Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Dobra je grupa. Portugal vec tradicionalno igra lose u kvalifikacijama protiv njih se moze izvuci koji bod.

Danska je nesto najbolje sto nam je moglo zapasti iz 2. sesira. Oni su u jos vecim problemima od nas,

a i selektor im je i dalje matori Morten Olsen. Jermenci su neugodni ali sudeci po zadnjim kvalifikacijama bolji su u gostima nego kod kuce.

Ako FSS ima bar malo mozga utakmica sa Albanijom trebala bi da se igra van BG.Nis ili Jagodina bi bili idealni.

 

Sto u Nisu, jbte? To radi stvaranja pritiska, ili difuzije istog?

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Sto u Nisu, jbte? To radi stvaranja pritiska, ili difuzije istog?

Ako se bude igralo u BG  ne gine nam diskvalifikacija. Tamo ce doci najveci,sabani,huligani, bice paljenja Albanskih zastava, transparenata KOSOVO JE SRBIJA itd. Svega ce biti samo fudbala ne. U Nisu ili Jagodini docice normalni ljudi na utakmicu a i stadioni su puno manji pa je manja sansa da beogradski narko-huligani dodju do ulaznica i prave sranja.

Edited by Cash
Link to comment

Nimalo nije dobro što je Albanija u grupi. Zamislite nivo tenzija koji će utakmice izazvati na Kosovu. Zamislite šta će biti u Kosovskoj Mitrovici uoči, tokom i posle utakmice ... Novi otvoreni međuetnički sukobi u perspektivi ... Setite se Mostara posle meča Turska - Hrvatska na Evropskom šampionatu, i onda to stavite na kub ... E, to će se dešavati u Mitrovici ...

Link to comment

 Albaniju bi realno trebalo da dobijemo oba puta

otkud to? jel pratiš ti kvalifikacije uopšte, oni igraju vrlo dobro zadnjih nekoliko kvalifikacija. u ovim poslednjim su imali tri pobede, uključujući i norvešku u gostima. a i u onim za prethodni euro su imali sasvim solidne rezultate, posebno protiv jačih ekipa. nikakve pobede tu nisu realne, posebno sa ovakvim kršom od tima koji mi imamo.

Link to comment

otkud to? jel pratiš ti kvalifikacije uopšte, oni igraju vrlo dobro zadnjih nekoliko kvalifikacija. u ovim poslednjim su imali tri pobede, uključujući i norvešku u gostima. a i u onim za prethodni euro su imali sasvim solidne rezultate, posebno protiv jačih ekipa. nikakve pobede tu nisu realne, posebno sa ovakvim kršom od tima koji mi imamo.

Matic,IIvanovic,Nastasic,Kolarov,Tadic,Mitrovic,Ljajic su za tebe krsevi

Link to comment

Ako se bude igralo u BG ne gine nam diskvalifikacija. Tamo ce doci najveci,sabani,huligani, bice paljenja Albanskih zastava, transparenata KOSOVO JE SRBIJA itd. Svega ce biti samo fudbala ne. U Nisu ili Jagodini docice normalni ljudi na utakmicu a i stadioni su puno manji pa je manja sansa da beogradski narko-huligani dodju do ulaznica i prave sranja.

Mozda gresim, ali mi Nis u tom pogledu deluje ekstremnije od Beograda. Blizina Kosova, izbeglice,...

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Mozda gresim, ali mi Nis u tom pogledu deluje ekstremnije od Beograda. Blizina Kosova, izbeglice,...

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Onda nek se igra u Jagodini, fina pozoristna atmosfera kao i protiv MKD :lala:

Link to comment

Fudbalski, naravno da smo faforiti u susretima sa Albanijom. U prilog nam ide i činjenica da za Albaniju igra možda par fudbalera sa Kosmeta, i to oni slabijeg kalibra. Više bi bilo problema da igramo sa reprezentacijom Kosova, što zbog ogromne motivacije njihovih igrača, tako i zbog imena koja ulivaju strahoštovanje: Januzaj (Manu), Šaćiri (Bajern), Cana (Lacio), Behrami (Napoli) ...

Edited by stoka
Link to comment

Na kraju jos i nije ispalo tako lose. Najbolje bi bilo da smo upali u grupu sa Bosancima (B) ili Grcima (F), al ni ovo nije lose. Da su upali Hrvati jebali bi jeza u ledja, ovako je skor ok. Iz drugog sesira je bolji izbor bila samo Madjarska. Albanija je koska zbog vanfudbalskih tema, ali preziveli smo i Hrvate devedesetih i Bosance nesto kasnije, pa cemo valjda i Albance. 

 

Portugalci su atraktivni, ali zavise od Ronalda, pa ce termin igranja utkamica sa njima biti jako vazan. Prvu utkamicu treba igrati sto pre sa njima, jer oni po pravilu igraju lose na pocetku kvalifikacija. Danska je ekipa od koje prosto mroamo da budemo bolji jer imamo sve preduslove za to. albanija i Jermenija nisu ozibljni konkurenti za plasman ali svkako mora ozbiljno sa njima. Saciri i Cana su kvlaitetni igraci, a za Januzaja je veliko pitanje da li ce da igra za njih (ja ne verujem). 

 

Mi po imenima imamo sastav koji sa Portugalcima mori da se bori za prvo mesto. Igra ce umnogome zavisiti od selektora, a ja bih voleo da Drulovic tu i ostane, jer ne vidim nikoga ko bi bio bolje resenje. 

 

Stojkovic - Ivanovic, Subotic, Nastasic, Kolarov - Matic, Ljajic, Tadic, Djuricic  - Markovic, Mitrovic

 

Niko ne moze da me ubedi da ovaj tim ne moze da bude prvi u grupi...

Link to comment

Stojkovic - Ivanovic, Subotic, Nastasic, Kolarov - Matic, Ljajic, Tadic, Djuricic  - Markovic, Mitrovic

 

Niko ne moze da me ubedi da ovaj tim ne moze da bude prvi u grupi...

bez selektora grčevita borba za treće mesto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...