Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

neka svi jedu govna. kakav smo narod jbmti zivot.inace nezvanicno smo zauzeli 23. mesto, plasiravsi se tako ispred finalista iz 2006. ITA i FRA, a iza npr, Novog Zelanda.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Posle ispadanja otcutao sam neko vreme na forumu. Znao sam da ce da se javi gomila leshinara da jedu lajne, prepametni. Napushe mi se. Prokleto je nashe sto brzo zaboravljamo i sto smo sasvim odvojeni od realnosti. Pa Antic je od suve drenovine ( setimo se na sta je licio taj tim )pre njega i luzerskog mentaliteta stvorio ekipu koja je u kvalifikacijama oduvala ostale. Setimo se da je projektovani zadatak bio plasman na SP gde mnogi nisu uspeli, a mala Srbija sa ligom od beogradskih lopovskih klubova, mafijaskim FS, korumpiranim predstavnicima medija, ipak je uspela. Pa malo li je ? Shto nikom ne dopire do mozga da svako ko je na SP ima respektabilnu ekipu, i da odavno nema autsajdera, te da sve nekad fudbalski inferiorne nacije vec par decenija ulazu ogromne pare, dovode vrhunske trenere i fudbalere sa strane i razvijaju svoj fudbal. A nasi strucnjaci ? Bata Djora, Ziva ? Prema tome, nije za mene sramota sto smo ispali, milo mi je sto smo dobili razgoropadjene Nemce ( koji ce po meni dleko stici ) voleo bih da smo prosli, ali ne treba pljuvati po Anticu - uciio je sta je mogao. Goveda tipa Bjekovic nek se pokriju ussima i navedu neki voj uspeh, vidim i Mihajlovic se preporucuje, ma neka idu u tri picke materine

Link to comment

Потпуно је ирелевантно шта Црни Бик или Легенда у бекству мисле. Нису они ти који имају икакву тежину у свм овом случају. Ово је само завеса за причу о смањењу плате.Зашто Миљан II? 1.Обојица су били колико ја знам леви бекови, овај други нешто успешнији.2.Обојица су тренирали Реал и пар других великих клубова по Шпанији.3.Обојица су озбиљни демагози и врло солидни тренери.4.Обојица су позивани и делом успевали да спасу репрезентативни фудбал први пред Немачку и Шпанију, други у овом циклусу.5.Личе.

Link to comment

Pa ima i razlike. - Miljan je bio apsolutno nerazumljiv. Secam se njegovog tumacenja da treba odigrati duplu povratnu po dubinskoj dijagonali, da je nikica Salov potez igrac, a buljan trofejni igrac, itim nemustim jezikom je zaludjivao sve.- Imao je znatnu medijsku podrsku, sumnjivo placenu.- po svemu sudeci sudelovao je u preprodaji igraca i dizanju cene dovodeci igrace po sumanutom kriterijumu. Dokaz ; Kiril Dojcinovski, i Ivan Buljan, koji su odmah nakon prvenstava pronalazini angazmane, onako prestareli i nespremni i za kuglanje.- Zasejao je i ostavio otrovno seme koje i danas klija

Link to comment

Ivan Buljan je jedan od boljih igraca generacije koja je ucestvovala na SP 1974. Bio je jedan od najboljih Hajdukovih fudbalera a zatim jedan od najboljih fudbalera Hamburgera. Karijeru je zavrsio u njujorskom Kosmosu gde je takodje imao zapazenu sezonu. Miljanic nikad anije imao nikakvog udela u njegovom dovodjenju i preprodavanju.Kiro Dojcinovski je dosao u Zvezdu iz Vardara bio standardan clan najtrofejnije Zvezdine generacije. Nije bio igrac kvaliteta Buljana ali je bio sasvim dobar klupski igrac. odigrao je i nekoliko utakmica za reprezentaciju i to u vreme kada je konkurencija bila prilicno jaka (Holcer, Paunovic, Ramljak). Karijeru je zavrsio u francuskoj ali bez znacajnijeg ucinka.Miljanic je po ponasanju bio suprotnost Anticu, manje elokventan, skromniji, temeljitiji, lukaviji sa uvek dobro obezbedjenom zaledjinom, podrskom i odstupnicom. Sto se tice odgovornosti, Miljanic ju je uvek preuzimao na sebe; bio je vodja u pravom smislu te reci. Njegov status u medjnarodnom fudbalu je bio znacajniji od Anticevog i on se i dan danas smatra za najveceg fudbalskog strucnjaka Jugoslavije i jednog od znacajnijih u svojoj epohi.

