Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Pa dobro, u koliko se gradova ono igra, 13, tako da nije isključeno da upadnemo. mada je konkurencija jaka.Lisabon via MoskvaZanimljivo da su nemački mediji već objavili spisak najozbiljnijih kandidata za donamiće Eura 2020:Berlin (Olimpijski stadion)Rim (Olimpiko)Moskva (Lužnjiki)Madrid (Santjago Bernabeu)Atina (Olimpijski stadion)Lisabon (Da Luš)Pariz (Stad d Frans)Brisel (Kralj Boduen)London (Vembli)Amsterdam (Arena)Istanbul (Turk Telekom arena)Bazel (Sent Jakob park)Zagreb (Maksimir)

Link to comment
Hahah, Maksimir, kako da ne, jedino ako ga do tada izgrade novog... Isto vazi i za Marakanu, ili misle da izgrade taj nacionalni u nekoj vukojebini?
Imaš dve varijante planova. Planovi o kojima je govorio Čović su da se nacionalni stadion izgradi na mestu stadiona FK Železnik. Planovi o kojima je govorio FSS su da se izgradi jedan veliki stadion koji bi koristili Partizan i zvezda negde otprilike oko lokacije sadašnjih stadiona.
Link to comment
Pre ce neka zemlja da dobije dva predstavnika nego li Maksimir ili mi. Pogotovu imavsi u vidu fantasticnu posetu Maksimiru tokom LS
Mislim da sam cuo negde da to nije moguce, nego samo jedan po zemlji, tako su Nemci posle cimanja ipak prijavili Minhen a ne Berlin ili Dortmund...Edit: Ipak Berlin? Hmm, a da Minhen odustao posto se nadaju Olimpijadi... Edited by assignment
Link to comment

Probaj ovdeStojković, Biševac, Nastasić, Ivanović, Kolarov, Radovanović, Fejsa, Đuričić, Tadić, Đorđević, Marković :isuse: Milivojevic nema mesta pored ova dva balvana :isuse:

Edited by Milosh76
Link to comment

Nadam se da selektor uviđa potrebu za dobrim rezultatom na ove dvije utakmice zarad bolje startne pozicije (nadam se njegovog nasljednika) u sledećem ciklusu kvalifikacija, a ne da mu je sad laknulo što nema pritiska da se kvalifikuje na SP pa da je poveo ekipu na dvodnevni izlet.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...