Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

valjda je jasno da sam mislio da bi ishod kvalif. bio drugačiji da smo mi iz 1 i 3 šešira izvukli grke i slovake odn. švajcarce i norvežane
Jasno. Reprezentacija koja je do sada uredno nakantana od Slovenije, Estonije i Kazahstana (a u kvalifikacijama umela da završi ispod Estonije ili Velsa), svakako bi na deliće iskidala Grčku, Slovačku, Švajcarsku i Norvešku. Kako je bre moguće da se neko i dalje loži na šbb kbb upoređivanje sa drugim grupama, nakon što smo zilion puta na forumu apsolvirali da očajni rezultati i očajna igra Srbije ne dolaze od lošeg kvaliteta igrača već prvenstveno od toga što banda iz saveza sa selektore postavlja ili raznorazne mufljuze koji u interesu menadžera rotiraju gomilu balvana kroz kvalifikacioni ciklus (što ne može da prođe bez posledica po rezultate) ili umišljene budaletine koje em rotiraju gomilu balvana u interesu menadžera em se upinju da rasteraju i raskantaju ono malo krštenih fudbalera koji su pozvani jer nečemu vrede. Zbog toga će Srbiju, ako se mnogo toga sistemski i suštinski ne promeni, u narednim kvalifikacijama bez po muke otresati i Grčka i Slovačka i Švajcarska i Norveška.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Kako je bre moguće da se neko i dalje loži.........
moguće je, na osnovu ranijeg iskustva. sve to što pričaš smo radili i ranije i često uspevali da odemo na velika takmičenja. neki put i da se tripujemo da smo favoriti. da smo pucali svaki put kad smo to radili, ne bi se danas niko ložio, ali je činjenica da nam je ponekada i prolazilo. evo uzmi na primer WC 98, među 22 igrača smo imali jednog miroslava stevića, pa nišu saveljića, željka petrovića... pa euro 2000, milorad korać (????), ivan dudić, željko cicović, albert nađ...nije ih još mnogo ostalo koji se lože, ali ja ih razumem 100%
Link to comment
probaj jos jednom, mozda ubodes vjerovatnocu.
Hvala na intervenciji, potpuno sam zaboravio ViS sa faksa, nisam ni razmišljao. Dakle, ako se dobro sećam lekcija, ta verovatnoća da izvučemo pogodnog protivnika i iz prvog i iz drugog šešira zapravo iznosi 1/8 x 1/8, što znači 0.125 x 0.125 tj. 0.015625, ili u prevodu - 1,56%, što je još više na liniji moje teze.Ako sam i ovde pogrešio, ko ga jebe, poništite mi sedmicu :(
Link to comment
moguće je, na osnovu ranijeg iskustva. sve to što pričaš smo radili i ranije i često uspevali da odemo na velika takmičenja. neki put i da se tripujemo da smo favoriti. da smo pucali svaki put kad smo to radili, ne bi se danas niko ložio, ali je činjenica da nam je ponekada i prolazilo. evo uzmi na primer WC 98, među 22 igrača smo imali jednog miroslava stevića, pa nišu saveljića, željka petrovića... pa euro 2000, milorad korać (????), ivan dudić, željko cicović, albert nađ...
Poslednja dva puta je prošlo zahvaljujući psihički uravnoteženom treneru koji je znao nešto o fudbalu, i dvojici igrača svetske klase u defanzivi (Vidić i Stanković). Postojao je neki koncept igre koji se pratio a prvih 11 su se menjali po potrebi a ne iz utakmice u utakmicu. Sada je situacija takva da je trener psihički labilna vulvica a među 22 debla zalutaju poneki Subotić, Ivanović, Matić i Mitrović.Ko posle ovih kvalifikacija misli da je problem u preteškim protivnicima a ne u FSS, nek mu je alal.
Link to comment

Ta dva ciklusa je obeležio ozbiljan pristup utakmicama sa slabijim rivalima. Naročito Antarin koji bi protiv Litvanije, Austrije i Rumunije završio posao u prvih 45 min. Protiv nosilaca, Italije, Portugala, Španije i Francuske smo uvek bili isti

Link to comment

Prvi put kada je došao trener koji je skupio 90, 95% najboljeg što imamo, imao a od autoriteta, prošetali smo se kroz kvalifikacije, nadavali se golova više nego ikada i zamalo prošli u osminu finala Svetskog, da smo protiv Australije materijalizovali ponajbolje poluvreme koje smo odigrali poslednjih godina. Teranje Antare pod parolom "ne može on da nas odvede na Euro" je paradigma mafijaškog udruženja FSS i jasan pokazatelj gde su tu prioriteti... Zameniti ga jednim Pižonom u tom kontektstu on ne može a Pižon može iako je ovaj prvi ali zaista uspeo da vrati kult reprezentacije™ i imao ogromne uspehe - jednostavo je jebanje u zdrav mozak svih ljudi koji vole i prave fudbal. Retko glup treba biti i ne skontati o čemu se tu radi.Drugim rečima, Beowl je potpuno u pravu. Da smo imali krštenog trenera (a i FSS) kojima su interes rezultati a ne promocija debila i menadžerske petljavine, možda se ne bi kvalifikovali, ali bi imali barem koliko toliko razrađen sistem i gomilu mladih igrača sa iskustvom jednih kvalifikacija što bi verujem rezultovalo laganim uspehom u sledećim. Ovako, imamo 28 igrača u rotaciji od kojih barem 10 nije zaslužilo ni dres tima koji nose, jedan od najboljih zadnjih veznih na svetu greje klupu Radovanoviću i Raći jebenom Petroviću, Radovaniću i Stevanoviću je zato skočila cena za koji euro, to je valjda najbitnije čim je Sliniši ponuđen novi ugovor.Kao i uvek, teško je pisati i razmišljati o fss duže od 30 sekundi a da ne odlepiš kakva stoka to vodi i praktično sistematski uništava fudbal.

