Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

#Prvo ću razgovarati sa ljudima iz FSS. Ja sam njihov vojnik i još imam ugovor. Tek posle tog razgovoora ću odlučiti šta i kako dalje. Savez je bio dobar prema meni i mislim da sam radio dobar posao. Iako postoje neka interesovanja klubova, ponavljam, prednost ima razgovor sa savezom – rekao je Drulović i na taj način možda potajno istakao želju da preuzme upražnjenu selektorsku stolicu."

 

Ima li boljeg kandidata od 1 vojnika saveza?!?

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Suska se suska oko Terazija da je Tole opet nasao kandidata koji ce prebaciti fokus sa njega na druge teme, nekog zutog i dragog Zvezdaskim srcima ;)

 

Zuti se jos prelama i moze biti da kaze "ne" na kraju. Zg je jos nekako progutao Zvezdu, ali Srbija je nesto drugo...

Edited by MangupIzCivilstva
Link to comment

Muslin bi i napravio nesto, daj bolje Kosanovica.Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

 

Kosan pre barda Žive? Nemojte da se šalite sa tim...

Link to comment

Iako nerealno, ali mislim da bi Prosinecki sa njegovim stilom igre i kadrom tj igracima koje normalno nije imao u Zvezdi (pa ni 10% tog kvaliteta) mogao da stvori sexy repku koja igra lep i moderan fudbal... Ali to ce se desiti samo u snovima...

 

Cenim da bi Drulovic bio OK resenje, a ako kojim slucajem Srpski Murinjo bude dobio poziciju se iskreno nadam da mu se bar jedno 50% igraca zahvale unapred na eventualnom pozivu...

Edited by assignment
Link to comment

Ma koji Robi, prvo sto je nerealno zbog nekih nesportskih razloga, drugo sto je kesa od trenera, njemu je jedan Stanoje decu pravio... Strasan fudbaler, simpatican lik, ali trener... Nego, kad covek razmisli, zasto ne probati sa Okukom? Deluje onako kao Gari Kuper, strong silent type sto bi rekao pokojni Toni Soprano, ima neke rezultate iza sebe, drzi stalno onaj njegov poker face, ne pokazuje emocije plus je jos vojnik saveza (toleta).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...