Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ivanovic (1984) - 65Tosic (1987) - 51Stojkovic (1983) - 48Kuzmanovic (1987) - 47Kolarov (1985) - 43Raca Petrovic (1989) - 36Subotic (1988) - 36Raca, bez zezanja, preti Stankovicu :ph34r:

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Meni je Tosic jos veca misterija, pod uslovom da Petrovicu kao olaksavajucu okolnost uzmemo sto igra na poziciji koja nam je medju najdeficitarnijima. U pola noci mogu da nabrojim bar dvocifren broj igraca koji zasluzuju da igraju pre njega.

Link to comment
Šta je problem sa Srbima katolicima, šta napadate vasića, jeste li normalni? Niste čuli za Ruđera Boškovića ili Vojislava Šešelja?
najgore od svega, bez budala u savezu i na klupi ova bi generacija kidala. vrlo fin tim
+1
Meni je Tosic jos veca misterija, pod uslovom da Petrovicu kao olaksavajucu okolnost uzmemo sto igra na poziciji koja nam je medju najdeficitarnijima. U pola noci mogu da nabrojim bar dvocifren broj igraca koji zasluzuju da igraju pre njega.
Не било ти тешко пробај.Оно за Раћу од њега су бољи Фејса, Миливојевић,Игњовски,Крстичић.
Link to comment

Sve je to tu negde i ne dobijamo posebno na kvalitetu ukoliko Petrovica zamenimo, na primer, Fejsom. Posebno sto je Petrovic te nastupe pokupio uglavnom u periodu dok su pobrojana cetvorica bili na nivou dosta nizem od ovoga na kome su trenutno. Toliko nastupa za igraca njegovih kvaliteta je mnogo, ali ja sam ga samo stavio u istu ravan sa Tosicem, nista vise.Pomenuta Bambika je igrac koji igra samo u jednom pravcu. Ajd da je i u tom jednom kako valja, a nije, nego mu se precesto desi da ne doda na vreme ili da doda jednostavno lose. A igra u drugom pravcu mu je nepostojeca. Sve sto dobijamo od njega su ljigavi driblinzi kada ima opciju za pas i kada je igrac koji ga cuva primoran da obraca paznju na dva ili vise resenja. I tada se naravno zaleti i dribla, iako ima racionalnije i bolje resenje.U sustini, svako krilo koje i malo obraca paznju na defanzivu, ili bar radi nesto suvislo u napadu mi je izbor pre njega. Tadic, Basta, Markovic, Ljajic, Jankovic, Sulejmani, Zivkovic nije bas 10, al je dovoljno da takav igrac ne bude nikada vise starter ili neko ozbiljno resenje. Nije mi jasno sta on to nudi na terenu sto ne moze niko od ovih nabrojanih.

Link to comment

Tosic je po meni sinoc odigrao sasvim pristojno i igra u sredini nam je izgledala lepo na oko ,barem dok nisu usli balvani u drugom polvremenu ... Naravno Matic je kljucni faktor sto ovi iz sredine igraju mnogo bolje i rasterecenije ....

Link to comment

Radosav Petrović će biti legenda reprezentacije. Ima sve - staloženo oko, mirne pokrete, razmišlja sigurno, lopta u njegovim nogama deluje poput broda u mirnoj luci. Dakle, to će biti naš rekorder.Više me brine hoće li Bambi Tošić prestići Dragana Džajića po broju nastupa u reprezentaciji i time postati naše levo krilo koje se najviše puta skidalo za reprezentaciju. Ovim tempom to nije neostvarivo.

Link to comment

Ne gleda se medjusobni duel: Tie-breaking criteriaThe ranking in each group is determined as follows:[3]

  • a) greatest number of points obtained in all group matches;
  • b) goal difference in all group matches;
  • c) greatest number of goals scored in all group matches.

Link to comment
Na kraju balade ispade da nas je samo Dzo Simunic na Marakani zaustavio da se domognemo baraza...
Ne bi Hrvati ovako igrali kvalifikacije do kraja da im je nesto znacilo, tako da je to sad irelevantno. Mi smo izduvali kad je Mihajlovic u seriji napravio gomilu budalastina (Ljajic, Matic, prozivka Baneta i Kolarova) i direktno nas kostao gubitka tri boda u Skoplju koji su nam odredili kvalifikacije. Da je umeo da digne ekipu posle onog nezasluzeno ubedljivog poraza od Belgije u Beogradu i da nije napravio te budalastine mogli smo komotno da uzmemo bar 4 boda Hrvatskoj, koja ima idiota za selektora i da se dokopamo baraza. No, otkad znam za srpski fudbal stalno je ta prica "da je ovo, da je ono" i uglavnom ta prica nije o igri vec o glupostima oko reprezentacije koje nemaju veze sa samom igrom.I sinoc je Miha izdominirao glupostima nego smo pobedili ubedljivo pa niko nije obratio paznju. 20 minuta pre kraja utakmice mu uz Bastu najbolji igrac utakmice Matic trazi izmenu kod rezultata 5:0 jer je pretrcao Boga oca i lipsao, a ovaj ga 'ladno ostavlja na terenu i pravi besmislene rokade u odbrani da bi upisao nastup nekakvom Trajkovicu, koji reprezentaciju vise nece videti ni na razglednici. Hajde da je u pitanju klinac pa da ga pocasti debijem, nego se radi o matorom JSL igracu koji je i pozvan samo da bi podebljao CV radi prodaje i od koga reprezentacija nece imati nikakve koristi. Trebalo je Matic onako umoran jos i da se povredi pa da slika o tome kako nasi selektori vide reprezentaciju i kako se odnose prema najboljim igracima bude kompletna.Kad covek to sve vidi, a nije mu tesko da vidi, onda i nema nekog narocitog smisla baviti se igrom i rezultatima. Nama je rezultat reprezentacije samo jedan u nizu faktora o kojima se vodi racuna tokom utakmica a ne ultimativni cilj takmicenja. Sve dok je tako prolazicemo uspesno kvalifikacije samo igrom slucaja ili kad smo bas toliko dobri da nam rezultat nece ugroziti svi ti kompromisi sa privatnim interesima Karadzica i kompanije.
Link to comment

Sumnjam da bi Hrvati znacajno bolje odigrali ostale utakimice. Pogotovu da su kojim slucajem izgubili u Beogradu. Mada sa druge strane ni mi ne bi prosli baraz bez obzira koga bi dobili tako da je i to nebitno. Ovako se bar mozda resimo Mihe, a da je dosao do baraza mogao bi da se vadi na to kako eto nije imao srece.

Link to comment
Sumnjam da bi Hrvati znacajno bolje odigrali ostale utakimice. Pogotovu da su kojim slucajem izgubili u Beogradu. Mada sa druge strane ni mi ne bi prosli baraz bez obzira koga bi dobili tako da je i to nebitno. Ovako se bar mozda resimo Mihe, a da je dosao do baraza mogao bi da se vadi na to kako eto nije imao srece.
Cenis da bi nas u dvomecu zaustavio mocni Island?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...