Link to comment
da smo protiv Australije materijalizovali ponajbolje poluvreme koje smo odigrali poslednjih godina.
jebemu ja se ovog ne sećam. sećam se kako prolaze pored nas ko vozovi, kako nas oduvavaju u svakom duelu, kako kejhil pored vidića daje gol glavom sa ivice 16, kako holman zabada sa 30 metara pored mrtvog stojketa.... a mi mrljavimo, mrljavimo, mrljavimo, mrljavimo
Link to comment

Pa to je bilo u drugom. Prvi je obeležio sitan vez Srbije na protivničkoj polovini neviđen u istoriji ove selekcije, Ninković je bio prilično osveženje ali šta vredi kad Krasić i Žigić nisu ništa materijalizovali

Link to comment
jebemu ja se ovog ne sećam. sećam se kako prolaze pored nas ko vozovi, kako nas oduvavaju u svakom duelu, kako kejhil pored vidića daje gol glavom sa ivice 16, kako holman zabada sa 30 metara pored mrtvog stojketa.... a mi mrljavimo, mrljavimo, mrljavimo, mrljavimo
Ivanovićev šut metar od gola, pogodio savladanog golmana u ruku. Žigić glavom promašio ono što daje u 90% slučajeva.. Imali loptu u nogama mnogo više i uspevali da stvorimo šanse...Krasić izašao sam na golmana..
Link to comment
Ivanovićev šut metar od gola, pogodio savladanog golmana u ruku. Žigić glavom promašio ono što daje u 90% slučajeva.. Imali loptu u nogama mnogo više i uspevali da stvorimo šanse...Krasić izašao sam na golmana.. prazan gol.
Link to comment
Ivanovićev šut metar od gola, pogodio savladanog golmana u ruku. Žigić glavom promašio ono što daje u 90% slučajeva.. Imali loptu u nogama mnogo više i uspevali da stvorimo šanse...Krasić izašao sam na golmana..
prvi bold - mrljaviodrugi bold - mrljaviotreći bold - mrljavioako te zanima kako izgleda kad se ne mrljavi, pogledaj njihove golove. čak i onaj naš na kraju je bio mrljavljenje. naš trejdmark jbt.
Link to comment
prvi bold - mrljaviodrugi bold - mrljaviotreći bold - mrljavioako te zanima kako izgleda kad se ne mrljavi, pogledaj njihove golove. čak i onaj naš na kraju je bio mrljavljenje. naš trejdmark jbt.
Nije to mrljavljenje već promašaji jbg. Ivanović je šutnuo kako je mogao iz te situacije, pogodio gde je pogodio. Žiga nije dobro zahvatio loptu, Krasić je najbliži mrljavljenju, ali sve su to stvari koje se dešavaju i boljim igračima od njih. Jednostavno, nismo imali sreće da damo jedan gol iz svih tih šansi, nekad daš svaki šut, nekad ništa iz sto šansi, to je sport.Što se poluvremena tiče, možda nije najbolje ikad, ali je svakako bilo milina gledati i u isto vreme navijati punim srcem, bilo je vredno toga.
Link to comment
Ma ima život da im presedne od izvlačenja Srbije koja je posle 6 utakmica u grupi ostala bez šanse da se bilo gde plasira, a protiv ekipa iz prvog i trećeg šešira je osvojila jedan bod u četiri utakmice. Bezmalo čitava SFRJ je trenutno ili u baražu ili se bori za isti odnosno za direktan plasman, ali je Srbija ta koja sa osiguranog trećeg mesta u svojoj grupi ima kapacitet da nekom ogadi život...
+ to sto je i Albanija duze bila u igri za baraz od nas.
Link to comment
Nije to mrljavljenje već promašaji jbg. Ivanović je šutnuo kako je mogao iz te situacije, pogodio gde je pogodio. Žiga nije dobro zahvatio loptu, Krasić je najbliži mrljavljenju, ali sve su to stvari koje se dešavaju i boljim igračima od njih. Jednostavno, nismo imali sreće da damo jedan gol iz svih tih šansi, nekad daš svaki šut, nekad ništa iz sto šansi, to je sport.Što se poluvremena tiče, možda nije najbolje ikad, ali je svakako bilo milina gledati i u isto vreme navijati punim srcem, bilo je vredno toga.
Ni ja zaista ne pamtim to kao nasu vrhunsku igru.Doduse jedino se secam njihovih golova i Krasicevog promasaja koji mu jos nisam oprostio.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...