Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Onaj mali iz Groningena (Risario Zivkovic se zove, ako se ne varam) igrao za mlade Holandjane iako je najavljivao da ce igrati za nas.Steta, zakacio sam neku tekmu pre nedelju, dve, deluje da ce biti opak igrac.

Link to comment
Odlucio se za Holandiju nakon Acikine spam kampanje na tuiteru
Нисам у току, може ли појашњење?Иначе да се подсјетимо:
Link to comment
Kao prvo, Vidic je penal napravio protiv Nemacke a ne Gane, to je bio Kuzmanovic... A Vidicev penal tesko da bi svirali da nije bila Nemacka (tj bilo koja top ekipa) jer je lopta bila u padu a u blizini nigde Nemca...Anyway, kao drugo ne kapiram to tvoje omalovazavanje Vidica, koji je cenjen svuda kao extra igrac, ali tebi iz nekog ne sportskog razloga ocigledno ne godi, kao da smo u zadnjih 15 godina imali boljeg...
zar nije bila cuvena lasta?
When you hear the word Wales, you probably think of the fish with the biggest dick in the ocean. But it's also the name of a country.
zasto-je-more-slano.jpg:D
Link to comment
Znaci Nemce smo dobili bez dobrog poluvremena? Oni su promasili penal, imali jednu precku i mozda jos max dve dobre sanse, mi dali gol, imali takodje precku Zigica i takodje jos 2-3 solidne sanse. Utakmicu sam gledao sa Nemcima i cak su oni rekli da su zasluzeno izgubili...
+1Protiv Nemaca smo imali i stativu Jovanovica u drugom poluvremenu.
Link to comment
averujem- mada i ser alex je prvu titulu sa jedinstvom uzeo u svojoj 7 sezoni na klupi, u prve 3 nije uspeo da uzme čak ni jedan od njihovih brojnih kupova, završavao je prvenstva i kao 13 pa opet nije popio pedalu ali zato kada je njegov sistem počeo da daje rezultate naosvajao se titula, možda je i siniši potrebno samo malo vremena :D
Znaci u Kataru 2020 bivamo prvaci svega i svacega...
Pa dobro, treba podmladiti reprezentaciju momcima iz U19 selekcije, to je zahtevan posao, a Siniša se pokazao kao dobar izbor za takav manevar...Rusijo 2018, here we come!
Ja msilim da ce da krene se petlicima. Taman ce da stasaju do 2018, a onda ce da ubaci nove mlade snage...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...