Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Naravno da snosi i naravno da smeta. Ono što je užasno je što zverovi samo čekaju da i on ponešto kaže o svojoj krivici pa da ga tek onda rastrgnu(samo sada sa crno na belo priznanjem) i dovedu nekog potpunog piona na mesto selektora koji neće ponekad ubaciti "mafijaške igrače", nego će pola tima da mu bude od njih na skoro svakoj utakmici. Nit ima(bar javno) svesti o sopstvenoj odgovornosti, nit ima iole smislene kritike.
To ste morali da ocekujete, pogotovu sto je u pitanju uspesan covek, sa dobrom reputacijom u zemlji i u svetu, koji je napravio mnogo toga dobroga u reprezentaciji; ali covek koji svoju uspesnost voli da istice, da se njome sepuri i gordi i pri tome neskriveno i javno stavlja do znanja svom sefu i svojoj okolini da je iznad njih. Zato je njegov prvi neuspeh iskoriscen kao prilika da mu udaraju packe i da ga pljuju sljam, moralni i intelektualnih midziti ciji su mu laskanje, poniznost i nemoc da mu se usprotive do pre neki dan godili.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Nije mi bilo dobro prethodnih dva, tri dana..., a nisam ni bio u zemlji, pa mi se nije pisalo. Tek sad se koliko-toliko normalno osećam. Nisam očekivao da će mi ovo toliko teško pasti, zaista sam bio ubeđen da ćemo proći grupu. Pre početka Šampionata, to jest. Nakon poraza od Gane, digao sam ruke, ali pobeda nad Nemcima mi je ulila veru da idemo dalje 100%.Kad je reč o samom meču s Autralijom, da krenem od kraja - onaj penal je morao da se svira. Ali, nikad nisam prihvatao sudijske odluke kao alibi za neuspeh, pa neću ni sada.Jeste, moglo je posle prvog poluvremena da bude 2:0 za Srbiju. Moglo je, ali NIJE. Moglo je na kraju da bude i 4:1 za Australiju. Ali nije.Završeno je 2:1 i that is fucking that!Biće mi užasno teško da gledam Ganu protiv Amerike i iskreno se nadam i očekujem da će ih SAD ugaziti. Do kraja ću, kao što to činim već godinama unazad, navijati za Nemce - a eto, ako uzmu titulu, moći ćemo da se ložimo da im je Srbija nanela jedini poraz.Nisam mogao da čitam baš sve komentare. O mentalitetu ne bih previše. Po meni, mnogo je značajnije, ako je tačno ono što je Mihajlović izjavio - a ne vidim zašto bi on lagao - da je bilo određenih trzavica u ekipi.Antić, bio kriv za ovakav rezultat ili ne (a po meni nije), jeste najbolji čovek za taj posao i bilo bi mnogo važno da ostane na mestu selektora, makar još jedan ciklus kvalifikacija.Ovde se stalno priča o tome kako, eto, danas svi igraju fudbal. Ne vidim, međutim, da bilo ko, počev od fudbalske javnosti (šta god to značilo) sve do igrača, to ozbiljno i misli. Mi svi, kolektivno, mislimo da mi IPAK, igramo fudbal bolje od ostalih, a to jednostavno nije tačno.Ah, da... ŽIVADINOVIĆU, napuši mi se kurca, jajaro smrdljiva, nabijem te na kurac, pička ti materina, jememtimater i jebemteusta.

Link to comment

javio se i bikNekadašnji direktor Partizana, Nenad Bjeković, oštro je napao selektora Radomira Antića, nakon eliminacije Srbije u grupnoj fazi Mondijala.Njih dvojica nisu dugo na istim talasnim dužinama, Antić je često iz Španije kritikovao svoj nekadašnji klub.„Mesecima je Antić pričao šarene laže, ovo je neuspeh nad neuspesima. Gana i pogotovo Australija su nam održale čas fudbala. Selektor je preuzeo pravo da jedini u Srbiji priča o fudbalu, a reprezentaciju je odveo u agoniju“, kaže Bjeković.Nastavlja da sipa vatru.„Prozivao je iz Madrida mnoge u Srbiji. Gotovo deceniju nije ništa radio, a iskoristio je poslednju šansu da preuzme Srbiju. Kamo sreće da se to nije desilo, sad ne bismo imali ovu tugu. Demagogija ne može da traje večno, pokazao je da je folirant, a savez ga plaća mesečno koliko imaju svi treneri zajedno. I to pokazuje kakav je čovek, stručnjak i patriota“, oštar je Bjeković.Dodao je da imamo vrhunske igrače ali ih je Antić odveo na Mondijal nespremne i nemotivisane i da je krah bio neminovan. :lol:

Link to comment
„Mesecima je Antić pričao šarene laže, ovo je neuspeh nad neuspesima.Gana i pogotovo Australija su nam održale čas fudbala.
:lol::isuse::ph34r:
Link to comment

Ja Antaru ne gotivim od samog pocetka, jednostavno mi se ne svidja njegova uzasna demagogija i fraze, sujeta, arogancija i slicno ali sto se tice ovog SP zameram mu jedino na utakmici protiv Gane. Mada i tu je pitanje da li ima sta da se zameri jer smo igrali formaciju koju uvek igramo i sa standardnim timom, dakle nista on nije tumbao niti menjao koncepciju igre ali pristup utakmici nije bio na ocekivanom nivou i tu je pitanje da li je krivac on ili igraci koji su se usrali. Cak i sa takvom opreznom (citaj pickastom)igrom mi bi tu uzeli rutinski bod da Kuzmanovic nije napravio sranje. Za druge 2 utakmice nema sta da se zameri, pogotovo za mec sa Australijom gde smo usli u mec fantasticno, hrabro i ofanzivno tako da Toletove gluposti ne piju vodu. Antic treba da ostane i dovrsi posao na EP, grozim se pomisli na ostale nase trenere.

