, ovo mu je prvo prvenstvo, prosao je kroz sve ono o cemu je gazza pricao i naravno da se ne moze od njega ocekivati da ce se smireno i sa koncentracijom brzo izvuci posle kiksa kakav je napravio. Ne uspeva to ni mnogo iskusnijim igracima od njega. Pogledaj samo kako je Podolski igrao i kako se ponasao kad je promasio penal protiv nas.Gazza je u pravu, nepravedni ste, ljudi, prema nekima od ovih momaka. Sto je lose principijelno ali je takodje lose zbog toga sto su mnogi od njih mladi igraci koji ce jos mnogo godina biti slavljeni i pljuvani zbog igara u reprezentaciji. Izbacivati Kuzmanovica trajno iz tima zbog toga sto nije mogao da savlada emocije nakon kiksa koji nas je, po njegovom misljenju, kostao poraza protiv Gane glupo je i nepotrebno. I nepravedno.
Link to comment

teshka srca ga citiram, al mislim da ima pravo ovaj put...http://www.blic.rs/Komentar/Pasivni-ofsajd/195725/Posle-padaOvde se, da bude jasno, ne radi o nedostatku sreće, nego o osećanju nesreće zbog toga što nivo znanja i iskustva nije još uvek dostatan za konačni obračun sa fatalističkim gubitništvom.

Link to comment

@ harper leeUtakmica protiv Gane je za Kuzmanovica bila gotova onog momenta kad je napravio penal, tog momenta on se izgubio sa terena i nasao u bezvremenim, bezgranicnim koridorima Ega i mislim da je velika zabluda reci da ce se on toga resiti u toku svoje karijere.Meni se on cini nekako textbook primerom onog mentalnog sklopa koji nam ne treba u repki.

Link to comment
@ harper leeUtakmica protiv Gane je za Kuzmanovica bila gotova onog momenta kad je napravio penal, tog momenta on se izgubio sa terena i nasao u bezvremenim, bezgranicnim koridorima Ega i mislim da je velika zabluda reci da ce se on toga resiti u toku svoje karijere.Meni se on cini nekako textbook primerom onog mentalnog sklopa koji nam ne treba u repki.
on se toga resio vrlo brzo. covek sa mentalnim problemom u igri ne daje najbolji pas od vremena dragana stojkovica koji rezultira najvaznijim golom koji smo dali.
Link to comment
@ harper leeUtakmica protiv Gane je za Kuzmanovica bila gotova onog momenta kad je napravio penal, tog momenta on se izgubio sa terena i nasao u bezvremenim, bezgranicnim koridorima Ega i mislim da je velika zabluda reci da ce se on toga resiti u toku svoje karijere.Meni se on cini nekako textbook primerom onog mentalnog sklopa koji nam ne treba u repki.
Naravno da je bila gotova. Kao sto je utakmica protiv Australije maltene bila gotova za Krasica kad je masio onu kontru. To su stvari koje se desavaju igracima iz svih timova sa svih kontinenata. To su, takodje, stvari koje se savladjuju tokom karijere. Vidic je napravio jos vecu glupost od Kuzmanovica ali Vidic je momak od 29 godina koji igra u najjacoj ligi na svetu i vise puta je na svojoj kozi osetio sta znaci kostati svoj tim rezultata pravljenjem greske. Ne radi se tu ni o kakvom mentalnom sklopu vec o iskustvu i karakteru. Iskustvo se stice, karakter se menja. Ja cu uvek radije istrpeti Kuzmanovica koji se grize zbog sranja koje je napravio umesto, recimo, Koromana koji slegne ramenima, ode na pivo i posle trubi po novinama kako ih je trener ispalio pogresnom taktikom. Covek koji se jede zbog greske koju je napravio je pobednik. Covek koji olako shvata greske koje je napravio i trazi druge razloge za to je luzer. Ergo, Kuzmanovic je upravo "mentalni sklop" kakav treba ovoj reprezentaciji.
Link to comment

I to sto kazes. A mozda je meni samo upalo malo peska u vaginu lately, pa projektujem na repku sto treba i sto ne treba <_<

Link to comment

Харпере како те не мрзи, да му објашњаваш. :) И где је сада Флегма? Оваквих глуспости за тако кратак времеснки интервал ни Жива плус Глас (Не)разуман заједно нису у могућности да испале.

Link to comment
Nas glavni problem na ovom SP, kao i uvek, smo bili mi sami. Psiha ili jos bolje karakter koji Antic toliko apostrofira, a koji su nasi reprezentativci pokazali je decidirano anti-sportski, anti-kompetativni i anti-zivotni...
Ovo iznad mi je bila prva asocijacija nakon prvog gola Nemaca Englezima malopre (bez 'anti' prefiksa naravno) - Klose u 2 sekunde demonstrira sve ono sto mi nismo imali na ovom prvenstvu - usporeni snimak (200 fps) i obratite paznju na ZELJU s kojom covek stize do lopte i cusne je u gol. Imamo li dva igraca u timu koji su tako nesto demonstrirali ne za ove tri, nego svih N utakmica prethodnih kvalifikacija?
Link to comment
Харпере како те не мрзи, да му објашњаваш. :) И где је сада Флегма? Оваквих глуспости за тако кратак времеснки интервал ни Жива плус Глас (Не)разуман заједно нису у могућности да испале.
Ne seri. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Posle današnje partije Milera, još više cenim Kolarova. Ne vidim više razloga da se u istu rečenicu i kontekst on više dovodi sa Obradovićem. Kao ni Milijaš sa Ninkovićem i kuzmanovićem. Ostaje najveća misterija par tih projekata, zašto su nastavljani posle njihove prodaje u inostranstvo. razumem da neke igrače iz Zvezde, partizana, Vojvodine treba dodati u reprezentaciju, sve su to kompromisi, ali ne da se na njima insistira, pogotovo, kada postoje daleko bolja rešenja.

Link to comment
Харпере како те не мрзи, да му објашњаваш. :) И где је сада Флегма? Оваквих глуспости за тако кратак времеснки интервал ни Жива плус Глас (Не)разуман заједно нису у могућности да испале.
Ahahaha, serendas porucnice k'o zebra u Serengetiju :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...