Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Hu d fak iz Radovanović?Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk
Je li to opet bio mlitav na terenu?Jedva čekam detalje o utakmici na Kipru. Moglo bi da bude jako™.
Link to comment
Grozno, ali od ciganskog oproštaja se bolje ne može očekivati. Žali bože oproštaja za nevidljivog čoveka.
Јес вала сви су будале само ти ниси. :isuse: Што се бре брукаш?
Link to comment
ni ja bas najbolje nisam razumeo ovo...
In Internet slang, a troll (/ˈtrl/, /ˈtrɒl/) is a person who sows discord on the Internet by starting arguments or upsetting people,[1] by posting inflammatory,[2] extraneous, or off-topic messages in an online community (such as a forum, chat room, or blog), either accidentally[3][4] or with the deliberate intent of provoking readers into an emotional response[5]or of otherwise disrupting normal on-topic discussion.[6]
http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)
Link to comment

Mihajlović: Reprezentacija sazreva, zrelo je = trulo je. Ali Siniša prijeti na sve strane svijeta, drhtite od Rima do Tokija.

Na konferenciji posle utakmice pojavio se i jedan italijanski novinari, kojeg je interesovalo da li će se selektor Srbije vratiti u Italiju."Sigurno ću se jednog dana vratiti u Italiju, ne znam kad. Dok sam ovde, čast mi je i zadovoljstvo da budem selektor reprezentacije. Ne mogu da znam šta će se desiti u budućnosti, ali ću se vratiti jednog dana tamo", kazao je Mihajlović.On se potom našalio, pošto je prevodilac završio prevod na japanski da "jednog dana možda dodje u Japan".

Edited by king louie
Link to comment

Cenim da je pravi topik, obzirom da se na to što toga nema u našoj reprezentaciji toliko kukalo - kamo nestade kult reprezentacije u Hrvata? Kenjalo se toliko o njemu, a sada vidim samo da se pljuje na sve strane, publike nema, natpisi u štampi svakakvi, Šuker kao predsednik saveza pokazuje qrac, ono što dođe na utakmicu napušta meč pre kraja i slično.

Link to comment
Cenim da je pravi topik, obzirom da se na to što toga nema u našoj reprezentaciji toliko kukalo - kamo nestade kult reprezentacije u Hrvata? Kenjalo se toliko o njemu, a sada vidim samo da se pljuje na sve strane, publike nema, natpisi u štampi svakakvi, Šuker kao predsednik saveza pokazuje qrac, ono što dođe na utakmicu napušta meč pre kraja i slično.
Nestade Mamićevim totalnim preuzimanjem HR fudbala, te sada sledi ono što je već uradio Dinamu: bojkot navijača, rezultatski potop, a onda i navijanje protiv sopstvenog kluba/reprezentacije.Jedina razlika je što će mu u reprezentaciji to mnogo brže uspeti, u Dinamu su ga navijači zdušno podržavali u početku.Jedino što ima veze sa fudbalom, a da nije u paktu sa Mamićem su Hajduk i Cibalija, koja je fasovala drugu ligu.Ministar sporta, u skladu sa svojim poreklom, je žestoko slagao da će se obračunati sa mafijom, te kao jedina nada preostaje da će prekomerna doza opijata uraditi svoje. Edited by tangodelta
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...