Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

pa on je best case scenario za nas (ne racunam Mistera). u stvari pata karte sa Vojnikom saveza i Sestkom. worst case scenario su prekaljeni domaci pregaoci tipa Zive, Ljupka Petrovica, srpskog Murinja i Stanojevica. a po svemu sudeci bice Okuka, Rajevac, Dujkovic ili tako neki sa internacionalnim iskustvom.

 

meni je apsolutni hit Muslin (ej jbt, Muslin !) koji se javlja i kaze nece da bude selektor. kakva devaluacija najvaznije trenerske pozicije u domacem fudbalu.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

da li ste vi svesni da mi trenutno nemamo čoveka dovoljno oybiljnog i stručnog da bude selektor reprezentacije, bez obzira na ponašanje saveza i uticaje u njemu. jednostavno nema ni-ko-ga. ili su potrošeni, ili su premladi, ili prestari ili prosto loši. ende.

Link to comment

da li ste vi svesni da mi trenutno nemamo čoveka dovoljno oybiljnog i stručnog da bude selektor reprezentacije, bez obzira na ponašanje saveza i uticaje u njemu. jednostavno nema ni-ko-ga. ili su potrošeni, ili su premladi, ili prestari ili prosto loši. ende.

pritom, ne treba smetnuti sa uma da smo mi Antaru izvukli iz petogodisnje penzije 2008. a on nam je onda bio jedini dobar trener u ponudi. a da tragedija bude jos veca - i sada je :lolol:

Link to comment

Kada vidim ko se sve ovde nabraja, pada na pamet i osmostruki šampion južne Dušanove pokrajine Bajević, koji je trenutno direktor u bankrotiranom trećeligaškom AEK-u.

 

 

 

Link to comment

to onaj što kad gubi ode sa stadiona?

 

tako je ranije i Nole, vadio se na povrede, baš zato je i zaštitno lice Amer čaja

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...