Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Samo mi nije jasan rezon Siniše oko pozivanja Živkovića i Jojića u A tim a "prekomandovanja" Nastasića, Mitrovića i ostalih koji već imaju mjesto u A timu u mladu repku, pa ako je cilj pojačavanja mlade reprezentacije pred kvalifikacije, zar nije logično da se pošalju svi, a pogotovo oni koji se još nisu dokazali ni u toj mladoj (a mogu da igraju za nju), a kamoli u A reprezentaciji, kad se već šalju provjereni reprezentativci kao pomoć?

naravno da mi je jasno, ali mi nije jasno da Siniša ne vidi da više niko ne puši njegove fore, da u A zove samo igrače koji još nisu našli inostrani angažman

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

U JA je pre par godina na kontinentalnom prvenstvu učestvovao Japan. Generalno nisam protiv inovacija, ali ovo je zaista glupiranje. Osnova kontinentalnog prvenstva je da se odredi najbolji tim na kontinentu, a ne da se bogati UEFA. Doduše, ovo može da bude i novinarska izmišljotina.
+ Meksiko i Kostarika sa U23 timovima na proslom.To je ok ako treba da se popuni broj il' nesto i ako ce popunjivaci™ ovako ucestvovati sa mladim timom (tad su se konkretno spremali za OI ja mislim) i imati neke koristi od toga.
Link to comment

Na sta lici ovaj Ignjovski majkoA mozemo li mi da padnemo na cetvrto mesto, ili nam je onda nebitna ova utakmica? Valjda nam je i to bitno zbog narednih kvalifikacija, sto je poslao sve moguce u mladu reprezentaciju?edit: ali jebote, apsolutno svi pocepane pantalone :isuse:

Edited by pantelia
Link to comment
Na sta lici ovaj Ignjovski majkoA mozemo li mi da padnemo na cetvrto mesto, ili nam je onda nebitna ova utakmica? Valjda nam je i to bitno zbog narednih kvalifikacija, sto je poslao sve moguce u mladu reprezentaciju?edit: ali jebote, apsolutno svi pocepane pantalone :isuse:
Nije ovo utakmica kvalifikacija, nego prijateljska sa Japanom, oproštaj Dženana Stankovića od reprezentacije.
Link to comment
Nije ovo utakmica kvalifikacija, nego prijateljska sa Japanom, oproštaj Dženana Stankovića od reprezentacije.
A vratice se za Makedoniju? Posto valjda mladi igraju sa Kiprom i jos nekim u utorak, kad i stariji sa Makedoncite.
Link to comment

nema potrebe da se vraćaju 99% smo u 3 šeširu bez obzira na ishod meča sa makedoncima- pocepane farmerke su bile fora još u vreme sfrj-ota izgleda da je tačna zakonitost da se moda ponavlja, šta je sledeće regresija u zvoncare ^_^

Link to comment

Tole se predomislio i ostaje! :Hail:http://www.sportal.rs/news.php?news=111078Ipak je ovo najace:"Bio sam u Zagrebu, razgovarao sam sa ljudima iz Hrvatske, Makedonije, Bosne i Hercegovine... i svi nas smatraju najperspektivnijom reprezentacijom u regionu." :lol:Koji ponizavanje jbt.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...