Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Meni je ovo ok resenje. Stvarno.

 

I Osim je prvo radio sa mladom repkom, i Djukic, to je bila Miljanova skola. Mislim da nema dileme da je Ljubinko zasluzio priliku postenim radom.

 

Ilija se možda obrukao na SP jer nije umeo sa mladim lavovima i konferencijama za štampu, ali sve pre toga je bilo korektno; btw, gledao sam njegov prvi selektorski test protiv Iraca(sa Gigsom!) i odmah se osetila pozitivna promena posle agonije sa Đorom i trilateralnom komisijom. Pozicija koordinatora je savršena za starog Iliju.

Link to comment

Nije : Nego u Velsu dobili 3-1 :) Mladenovic je dao gol u tekmi kod kuce.

Vidim dobili smo 3-2. Ljuboja dao odlican gol primio loptu spoljnom i dao gol.

Edited by Moća
Link to comment

meni je Drulovic bio jedan sacice retkih igraca u nasem fudbalu koji su mi uvek ulivali poverenje na terenu, kad god bi igrali. ako je Drula kao trener jedna 1/3 onoga sto je bio kao fudbaler, i am all for it. mozda i ponajbolje resenje koje smo mogli dobiti.

Link to comment

Nije : Nego u Velsu dobili 3-1 :) Mladenovic je dao gol u tekmi kod kuce.

Vidim dobili smo 3-2. Ljuboja dao odlican gol primio loptu spoljnom i dao gol.

Pa on i spominje onu utakmicu u BG kad smo pobedili 1-0. Ko prica o onoj u Welsu, tad je i Sarac igrao u prvih 11 :lolol:

Link to comment

drulović je dobio šansu prerano, on je sa u19 rep. osvojio ep i sada kao selektor dolazi u poziciju da pozove neke od tih igrača u a tim, nama novo podmlađivanje nije potrebno posle poslednjeg selektora, ti momci sa izuzetkom srbotelija i markeca trebaju da sazrevaju za ciklus kval. za sp za 2 god.

- još su oni zeleni za a tim,a realno postoji šansa da novinari izvrše pritisak na selektora da ubaci više njih u prvi tim jer su kao talentovani, a istina je da smo do te titule došli na fizičku snagu, retko se za naše igrače može reći da mogu da nose protivnike u zubima, ovo je bila takva ekipa

- u finalu bunkerica (što našim timovima uspe u 1 od 5 pokušaja), što navodi na pomisao da je i drulović ziheraš, samo što je završio portugalsku školu

Link to comment

Kako smo se nadali, dobro smo se udali. Drulovic je profesor doktor fudbala za Jankosana i prekaljenog kineskog internacionalca Stanoja. Ovom prvom je se i desilo da ga uzme poluozbiljan klub sa zapada pa su ga brze bolje vratili u Srbistan, kad su zabelezili najgori start u istoriji kluba, ovaj drugi pak nikad nece dobaciti ni dotle, a karijera mu se odvija sasvim ocekivanim tokom.

Link to comment

drulović je dobio šansu prerano, on je sa u19 rep. osvojio ep i sada kao selektor dolazi u poziciju da pozove neke od tih igrača u a tim, nama novo podmlađivanje nije potrebno posle poslednjeg selektora, ti momci sa izuzetkom srbotelija i markeca trebaju da sazrevaju za ciklus kval. za sp za 2 god.

- još su oni zeleni za a tim,a realno postoji šansa da novinari izvrše pritisak na selektora da ubaci više njih u prvi tim jer su kao talentovani, a istina je da smo do te titule došli na fizičku snagu, retko se za naše igrače može reći da mogu da nose protivnike u zubima, ovo je bila takva ekipa

- u finalu bunkerica (što našim timovima uspe u 1 od 5 pokušaja), što navodi na pomisao da je i drulović ziheraš, samo što je završio portugalsku školu

ti francuzi, a bogami i portugalci su - da se ne lazemo - bili bolji od nas. i ne igrali bunkericu. a to sto poznaje igrace iz u19 je plus, a ne mora da znaci da ce ih nuzno i zvati.

Link to comment

Kad vec ne moze moj favorit Okuka.... Drulara deluje kao smiren, pristojan covek, nema sumnje da zna fudbal, trajao je dugo kao igrac, igrao o ozbiljnom klubu. To su sve plusevi, minus bi mu bilo to sto je kako sam kaze vojnik saveza. To kad si neciji vojnik, znaci da si obavezan i da slusas naredjenja, a to u ovom slucaju ne valja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...