Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Rajevca Milose, Rajevca.
Hmm... nisam ocekivao od vas takav odgovor. Nisam pominjao Rajevca, nego Karadzica i Antica. Rajevac nema nikakve veze sa FSS i reprezentacijom Srbije, osim one utakmice na SP od pre nedelju i po dana.Ako moze odgovor, ako ne, nema veze.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

jel zna neko ko je ovaj novinar cije noge vire iz toletove guzice?vi ste najrealniji i najotvoreniji prvi covek naseg fudbala do sadazasluzio je 10 godina gulaga za ovu recenicu

Edited by kojot
Link to comment

Prvi je pitao onaj rosavi sa SOSa tzv. najbolji sportski novinar :isuse: , ako se ne varam. Ostala pitanja se i ne cuju toliko je kvalitetna SOS oprema

Link to comment
kosan i karasi
mislis da bi mogli ponovo da oformimo 1 komisiju umesto sto bi imali selektora?predlazem komisiju u sastavu bata djora, ziva i kosan!
Link to comment
mislis da bi mogli ponovo da oformimo 1 komisiju umesto sto bi imali selektora?predlazem komisiju u sastavu bata djora, ziva i kosan!
njih trojica da se slikaju, a tim i taktiku naravno da sastavlja tole
Link to comment

E, pa doslo je i Toletovih pet minuta. On nece da se vadi na metafiziku i zlu sudbinu, nego na svoje potcinjene sto nisu slusali mudrosti sa izvora. Kao nekada Marsal Tito u cuvenom splitskom govoru kada je ukazivao na skreatnja unutar SKJ: "Sa izvora bistra voda tece, a narod ju mutnu pije. Tko to muti narodu vodu, drugovi i drugarice?"

Edited by Dimitrije
Link to comment

ne znam, ni meni to nije jasno. vidim da su ovi stariji clanovi foruma opcinjeni miljanom miljanicem.

Link to comment
Ono sto smeta je sto Antic ne pominje da za neuspeh i on snosi deo krivice, umesto sto priziva zlu sudbinu i metafiziku kao izgovor.
Naravno da snosi i naravno da smeta. Ono što je užasno je što zverovi samo čekaju da i on ponešto kaže o svojoj krivici pa da ga tek onda rastrgnu(samo sada sa crno na belo priznanjem) i dovedu nekog potpunog piona na mesto selektora koji neće ponekad ubaciti "mafijaške igrače", nego će pola tima da mu bude od njih na skoro svakoj utakmici. Nit ima(bar javno) svesti o sopstvenoj odgovornosti, nit ima iole smislene kritike.
Link to comment
Толе није блесав да шутне Миљана II јер овај производи новац за разлику од Ђуке, Ђоре или Клементеа. Ово је само покушај да му се обори цена и ништа више.
Sklon sam da se slozim s ovim + sto je Toletu Antic verovatno preko nekoliko™ puta isao uz nos pa je sad prilika za slatku osvetu, po sistemu "mislio si da si neko mudo, sad da te vidimo". Karadzic bi morao da ima debelog keca u rukavu da bi sad smenio Antica, kao sto je imao debelog Antica u rukavu kad je smenjivao Djukica. Tog debelog keca ja ne vidim, a one koje bi mogao da dovede kostali bi ga puno vise od Antica i po slovu ugovora a i po slovu narukvica, procenata i "dodjem ti - dodjes mi" dogovora ispod stola. Inace, indikativno je kakve je sve odstupnice Tole poceo da pravi jos posle utakmice sa Ganom, da bi sve na kraju kulminiralo ociglednom nervozom zbog toga sto se zajebao i prepustio uobicajenoj srpskoj pljuvackoj stihiji da mu zavrsi posao oko napljuvavanja Antica, koja je ovog puta nekim cudom izostala, umesto da je signalizirao tamo gde treba na vreme i pusti u pogon svoj hor beckih decaka koji glume sportske novinare.Ja ne znam da li i koliko Karadzicu i njegovoj mafiji to nesto znaci ali cinjenica je da smo mi pod Anticem cesto igrali fudbal za koji smo mislili da ga nasi igraci nikad nece igrati jer da za tako nesto nismo sposobni. Mislim da je to manje-vise opsti utisak (minus Filipenko, ali on se ne racuna jer njemu nista ne valja :D ) svih onih koji su vise od dva puta sutnuli loptu u zivotu. Prepustanje onoga sto je Antic napravio nekom diletantu iz ovog naseg trenerskog pogona nikogovica i grebatora kostalo bi nas vec u kvalifikacijama za EP, sto bi bitno poremetilo neke dilove i krive Drine koje Karadzic trenutno izvodi. Posto nema nicim drugim da se zakiti osim A timom verujem da ce pokusati jos neko vreme da prodaje jaja te zlatne koke. Zato mislim da bi bilo veliko iznenadjenje da Antic ode sa selektorskog mesta. Naravno, u nekoj normalnoj zemlji argumenti za Anticev ostanak/odlazak bi se trazili u igri nase reprezentacije, atmosferi, odnosu selektora sa igracima i reputaciji koju Antic ima. Na zalost, u ovoj zemlji ti argumenti ce se svesti na to koliko ce Antic uspeti kompromisa da napravi sa ovom zgadijom iz FSS.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...