Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Druga zajebancija mi je bila "estetske komisije", koje bi presuđivale nakon meča i dodeljivale nagradne poene koji bi se računali kao golovi i zbrajali sa golovima sa meča, te da bi se tako zapravo dobijao pobednik. Sada mi nije svejedno...:huh:

Link to comment

treba odjebati sistem golova. uvesti bodovni sitem. gol je poen, stativa i prečka pola pena, tri kornera takođe 1 bod. tri žuta kartona oduzimanje jednog boda, crveni karton oduzimanje dva boda, tri kornera poen, gol van 16 vredi dva boda, gol direktno iz kornera čak tri boda. na posed lopte da se dobija 1 poen... bilo bi to do jaja, brazil-francuska 7 1/2 prema 3 1/2.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

izgubili su kompas platini, a i blater. pre neki dan izjavi mrtav ladan kako nisu imali informacije o meteorološkim uslovima u kataru i razmišljaju o januar-februar terminu za održavanje wc-a:isuse:

Link to comment
izgubili su kompas platini, a i blater. pre neki dan izjavi mrtav ladan kako nisu imali informacije o meteorološkim uslovima u kataru i razmišljaju o januar-februar terminu za održavanje wc-a:isuse:
Нису они уопште изгубили компас, гомила мафиоза из злочиначког удружења са центром у Ниону је узела јако велики новац од Арапа и сад не би никако да га врати. Ту је проблем.
Link to comment

U JA je pre par godina na kontinentalnom prvenstvu učestvovao Japan. Generalno nisam protiv inovacija, ali ovo je zaista glupiranje. Osnova kontinentalnog prvenstva je da se odredi najbolji tim na kontinentu, a ne da se bogati UEFA. Doduše, ovo može da bude i novinarska izmišljotina.Ono na šta bi Platini i ekipa mogli da se fokusiraju je kako da naprave dobar sistem kvalifikacija za Francusku, jer nije da im je žreb za četiri meseca, a oni ni format nemaju. Pogotovo me plaši najava da neće biti "dosadno", a to obično ide sa neregularno. Da ne pričam, kako će sistem od 24 tima na EP da loše utiče na regularnost u grupnoj fazi.

Link to comment
treba odjebati sistem golova. uvesti bodovni sitem. gol je poen, stativa i prečka pola pena, tri kornera takođe 1 bod. tri žuta kartona oduzimanje jednog boda, crveni karton oduzimanje dva boda, tri kornera poen, gol van 16 vredi dva boda, gol direktno iz kornera čak tri boda. na posed lopte da se dobija 1 poen... bilo bi to do jaja, brazil-francuska 7 1/2 prema 3 1/2.
Lopta predata direktno u noge protivniku -2 poena, sa -20 izlazis napolje. Vecina nasih klubova bi vec oko 20 minuta izgubila mec zbog sedam igraca na terenu. Edited by Goranz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...