Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Nisam pratio Okuku u Kini, ali je zavrsio ispred Stanoja na tabeli. Valjda je logicnije njega da probaju? Plus je Stanoje dosta mladji te ima vremena za njega...

Link to comment
A sto da ne, realno, treba probati svakog mentalno nestabilnog trenera. Kad je mogao Miha, moze i Stanoje.
Miha i Đukić su jedina dva naša trenera. Ostali mogu eventualno biti mentalno nestabilni dunsteri (među kojima se Stanoje naročito ističe).
Link to comment
Dobar je Stanojara...
Odličan!Od mrlja u karijeri ima samo taj nesretni šamrok, ali mnogi zaboravljaju da je čak i tad uspeo da u rekordnom roku oporavi ekipu psihički i fizički. Naime, partizan je odmah pošto je nesretnim spletom okolnosti nadigran od strane simpatičnih iraca ušao u neviđenu seriju od 13 pobeda za redom, a na momente je tada delovao kao prava mala barselona (gol razlika u tih trinaest utakmica govori tome u prilog - 30:3). Njegovu kinesku karijeru iskreno nisam pratio, ali svakako se ne bi trebalo mnogo obazirati na to što je popio otkaze od 2 kineska kluba. Srpski treneri tamo nikad nisu imali prođu.
Link to comment

Druga ce se pesma pevati kad nas Stanojara pomocu nesto modernije vezije petkovog katanaca sa odbrambenim bedemom i dosta zadnjih veznih bez preteranih problema odvede na EP. Bice mu oprostene i pesme o prodavacici ljubavi i patnja iz derbija...

Link to comment

Ma može slobodno što se mene tiče. Verovatno i jeste prvi među lošima, stra' me i da pomislim koje mu je alternative tole izmaštao.

Edited by bob loblaw
Link to comment
Miha i Đukić su jedina dva naša trenera. Ostali mogu eventualno biti mentalno nestabilni dunsteri (među kojima se Stanoje naročito ističe).
Narocito Miha. On je i od Rafe bolji.
Link to comment
Narocito Miha. On je i od Rafe bolji.
Pa dobro, sad ga poredimo sa Stanojem, a tu stvari stoje ovako: Nema tih novaca zbog kojih bi Miha pristao da ostvari najveći uspeh u Stanojevoj karijeri, a ni tih novaca koje bi Stanoje morao da plati da bi ga angažovao bilo koji klub iz Mihine biografije.Btw, sintaksična anliza ove tvoje rečenice sugeriše da si ironičan. On je bolji i od Rafe i od Stanoja i od Jankare.
Link to comment

Stručnjak pod čijim se vođstvom selekcija Srbije i Crne Gore ubedljivo plasirala na Prvenstvo sveta 2006. (bez poraza, samo jedan primljen gol u kvalifikacijama), a zatim pretrpela fijasko u Nemačkoj je u razgovoru za Sport upitan koga bi predložio za selektora.Odgovor je, u najmanju ruku, bio iznenađujući.„Sebe! Zašto bih predlagao nekog drugog kad sam ja tu. Spreman sam kao zapeta puška da ponovo budem na klupi najbolje srpske reprezentacije. Predlažem sebe jer imam viziju vaskrsnuća našeg reprezentativnog fudbala. Siguran sam da ne bismo preskočili nijedno Evropsko i Svetsko prvenstvo u narednom periodu“, rekao je Ilija Petković za Sport.Šestko :pera:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...