Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Bili smo zaista mnogo bolji u tom prvom poluvremenu, lako je moglo da bude 1/2/3:0 za nas. Ali je utisak o ne znam kakvoj igri dosao iz vaznosti utakmice.Da se ne zaboravi, mogao je, po meni i trebao je, da nam bude sudjen penal sa kojim bi prosli dalje :dry:

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Isto koliko smo promašivali protiv Australije, Nemačka je protiv nas promašila, pa makar duplo toliko, ali se to valjda ne računa. Ako vi smatrate da smo mi trebali da odemo u drugu fazu zbog dobre igre u jednom od šest poluvremena, onda...

Link to comment

Da nije Vidić pravio penal u stilu Dudića protiv Gane, da nije Vidić pustio Kejhila da da gol glavom sa 16 metara, da se nije Vidić sklonio australskom šutu sa 30 metara koji mu je išao u stomak dok u klubu tu i glavu podmeće ako treba...Najbolji štoper na svetu™.

Link to comment
Da nije Vidić pravio penal u stilu Dudića protiv Gane, da nije Vidić pustio Kejhila da da gol glavom sa 16 metara, da se nije Vidić sklonio australskom šutu sa 30 metara koji mu je išao u stomak dok u klubu tu i glavu podmeće ako treba...Najbolji štoper na svetu™.
Strpi se jos malo, Filipe. Vidic stari iz godine u godinu i vrlo brzo ces trijumfalno skinuti prasinu sa tvoje nezaboravne tvrdnje od pre par godina da dobri Vidara ne spada ni u 50 najboljih stopera Premijer lige.
Link to comment

Ako se prisecamo Vidicevih ucinka u reprezentaciji, onda njegova prva utakmica protiv Italije i utakmica protiv Spanije (1-1), spadaju u red vrhunskih ostvarenja. Malo je igraca u istoriji jugo/srbo fudbala dostiglo taj nivo perfekcije igrajuci za reprezentaciju. Uprkos tome, u Srbiji se njegov opus u reprezentaciji pamti po penalima, a neki eksperti, kao trenutni Zvezdin sportski direktor, mu proicu doprinos u reprezentaciji i domacem fudbalu. Navodno ne ume da spusti i odigra loptu po zemlji a 'gine' samo kada mu to naredi njegov engleski/skotski gazda.

Link to comment
da se nije Vidić sklonio australskom šutu sa 30 metara koji mu je išao u stomak dok u klubu tu i glavu podmeće ako treba...
da, to je bilo vrlo uočljivo, ali mislim da se sklonio iz straha da ga ne bi lopta pogodila i promenila smer, pa tako zajebala i golmana. za cahilla nema opravdanja, njegov gol. kurac smo mi tu igrali dobro, bili smo znatno lošiji i zasluženo smo izgubili. u tim kvalifikacijama se može videti ona tekma u beču, obe s rumunima, to smo igrali kako treba. i prvo pol. s francuzima kod njih nije bilo loše. ali revanš u bg, kad vodimo u 15. minutu 1:0 i imamo igrača više... užas.
Link to comment
Da nije Vidić pravio penal u stilu Dudića protiv Gane, da nije Vidić pustio Kejhila da da gol glavom sa 16 metara, da se nije Vidić sklonio australskom šutu sa 30 metara koji mu je išao u stomak dok u klubu tu i glavu podmeće ako treba...Najbolji štoper na svetu™.
stankovic
Link to comment

averujem- mada i ser alex je prvu titulu sa jedinstvom uzeo u svojoj 7 sezoni na klupi, u prve 3 nije uspeo da uzme čak ni jedan od njihovih brojnih kupova, završavao je prvenstva i kao 13 pa opet nije popio pedalu ali zato kada je njegov sistem počeo da daje rezultate naosvajao se titula, možda je i siniši potrebno samo malo vremena :D

Link to comment
Da nije Vidić pravio penal u stilu Dudića protiv Gane, da nije Vidić pustio Kejhila da da gol glavom sa 16 metara, da se nije Vidić sklonio australskom šutu sa 30 metara koji mu je išao u stomak dok u klubu tu i glavu podmeće ako treba...Najbolji štoper na svetu™.
Kao prvo, Vidic je penal napravio protiv Nemacke a ne Gane, to je bio Kuzmanovic... A Vidicev penal tesko da bi svirali da nije bila Nemacka (tj bilo koja top ekipa) jer je lopta bila u padu a u blizini nigde Nemca...Anyway, kao drugo ne kapiram to tvoje omalovazavanje Vidica, koji je cenjen svuda kao extra igrac, ali tebi iz nekog ne sportskog razloga ocigledno ne godi, kao da smo u zadnjih 15 godina imali boljeg...
Link to comment
Jel vi shvatate da ce Tole da produzi ugovor onom moronu na jos 2 godine?
Pa dobro, treba podmladiti reprezentaciju momcima iz U19 selekcije, to je zahtevan posao, a Siniša se pokazao kao dobar izbor za takav manevar...Rusijo 2018, here we come!
Link to comment
Isto koliko smo promašivali protiv Australije, Nemačka je protiv nas promašila, pa makar duplo toliko, ali se to valjda ne računa. Ako vi smatrate da smo mi trebali da odemo u drugu fazu zbog dobre igre u jednom od šest poluvremena, onda...
Znaci Nemce smo dobili bez dobrog poluvremena? Oni su promasili penal, imali jednu precku i mozda jos max dve dobre sanse, mi dali gol, imali takodje precku Zigica i takodje jos 2-3 solidne sanse. Utakmicu sam gledao sa Nemcima i cak su oni rekli da su zasluzeno izgubili...Prvo poluvreme protiv Australije je bilo dobro uz dosta cistih sansi, tako da isto mislim da smo trebali u 1/8 finala ali je zatajila realizacija. A posto su sudije nama svirali dva penala za "igranje rukom" ono protiv AUstralije je moralo da bude isto penal, ali protiv nas sudije mogu da sviraju sta hoce, nemamo uticaj, nemamo lobi i od rata i nasih huliganskih ispada smo crne ovce...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...