Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Doduse..na sekund sam i ja zaboravio da u rukovodstvu Zvezde vetrovi duvaju u svim pravcima i da je tesko odrediti ko pije a ko placa..A nista, sta sad..Dekiju svaka cast.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

:ziga: za DekijaNaš najbolji fudbaler u poslednjih 15tak godina. Žao mi je što nije duže igrao u Zvezdi, ali je za njegovu karijeru bilo dobro što je otišao tako rano.

Link to comment
Stanković se oprašta na Marakani?“Ukoliko budem pravio oproštaj od fudbala, to će se dogoditi na Marakani”, izjavio je Dejan Stanković pred svoj poslednji meč u reprezentaciji.“Bilo mi je teže na debiju za reprezentaciju protiv Južne Koreje, ali uspeo sam da se upišem u strelce zahvaljujući selektoru (Mihajloviću). Voleo bih da sam se od reprezentacije oprostio na Marakani, ali ovaj termin je ranije utvrđen. Ipak, opraštam se od dresa Srbije u Srbiji i to je najvažnije”, rekao je Stanković pred meč sa Japanom, svoj poslednji u reprezentaciji.“Ako jednog dana budem pravio oproštaj od fudbala, to će biti na Marakani. Postoji ideja da se na proleće napravi prava oproštajna utakmica, ali i ovo u petak je oproštaj. Dosta je bilo”, dodao je Stanković, koji će u petak odigrati 103. meč za državni tim, čime će postati rekorder i prestići Sava Miloševića
p.s. Deki care! Edited by Have_Fun
Link to comment

Bolje da smo zakazali utakmicu sa Urugvajem, ovi Japanci kako su krenuli ima da nas izlome.Ali ja vise stvarno ne mogu da gledam ovog Tosica u timu, dobijem fiziolosku reakciju kad ga vidim. Za one dve prodate lopte u losem pokusaju da odglumi Pelea, nakon sto se Tadic izlomio da mu ih doda, isamarao bih ga k'o konja. Kakvo je ono neopevano sebicno i neodgovorno govedo, da ti se zivot smuci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...