Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ne bi mi bili u grupi povlascenih, ali bi prosli recimo Grke.
Pa sad ne znam da li bi vi tako lako prosli Grke. Ipak ste pukli od Moldavije kod kuce :PA sto se nas tice, mozda sam i dalje pod utiskom prvog dela kvalifikacija ali ne bih bas stavio kucu na to da bi ih prosli, sve i kada bi ih izvukli u zrebu.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Кључна грешка у квалификацијама било је Скопље. Да му се све остало и занемари, Михајловић мора да оде због тог издркавања на Банету и Коларову. Тад ми се згадио за читав живот.

Link to comment
Ne bi Hrvati ovako igrali kvalifikacije do kraja da im je nesto znacilo, tako da je to sad irelevantno. Mi smo izduvali kad je Mihajlovic u seriji napravio gomilu budalastina (Ljajic, Matic, prozivka Baneta i Kolarova) i direktno nas kostao gubitka tri boda u Skoplju koji su nam odredili kvalifikacije. Da je umeo da digne ekipu posle onog nezasluzeno ubedljivog poraza od Belgije u Beogradu i da nije napravio te budalastine mogli smo komotno da uzmemo bar 4 boda Hrvatskoj, koja ima idiota za selektora i da se dokopamo baraza. No, otkad znam za srpski fudbal stalno je ta prica "da je ovo, da je ono" i uglavnom ta prica nije o igri vec o glupostima oko reprezentacije koje nemaju veze sa samom igrom.I sinoc je Miha izdominirao glupostima nego smo pobedili ubedljivo pa niko nije obratio paznju. 20 minuta pre kraja utakmice mu uz Bastu najbolji igrac utakmice Matic trazi izmenu kod rezultata 5:0 jer je pretrcao Boga oca i lipsao, a ovaj ga 'ladno ostavlja na terenu i pravi besmislene rokade u odbrani da bi upisao nastup nekakvom Trajkovicu, koji reprezentaciju vise nece videti ni na razglednici. Hajde da je u pitanju klinac pa da ga pocasti debijem, nego se radi o matorom JSL igracu koji je i pozvan samo da bi podebljao CV radi prodaje i od koga reprezentacija nece imati nikakve koristi. Trebalo je Matic onako umoran jos i da se povredi pa da slika o tome kako nasi selektori vide reprezentaciju i kako se odnose prema najboljim igracima bude kompletna.Kad covek to sve vidi, a nije mu tesko da vidi, onda i nema nekog narocitog smisla baviti se igrom i rezultatima. Nama je rezultat reprezentacije samo jedan u nizu faktora o kojima se vodi racuna tokom utakmica a ne ultimativni cilj takmicenja. Sve dok je tako prolazicemo uspesno kvalifikacije samo igrom slucaja ili kad smo bas toliko dobri da nam rezultat nece ugroziti svi ti kompromisi sa privatnim interesima Karadzica i kompanije.
Све тачно осим прве реченице, хрватски распад се десио невезано од пласмана на табели. Успут потпуно смо бесмислено просули два бода у Шкотској.
Link to comment
Кључна грешка у квалификацијама било је Скопље. Да му се све остало и занемари, Михајловић мора да оде због тог издркавања на Банету и Коларову. Тад ми се згадио за читав живот.
Kljucna greska je bila davanje mjesta selektora nikakvom treneru. Po dosadasnjoj karijeri, on nije iznad nivoa raznih Kosanovica. U skladu sa tim i rezultati, uprkos tome sto reprezentaciji ne fali kvaliteta.
Link to comment

Mi se ovde godinama zajebavamo na racun Kosana, naravno sa razlogom i punim opravdanjem, ali skoro sam shvatio da je on u trenerskim i tzv. strucnim krugovima izuzetno postovan i cenjen, te ga svi pitaju za misljenje i postavljaju na cela raznih trenerskih komisija. Sta li je tek u glavama tih ljudi.Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Link to comment
Kljucna greska je bila davanje mjesta selektora nikakvom treneru. Po dosadasnjoj karijeri, on nije iznad nivoa raznih Kosanovica. U skladu sa tim i rezultati, uprkos tome sto reprezentaciji ne fali kvaliteta.
Ima kvaliteta za treće mesto. Naravno, fudbal poznaje i veća iznenađenja, ali objektivno, svi bismo se iznenadili da smo prošli ovu grupu.
Link to comment
Кључна грешка у квалификацијама било је Скопље. Да му се све остало и занемари, Михајловић мора да оде због тог издркавања на Банету и Коларову. Тад ми се згадио за читав живот.
Kljucna greska je bilo postavljanje Mihajlovica, trenera koji je sikanirao najbolje igrace koje imamo. Matic i Ljajic nisu pozivani, Subotice je grejao klupu losijima od sebe, Sulejmani je raznosio Torbe, a Bane Ivanovic je popisan zbog Mihajlovicevih gresaka, Basta je pozvan kad je sve bilo gotovo, a Jankovic, iako bi pevao himnu, nije ni pozivan.
Ima kvaliteta za treće mesto. Naravno, fudbal poznaje i veća iznenađenja, ali objektivno, svi bismo se iznenadili da smo prošli ovu grupu.
73...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...