Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Kaži da se zajebavaš, pls! :lol: Dobio je šutobulj, kao i svuda gde se našao. I to prvenstveno zbog ceduljica. Hajde da okačim ponovo...

Mada bih to najviše voleo, samo da je ikako moguće. Cirkus je ipak najgotivniji sa grand masterom.

- to je njegova verzija, uostalom šta je on tražio kod arapa usred kvalifikacija 29. Jul 1999 14:31 (GMT+01:00) Bivši selektor Milan Živadinović za "Glas" govori o nesporazumu sa čelnicima FSJ : Razapeli me na krst!
Dvostruki standardiOtpuštanje Milana Živadinovića Izvršni odbor FSJ obrazložio je nemogućnošću da selektor obavlja taj, i posao trenera El Nasera. Čudno objašnjenje, sobzirom da je Radomiru Antiću nuđeno da vodi Atletiko i plave, uz to živi u Madridu...- Ne ulazim u to. Objašnjenja u četiri oka me tek očekuju. Zbog čega ja ne mogu, a neko drugi može i niz drugih pitanja treba da razjasnimo u direktnom razgovoru - ističe Živadinović.
polikita dvostrukih standarda ^_^- no držali su je se i kada đukiću nije bilo omogućeno da vodi repku i pfc istovremeno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...