Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Mogu se pravdati Mamićem do mile volje ali balkanska navijačka (ne)kultura je preočigledna. Dinamo je i pre dve godine postavio negativne rekorde posećenosti u CL pošto su se nakon više od deceniju plasirali tamo*. A i Bosanci su svoje ispratili zvižducima mislim nakon poraza od Slovačke (ili prijateljske sa USA, nisam siguran)Ako balkanskoj marvi ne možeš garantovati najviše plasmane da kompenzuje sve životne neuspehe, otpisan si*mala ispravka, u prvoj godini je poseta bila ok jer je marva verovala da Mamićev tim može nešto napraviti. Negativni rekordi su došli u sledećoj.

Edited by dillinger
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

A Rijeka?
Skoro sam objasnio priču oko Rijeke, evo ovde:http://www.parapsiho...80#entry2322598
Mogu se pravdati Mamićem do mile volje ali balkanska navijačka (ne)kultura je preočigledna. Dinamo je i pre dve godine postavio negativne rekorde posećenosti u CL pošto su se nakon više od deceniju plasirali tamo*. A i Bosanci su svoje ispratili zvižducima mislim nakon poraza od Slovačke (ili prijateljske sa USA, nisam siguran)Ako balkanskoj marvi ne možeš garantovati najviše plasmane da kompenzuje sve životne neuspehe, otpisan si*mala ispravka, u prvoj godini je poseta bila ok jer je marva verovala da Mamićev tim može nešto napraviti. Negativni rekordi su došli u sledećoj.
Da, pravdanje Mamićem je u pitanju.To što našmrkani drži nekoliko klubova u svojim rukama, što drži kompletnu sudijsku organizaciju, što postavlja cirkuzanta na mesto selektora nema nikakve veze, nego je u pitanju navijačka nekultura :isuse:
Link to comment
Skoro sam objasnio priču oko Rijeke, evo ovde:http://www.parapsiho...80#entry2322598Da, pravdanje Mamićem je u pitanju.To što našmrkani drži nekoliko klubova u svojim rukama, što drži kompletnu sudijsku organizaciju, što postavlja cirkuzanta na mesto selektora nema nikakve veze, nego je u pitanju navijačka nekultura :isuse:
Толе лопове и тај рад....само малко боље тргује него пилићари из ЈСДП-а.
Ministar sporta, u skladu sa svojim poreklom, je žestoko slagao da će se obračunati sa mafijom, te kao jedina nada preostaje da će prekomerna doza opijata uraditi svoje.
Како мислиш ово?
Link to comment
Da, pravdanje Mamićem je u pitanju.To što našmrkani drži nekoliko klubova u svojim rukama, što drži kompletnu sudijsku organizaciju, što postavlja cirkuzanta na mesto selektora nema nikakve veze, nego je u pitanju navijačka nekultura :isuse:
Ali istovremeno zaboravljate odakle dolaze vaši najbolji igrači i nosioci igre u reprezentaciji, danas Modrić, Madžukić.. sutra Kovačić, Halilović...Gle, jedina osetna razlika u odnosu na prethodni period je, čini se gledano sa strane, selektor. Štimac je totalna neznalica a Bilić je jedan, za naše uslove vrlo solidan trener. Samo nisam iz hrvatskih medija prilikom imenovanja Štimca čuo puno kritika. A na portalima se dalo pročitati kako je Štimac vrhunski tv komentar što će reći fudbal ima u malom prstu pa će biti i dobar selektor :lol:Što se izbora igrača tiče, mučeni Samir je oproban protiv autsajdera koliko znam. Ostaje jedina enigma Vrsaljko, možda sam nekog ispustio ali većih tumbanja u Hrvata generalno nema.Priča je počela oko kulta reprezentacije. Mam...pardon, Šuker, ako ima zrno mozga sad bi doveo zvučno trenersko ime i marva bi se vratila na mesto gde je bila, kult bi ostao neokaljan. Sa npr Hiddinkom euforija bi doživela maksimum.To je otprilike i srpska Terza/Tole mafija radila, dovede Klementea/Antića, kritike utihnu i sve se nastavi po starom. To možda govori o njima, ali o nama još više. Edited by dillinger
Link to comment
Upravo htedoh da pitam šta predstavlja ta sintagma? Behu tog ministra optuživali da je Srbin?
Njima ministar Srbin, a nama Franja tako da smo 1-1
Link to comment
Tango, hoćemo dobiti objašnjenj zašto je ministar u skladu sa svojim poreklom lagao? Kojim to ljudima je predodređeno da lažu po poreklu?
Pitaj MC-a, kaze da je proradio srpski gen.
Link to comment
Sinisa ce nam, po svemu sudeci, ostati selektor
Očekivano. Za vikend je, u našem najstarijem listu, osvanuo naslov: Kako zadržati Sinišu? Doduše, tekst nisam čitao.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...