Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

:fantom:Ne znam zašto to meni govoriš. Ja sam samo komentarisao to da je jednačina 'predsednik fudbalskog saveza = titula' Toletov trademark.A ako stvarno misliš da Partizan nije na terenu zaslužio titule, budi muško, reci, pa da vidimo šta ćemo. Ovo za Toleta sam i pomenuo da bismo to isterali na čistac (ako uopšte postoji). A verujem da postoji, jer crveno-beli osvetnik veoma snažno sugeriše. ;)
Nemam pojma da li je Partizan zasluzeno uzeo titule ili nije, tabela govori da ih je osvojio i tu je kraj price. Indikativno bi bilo svuda i svakome da ih je osvojio bez konkurencije u toku mandata coveka koji je sa cela tog kluba dosao na celo FSS, pa cak jedno vreme i obavljao obe funkcije istovremeno. Jel' ti shvatas da je covek istovremeno suvlasnik Partizana i predsednik krovne organizacije srpskog fudbala?
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Indikativno svakome ko nije gledao utakmice, nego rezonuje isključivo na osnovu biografije. Doduše, ovo sa suvlasništvom mi nije najjasnije...Uglavnom se slažem sa Filipom, ali u principu i više od ovih koje on pominje me nerviraju zvezdaši, koji van Zvezde traže krivce za svoja nezadovoljstva.

Link to comment
Indikativno svakome ko nije gledao utakmice, nego rezonuje isključivo na osnovu biografije. Doduše, ovo sa suvlasništvom mi nije najjasnije...Uglavnom se slažem sa Filipom, ali u principu i više od ovih koje on pominje me nerviraju zvezdaši, koji van Zvezde traže krivce za svoja nezadovoljstva.
Ma, znam ja sta tebe nervira, zato si i skocio da branis Toleta. Nemam nista protiv, svako ima svoje sportske heroje.
Link to comment
Gluposti, ja to nigde nisam rekao.
Jesi. Na istom mestu gde sam ja napisao da je Tole doneo Partizanu titule. Ako cemo da se igramo podmetanja znam i ja tu igru, kao sto vidis.
Link to comment

ala vas dvojica ratujete. Po mnogo osnova Tole mora da ode i glupo je uopste obrazlagati, ono sto mene interesuje je zasto se Deki nijednog trenutka nije obratio javnosti ni kada je bio aktuelan njegov oprostaj a ni sada da uopste zeli da bude kandidat da nasledi Toleta. Meni deluje da je to samo Toletova kupovina vremena i da u slucaju da ode postavice nekog svog kompanjona.Evo pomirio se i sa Djoricem na nekoj svadbi u Jagodini, Savu je odavno privio uza sebe, sve svoje protivnike je omeksao a jedino se Zvezda neuspesno buni.Naravno dokle god je tako jedna strana (Zvezda) ce uvek da kuka dok ce druga (Partizan) da odobrava i uziva a fudbal i liga ce da na m propadaju sve vise i vise

Link to comment
ala vas dvojica ratujete. Po mnogo osnova Tole mora da ode i glupo je uopste obrazlagati, ono sto mene interesuje je zasto se Deki nijednog trenutka nije obratio javnosti ni kada je bio aktuelan njegov oprostaj a ni sada da uopste zeli da bude kandidat da nasledi Toleta. Meni deluje da je to samo Toletova kupovina vremena i da u slucaju da ode postavice nekog svog kompanjona.Evo pomirio se i sa Djoricem na nekoj svadbi u Jagodini, Savu je odavno privio uza sebe, sve svoje protivnike je omeksao a jedino se Zvezda neuspesno buni.Naravno dokle god je tako jedna strana (Zvezda) ce uvek da kuka dok ce druga (Partizan) da odobrava i uziva a fudbal i liga ce da na m propadaju sve vise i vise
Zato što savez ne preuzima Deki™, nego ekipa koja stoji iza njega. On se ne oglašava jer nema nikakve potrebe ni svrhe, ekipa radi svoje, obilaze klubove i saveze po Srbiji, obećavaju, prete, razgovaraju, naređuju, podilaze, potkupljuju. I onda će jednog dana, ako obezbede dovoljnu podršku, izaći pred javnost i reći "Ja sam Dejan Stanković i želim da budem predsednik FSS", ali tek kada ekipica odradi svoje i ni dan ranije.
Link to comment

Mozda Karadzic favorizuje Partizan, ali niko Partizanu nije poklanjao titule tako ocigledno i tako bezocno kao sto je to cinila Zvezda u nekoliko prilika. U sezoni kada su Pizon i Dostanic bili treneri, Zvezda je do nekih 5 kola pre kraja sezone imala bodovnu prednost u odnosu na Partizan, koji se vec bio oprostio od titule. Zatim je izgubila Derbi i dozivela sunovrat u preostalim utakmicama (ukljucujuci i debakl od 0-3 protiv BSK-a na Marakani) omogucivsi Partizanu trijumf sa ubedljivom bodovnom prednoscu. Slicno se dogodilo i prosle sezone kada je Zvezda uoci Derbija prisla Partizanu na -2; pobeda u Derbiju joj je otvarala put ka tituli. Umesto pobede, odigrala je prilicno jadno i izgubila a zatim izgubila i preostale tri utakmice i to vrlo ubedljivo. Da je Zvezda bila ono sto njeni navijaci misle da ona jeste - klub koji na muci pokazuje da je najbolji u zemlji - danas bi Partizan imao bar dve titule manje. Umesto toga, Zvezda grdi kune i optuzuje celu fudbalsku Srbiju dok se u njoj samoj dogadjaju mnogo vece budalastine, potresi i kriminal nego u FSS i drugim srpskim klubovima. Cak ni uplitanje drzavnog vrha u Zvezdinu korist i otvorena podrska najmocnijeg politicara u Srbiji nisu dovoljni da dovedu FKCZ u red.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...