Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Tekst vesti je genijalan. Treba ovo preneti, da ostane pokoljenjima™:

SREDA 11.12.2013. | 15:44Stanković odustao od kandidatureIZVOR. B92Dejan Stanković odustao je od kandidature za mesto predsednika Fudbalskog saveza Srbije, nezvanično saznaje B92.Prethodno je bilo gotovo izvesno da će igrač sa najviše nastupa u dresu naše zemlje preuzeti poziciju prvog čoveka srpskog fudbala, ali je on promenio odluku.Stanković je naime želeo da dođe sa timom svojih ljudi, međutim, nakon nekolicine sastanaka sa postojećim fudbalskim kadrovima (delegati istočne i zapadne Srbije) uvideo je da jednostavno neće moći da napravi nikakve korenite promene.Kako saznajemo, Stanković je u celu priču želeo da uđe bez ’repova iz prošlosti’, što je podrazumevalo korenite promene na svim nivoima u srpskom fudbalu. Isti izvor tvrdi da je bilo ’ultimatuma fudbalske Srbije’ koje Stanković nije bio spreman da prihvati. Navodno, jedan od predloga sa kojima nije mogao da se usaglasi je da Tomislav Karadžić bude izabran za počasnog predsednika FSS. Za sada ostaje velika misterija šta bi moglo da se dogodi u narednom periodu s obzirom da je Stanković trebalo da se sastane sa odlazećim predsednikom Karadžićem i razgovara o novom angažmanu.
"Postojeci fudbalski kadrovi" su mu objasnili i on je shvatio.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Da nema 40+ milionskog duga, da nema spodoba sumnjivih namera i biografija, da nema upliva drzavne vrhuske i partijskih vojnika, da nema uticaja 12. igraca, ja bih pozeleo da Stankovic preuzme Zvezdu.....

Link to comment

Декију свака част што није прихватио да буде икебана. Што онда значи и да приче о Вучићу/чишћењу/Толету почасном/Звездином савезу, чудног ли чуда, падоше у воду.

Link to comment

jesam lepo govorio ko uopste i zna da li Deki zeli da preuzme savez, boli ga uvo, da ukalja onako blistavu karijeru, nije valjda lud, zabole ga, bravo Deki majstore, ziv bio !!!!!!! i posle Toleta - Tole !!!

Link to comment
Zato što savez ne preuzima Deki™, nego ekipa koja stoji iza njega. On se ne oglašava jer nema nikakve potrebe ni svrhe, ekipa radi svoje, obilaze klubove i saveze po Srbiji, obećavaju, prete, razgovaraju, naređuju, podilaze, potkupljuju. I onda će jednog dana, ako obezbede dovoljnu podršku, izaći pred javnost i reći "Ja sam Dejan Stanković i želim da budem predsednik FSS", ali tek kada ekipica odradi svoje i ni dan ranije.
Mislim da bi bio red da se pokrijes usima bar na nekoliko dana. :lolol:
Link to comment

Zahvaljujem se Uefi koja nije dozvolila da grupica korumpiranih političara bliskih aktuelnom režimu na mala vrata zauzmu savez.

I onda će jednog dana, ako obezbede dovoljnu podršku, izaći pred javnost i reći "Ja sam Dejan Stanković i želim da budem predsednik FSS", ali tek kada ekipica odradi svoje i ni dan ranije.
Profesorski.
Link to comment
“Ja sam rekao u avgustu šta mislim, a nešto intimnije da kažem, morali bismo malo više da se poznajemo”, rekao je Karadžić našoj novinarki.
wink winknudge nudge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...