Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Jebiga, Ljajic je ove sezone blizi onom Ljajicu od prije 2 godine nego onom od prosle. Ne znam da li je nesto posebno zasluzio mjesto u timu, a kamoli da se navodi kao igrac koji ce doneti ne znam sta reprezentaciji.

Plus, naravno, on nije vezni igrac, kao sto ispade u Adasevicevoj formaciji. U kojoj ionako ima puno nekoliko nedorecenih igraca.

 

Realno, Srbija bi trebalo da se kvalifikuje, ali Danci znaju da budu zajebati.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979


Armenia - Serbia
11 October  2014 *18:00
------------------------------------
Serbia - Albania
14 October 2014 *20:45
-----------------------------------------
Serbia - Denmark
14 November 2014 *20:45
-----------------------------
Portugal Serbia
29 March 2015 *20:45
---------------------------------- 
Denmark - Serbia
13 June 2015 *20:45
------------------------------------------------ 
Serbia - Armenia
4  September 2015 *20:45
---------------------------------------------
Albania Serbia
8 October 2015 *20:45
-------------------------------------
Serbia Portugal
11 October 2015 *18:00
---------------------------------------------

 

Замало у Тирани прослава проласка на ЕП   :s_c:

 

Link to comment

da im ne bude dosadno

- uvek tu može da istrči naš 2 tim, mada nema smisla jer će se ti mečevi ionako igrati utorkom

- samo mi nije jasan ovaj termin u junu naredne godine, igrači širom evrope su uveliko na godišnjem odmoru, biće silno motivisani da ga prekidaju zbog 1 zvaničnog meča i to 5-10 dana od početka priprema svojih klubova

Link to comment

Ko nam je pravio raspored da mi je znati :isuse: . Sa Jermenijom prva u gostima bice jebeno pa onda kuci sa Albanjezima.

I najgore sa Danskom direktnm rivalom za drugo mesto igramo u gostima u junu mesecu kad su nam igraci najsjebaniji :frust: .

 

Kako god idemo u FRA kod Borisa i Mau dau :D

Link to comment

Ne treba dramatizovati stvari jer prve dve reprezentacije iz svake grupe i najbolja treća direktno idu na EP. Čak možemo da budemo i treći, onda možemo u Francusku kroz baraž. Izgleda da na forumima mnogi ne znaju da na finalnom turniru učestvuje 24 selekcija, tako da ako ne možemo da uđemo u prve tri ekipe, onda stvaaaaarno ...

Link to comment

Meni je opcija da budemo cetvrti apsolutno moguca.

Fali nam napad,  ne verujem previse u Mitrovica + je previse mlad, tesko cemo postizati golove na nasem terenu protiv bilo koje ekipe koja dodje da igra nereseno i na kontre, a pretpostavljam da ce to biti slucaj sa svima sem Portugalom koji ce nas gaziti tesko.

Mislim da na strani mozemo uzeti par bodova, ali sve u svemu ce biti napeto za 3 mesto, uopste nisam optimista.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...