Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Deki mi nekako izgleda najnormalnije od svih ovih citiranih (Pantelar, Kezman, Mirkovic, Dragutinovic). Bojim se samo da ce biti neka vrsta hrvatskog Sukera i opravdavati "horska" pjevanja navijaca jer su jelte to najbolji navijaci na svijetu (sjecam se onih sramotnih scena na utakmici protiv BiH i zahvaljivanja igraca "najboljim navijacima na svijetu").

Link to comment

Ma dobro to, ali je ipak on tada bio igrac, koji nije zasticen od Saveza, sada, ako bude predsednik od Dekija ocekujem da takve stvari ne tolerise... Ali Tumba za selektora, i to navodno bas Dekijem pik... Sumnjam, ja licno bih voleo Drulovica, a da je do Dekija, pre bih razumeo povratak Antica...

Link to comment
Deki mi nekako izgleda najnormalnije od svih ovih citiranih (Pantelar, Kezman, Mirkovic, Dragutinovic).
Jedno za šes kopalja normalniji, od citiranih nema normalnih, možda Drago. Meni ovo zvuči ok, mada, kada isteruješ Tola i bata Đora zvuči ok, videt ćemo kako će u praksi delovati. Sad sam u fazonu - zašto bi Deki ovo hteo sebi da radi.
Link to comment
Jedno za šes kopalja normalniji, od citiranih nema normalnih, možda Drago. Meni ovo zvuči ok, mada, kada isteruješ Tola i bata Đora zvuči ok, videt ćemo kako će u praksi delovati. Sad sam u fazonu - zašto bi Deki ovo hteo sebi da radi.
Verovatno isto kao i Tole, "zamolio" ga Toma ili Pusi....
Link to comment
Deki mi nekako izgleda najnormalnije od svih ovih citiranih (Pantelar, Kezman, Mirkovic, Dragutinovic). Bojim se samo da ce biti neka vrsta hrvatskog Sukera i opravdavati "horska" pjevanja navijaca jer su jelte to najbolji navijaci na svijetu (sjecam se onih sramotnih scena na utakmici protiv BiH i zahvaljivanja igraca "najboljim navijacima na svijetu").
A gdje se to boldovani pominju?
Link to comment
Sad kad nas iznenadi Lakovic, a? Tole prelazi u senku, sve je isto, samo njega nema...Cekam da Stankovic postane predsednik, pa da se javi Filipenko sa teorijama zavere
Bilo bi interesantno da uzme da prosipa priče kako je Deki suspendovao određeni stadion samo da bi afirmisao huliganizam, ili pak da krivi predsednika što Radnički sa N. Beograda nije prvak Stankelalige...
Link to comment
Sad kad nas iznenadi Lakovic, a? Tole prelazi u senku, sve je isto, samo njega nema...
I meni cela prica debelo smrdi na to. Jos ako je tacno da je Tumbica Dekijev kandidat za selektora... Edited by katamaran
Link to comment

Ma ja mislim da Tumbu podmece Tole, celu pricu o Tumbi, zapravo. Verujem negde da Stankovic, kad bi bio predsednik FSS, ne bi koristio Toletove metode za izbor selektora. Ako bi, strasno bih se razocarao u njega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...