Link to comment

Plasman u osminu - veliki uspeh i ponos nacije.Aplasman u osminu - veliki neuspeh i nacionalna sramota.Sve je jasno, kod nas nema sredine.

Link to comment

Mada...bilo bi lepo da Antic udje u klinc sa Karadzicem i da pocisti tog mafioza kao svinja mrsnu kesu; ili mache maslacak, sta vise volite.Histericne i unisone reakcije na Bjekoviceve prozivke su retke teme oko kojih je Srbija jedinstvena, svi hoce da vide ledja djoricima i zivama. I premda je i Antic Zlatiborac, sad ima priliku da ih grupno posalje u penziju. Voleo bih to da vidim.

Link to comment
javio se i bikNekadašnji direktor Partizana, Nenad Bjeković, oštro je napao selektora Radomira Antića, nakon eliminacije Srbije u grupnoj fazi Mondijala.Njih dvojica nisu dugo na istim talasnim dužinama, Antić je često iz Španije kritikovao svoj nekadašnji klub.„Mesecima je Antić pričao šarene laže, ovo je neuspeh nad neuspesima. Gana i pogotovo Australija su nam održale čas fudbala. Selektor je preuzeo pravo da jedini u Srbiji priča o fudbalu, a reprezentaciju je odveo u agoniju“, kaže Bjeković.Nastavlja da sipa vatru.„Prozivao je iz Madrida mnoge u Srbiji. Gotovo deceniju nije ništa radio, a iskoristio je poslednju šansu da preuzme Srbiju. Kamo sreće da se to nije desilo, sad ne bismo imali ovu tugu. Demagogija ne može da traje večno, pokazao je da je folirant, a savez ga plaća mesečno koliko imaju svi treneri zajedno. I to pokazuje kakav je čovek, stručnjak i patriota“, oštar je Bjeković.Dodao je da imamo vrhunske igrače ali ih je Antić odveo na Mondijal nespremne i nemotivisane i da je krah bio neminovan. :lol:
Neviđeno.
Link to comment
javio se i bikNekadašnji direktor Partizana, Nenad Bjeković, oštro je napao selektora Radomira Antića, nakon eliminacije Srbije u grupnoj fazi Mondijala.Njih dvojica nisu dugo na istim talasnim dužinama, Antić je često iz Španije kritikovao svoj nekadašnji klub.„Mesecima je Antić pričao šarene laže, ovo je neuspeh nad neuspesima. Gana i pogotovo Australija su nam održale čas fudbala. Selektor je preuzeo pravo da jedini u Srbiji priča o fudbalu, a reprezentaciju je odveo u agoniju“, kaže Bjeković.Nastavlja da sipa vatru.„Prozivao je iz Madrida mnoge u Srbiji. Gotovo deceniju nije ništa radio, a iskoristio je poslednju šansu da preuzme Srbiju. Kamo sreće da se to nije desilo, sad ne bismo imali ovu tugu. Demagogija ne može da traje večno, pokazao je da je folirant, a savez ga plaća mesečno koliko imaju svi treneri zajedno. I to pokazuje kakav je čovek, stručnjak i patriota“, oštar je Bjeković.Dodao je da imamo vrhunske igrače ali ih je Antić odveo na Mondijal nespremne i nemotivisane i da je krah bio neminovan.
Retko se desi da se u jednoj ovako kratkoj izjavi nadje toliko budalastina koje zajedno u sebi sadrze sav amaterizam, neznanje, pohlepu, licne sujete, podmetanja i profesionalno slepilo u koje je nas fudbal duboko utonuo. Svaka cast Bjekovicu, dokazao je uspesno u jednoj veoma kratkoj izjavi koliki je degenerik po svim ovim osnovama. Da bi se sve ovo prokomentarisalo kako treba morala bi citava knjiga da se napise.
Link to comment
Retko se desi da se u jednoj ovako kratkoj izjavi nadje toliko budalastina koje zajedno u sebi sadrze sav amaterizam, neznanje, pohlepu, licne sujete, podmetanja i profesionalno slepilo u koje je nas fudbal duboko utonuo. Svaka cast Bjekovicu, dokazao je uspesno u jednoj veoma kratkoj izjavi koliki je degenerik po svim ovim osnovama. Da bi se sve ovo prokomentarisalo kako treba morala bi citava knjiga da se napise.
Antić mu je ili jebo ženu ili mu se iskenjao u kalanhoje. Ne vidim neki treći razlog za ovoliku mržnju.
Link to comment

"Činjenica je da će se ovaj neuspjeh uvelike odraziti na nogomet u Srbiji. Na koji će to biti način, ne bih htio prognozirati. Previše sam udaljen od događanja u Savezu. Do sada je Antić uživao veliko povjerenje, no ovo je debakl koji bi mogao imati dalekosežne posljedice. Slovenci se mogu časno vratiti kući, za razliku od Srbije."Dragan Džajić, za Jutarnji list

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...