Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Tacno, nevezano za Mocin post.

 

Ima sutinu, ima centarsut i dobro igra glavom. Mogao bi da ulazi vala makar sa klupe ionako mi je Tosic pojeo sve unutrasnje organe...

daj bre, on je svoje završio u repki gotovo je sad. eventualno sa klupe, ali nešto mi se čini da bi mu to bilo ispod časti.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Slazem se za Matica, a tu je i Tadic, igrac koji bi ove sezone morao da dobije nagradu najboljeg igraca holandske lige cak i ako Tvente ne stigne Ajax. Daje golove, asistira, izvodi prekide, nije klinac (25-26god). Jos ako ovog leta predje u neki bolji klub...

ne znam da li tadić može da bude vođa, suviše je "tih". tipujem na matića, taman ima još dve godine da se oformi kao vođa.

Link to comment

škripi selektor i škripi nepostojanje tzv "preuzimača odgovornosti", koji bi po nepisanom pravilu trebao da igra negde u veznom redu. bane je dobar kapiten, ali je suviše zauzet odbrambenim obavezama, treba jedan vođa napred da drži konce kad krene raspadanje. a napred svi mladi, možda je matić najbliži tome.

Група знатно лакша него претходна. 

Нама готово никад није у питању играчки кадар, већ организација, чији је селектор само најочитији пример. Ми у Матићу имамо играча у средини који има ауторитет, технику, победнички менталитет и физичку спрему комбинацију коју ја не памтим. Тадић је врхунски везни, Ђуричић у настајању, јаки смо. Наравно Љајић ми не би играо чисто из теолошких разлога зато што не познаје Ислам и да  је Алах Бог Правде.

Link to comment

Група знатно лакша него претходна. 

 

ne slažem se, mislim da će biti jednako zajebano kao i u prethodnim kvalama. što se tiče matića, sve se slažem osim tog autoriteta. kad kažem na repstativni  autoritet mislim deki stanković. mislim da mu tu još malo fali, ali kao što rekoh ima vremena do 2016 da ga izgradi, samo da budale iz saveza i selektori ne zajebu.

Link to comment

ne slažem se, mislim da će biti jednako zajebano kao i u prethodnim kvalama. što se tiče matića, sve se slažem osim tog autoriteta. kad kažem na repstativni  autoritet mislim deki stanković. mislim da mu tu još malo fali, ali kao što rekoh ima vremena do 2016 da ga izgradi, samo da budale iz saveza i selektori ne zajebu.

Мени се чини да Матић је рођени вођа за разлику од Декија. Нама ће да буде зајебано у квалификацијама само због момената који са играчима нису повезани.

Link to comment

i meni se cini da smo prilicno dobro prosli. svega dve grupe su slabije od nase + imamo to ladjenje sa francuzima. tako da je svakako lakse nego prosla grupa, pod uslovom da politicki zatvorenik Ica Bogdanov™ ili neki slicni Cetnik Sever ne resi da se proslavi i napravi sranje sa Albanjerosima.

Link to comment

koji će kurac janković, nit je u nekoj strašnoj formi, nit bi mogao bar da bude vođa na terenu. mislim, ne znam...

 

Dobro igra, zna fudbala, trebalo bi da ima mesta za njega. 

Link to comment

Мени се чини да Матић је рођени вођа за разлику од Декија. Нама ће да буде зајебано у квалификацијама само због момената који са играчима нису повезани.

ne znam jbg, meni je deki bio sasvim solidan kapiten, znao je i da podvikne i da povuče kad treba, "da da primer", a matić da, biće vođa, samo se nadam da je takav tip čoveka, da ga to zanima, da se ne plaši te vrste odgovornosti. ako bude tako, dobili smo čoveka za narednih 7-8 godina.

 

Dobro igra, zna fudbala, trebalo bi da ima mesta za njega. 

nešto mi se čini da je on imao svoju šansu, nije baš najbolje ikskoristio i bolje da se posveti klubu, nije da je prekopotreban ovom timu.

Link to comment

i meni se cini da smo prilicno dobro prosli. svega dve grupe su slabije od nase + imamo to ladjenje sa francuzima. tako da je svakako lakse nego prosla grupa, pod uslovom da politicki zatvorenik Ica Bogdanov™ ili neki slicni Cetnik Sever ne resi da se proslavi i napravi sranje sa Albanjerosima.

 

 

Kapelo se ne slaze sa tobom. Kaze da su tri poslednje grupe najteze i da je njegova Rusija u jednoj od njih.

Link to comment

Platiniju bilo glupo da se ovi suse pa im namestio  da igraju rekreativno.  Inace imam napad nicim izazvanog optimizma mislim da nepopularni orlovi bez vece nervoze prolaz grupu i direktno odlaze na EP. 

Link to comment

ne znam jbg, meni je deki bio sasvim solidan kapiten, znao je i da podvikne i da povuče kad treba, "da da primer", a matić da, biće vođa, samo se nadam da je takav tip čoveka, da ga to zanima, da se ne plaši te vrste odgovornosti. ako bude tako, dobili smo čoveka za narednih 7-8 godina.

 

nešto mi se čini da je on imao svoju šansu, nije baš najbolje ikskoristio i bolje da se posveti klubu, nije da je prekopotreban ovom timu.

 

Matić je prilično skroman tip. Radilica i igrač zadatka. On bi mogao autoritetom da se nametne, ali od njega očekivati fudbalski potez koji rešava meč, nije realno. Stanković je bio neuporedivo adekvatniji tip za ulogu kapitena i izraženiji lider.

 

Nego pratim već neko vreme redovno Lazara i u neverici sam koliko dečko napreduje. On je danas nešto najbliže Mesiju što fudbal ima da ponudi, a ništa se ne bih iznenadio da postane jedan od najboljih igrača sveta u sledeće dve godine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...