Link to comment
Ivan Buljan je jedan od boljih igraca generacije koja je ucestvovala na SP 1974. Bio je jedan od najboljih Hajdukovih fudbalera a zatim jedan od najboljih fudbalera Hamburgera. Karijeru je zavrsio u njujorskom Kosmosu gde je takodje imao zapazenu sezonu. Miljanic nikad anije imao nikakvog udela u njegovom dovodjenju i preprodavanju.Kiro Dojcinovski je dosao u Zvezdu iz Vardara bio standardan clan najtrofejnije Zvezdine generacije. Nije bio igrac kvaliteta Buljana ali je bio sasvim dobar klupski igrac. odigrao je i nekoliko utakmica za reprezentaciju i to u vreme kada je konkurencija bila prilicno jaka (Holcer, Paunovic, Ramljak). Karijeru je zavrsio u francuskoj ali bez znacajnijeg ucinka.Miljanic je po ponasanju bio suprotnost Anticu, manje elokventan, skromniji, temeljitiji, lukaviji sa uvek dobro obezbedjenom zaledjinom, podrskom i odstupnicom. Sto se tice odgovornosti, Miljanic ju je uvek preuzimao na sebe; bio je vodja u pravom smislu te reci. Njegov status u medjnarodnom fudbalu je bio znacajniji od Anticevog i on se i dan danas smatra za najveceg fudbalskog strucnjaka Jugoslavije i jednog od znacajnijih u svojoj epohi.
Mislio sam na Buljana u zalasku, nepotrebno dovedenog na zalasku u Spaniji 82. a ne u Nemackoj. Isto, u Nemackoj vazi za Dojcinovskog. Buljan je drzao mesto nekom boljem, onako slabovid. Pazi , ne govorim o kvalitetima tih igraca. Bili su dobri, ali dok su bili u naponu snage, ne kasnije. Ja ne znam ko Miljanica smatra za najveceg strucnjaka svih vremena
Link to comment

Danas sam pogledao informacije iz Srbije i vidim da je kao glavni krivac okarakterisan Antic. Cinjenica je da je bilo ogromnih propusta (njegovih pre svega sa kreaturom Milijasem) ali bi se malo Tole trebao zapitati u vezi organizacije koja je pratila sve ovo. Dve nedelje sam ovde u Africi i mogu samo reci da smo ubedljivo najveci kreteni kad je organizacija u pitanju na koju se kreten tako poziva. Izabrali su najgori hotel, drzali ljude u rezervatu dve nedelje i rezultat je ocekivan. Bekama, Slovence sve mozete videti u gradu koji fantasticno funkcionise a nasi su igrali stoni tenis u holu hotela gde je pored njih 4 crnca naoruzano. Pitam crne odakle ovo, odgovor je bio traze ovi vasi jos pojacanja. Ima o tome da se prica i prica. Napisacu nesto kad se vratim kad procitam sta je pisano. Sve bi bilo u redu kad bi se izvukle poke. Ali ne, Srbi uvek imaju izbor izmedju dva losa. Antic, ocajna priprema, takticka a posebno fizicka. Tole i drugari kreteni do koske.. Pa biraj

Link to comment

Ми смо једна од екипа која је највише истрчала. Ако то није добра физичка припрема ја не знам шта је.

Link to comment
Mislio sam na Buljana u zalasku, nepotrebno dovedenog na zalasku u Spaniji 82. a ne u Nemackoj. Isto, u Nemackoj vazi za Dojcinovskog. Buljan je drzao mesto nekom boljem, onako slabovid. Pazi , ne govorim o kvalitetima tih igraca. Bili su dobri, ali dok su bili u naponu snage, ne kasnije. Ja ne znam ko Miljanica smatra za najveceg strucnjaka svih vremena
Sada sam gledao na vikiju da potvrdim. Buljan nije igrao u spaniji 82.
Link to comment
Mislio sam na Buljana u zalasku, nepotrebno dovedenog na zalasku u Spaniji 82. a ne u Nemackoj. Isto, u Nemackoj vazi za Dojcinovskog. Buljan je drzao mesto nekom boljem, onako slabovid. Pazi , ne govorim o kvalitetima tih igraca. Bili su dobri, ali dok su bili u naponu snage, ne kasnije. Ja ne znam ko Miljanica smatra za najveceg strucnjaka svih vremena
U Španiji je bio Edhem Šljivo, tipicna menadzerska kombina, izvucen iz naftalina i zauzimao mesto opasnim igracima te generacije.
Link to comment
U Španiji je bio Edhem Šljivo, tipicna menadzerska kombina, izvucen iz naftalina i zauzimao mesto opasnim igracima te generacije.
Sljivo je, zapravo, bio tipican igrac po kljucu. Javna je tajna da su se selektorima u to vreme ispostavljale republicke kvote za sastav reprezentacije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...