Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Dobro de, ali objasni prisustvo Radovanovića, Fejse, Raće i ostalih zadnjih veznih koje smo izrotirali dok je Siniša šiljio patku na Matiću. Eto, nije Siniša menađerisao, samo je vrtio 50 igrača u godinu i po. Enivej, ništa ne brinite, sve je pod kontrolom, zaboravite sve ove napise na posljednjih nekoliko stranica.http://www.mondo.rs/a613120/Sport/Fudbal/Tole-Ponuda-za-Mihu-se-sprema.html

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Jebiga, ako ode Tole a sa njim i Siniša zajedno, i postavi se neko kršten na mjesto selektora
Како Ружнал јавља:
Председник ФС Србије Томислав Караџић понудио је нови уговор селектору Синиши Михајловићу.

:lol:

Link to comment
Nismo mi imali nesreću da nam loši i neadekvatni igrači počinju utakmice, nego smo imali nešto što nije selektor na klupi, koji se vodi menendžerskim kombinacijama i kog je postavio savez, baš da bi se igralo po menendžerskim zahtevima. A uz to je svadljiv i isteruje neke svoje vizije koje su glupe do zla boga. Najjače je bilo protiv Makedonije, kada je Bane pokazao kakav je ovaj budala i kad je ispoštovao zahtev da ne ide preko pola, jer mu je to Mihajlović zamerao javno.A nešto sumnjam da će sledeći selektor biti značajno drugačiji, bar što se tiče menandžerisanja, kao što sam već rekao. U stvari, osim Drulovića, ni nevidim nekog ko bi hteo da bude selektor. A ako on bude, čisto sumnjam da će biti dugo. deluje kao pošten i pametan čovek.
I meni se tako čini.
Karadžić: Ponudićemo Mihajloviću nastavak saradnje! - Razgovaraćemo sa Mihajlovićem i predočiti mu naše viđenje stvari. Uradićemo analizu pređenog puta, čuti, naravno, i njegovo mišljenje. U ovom trenutku veoma smo blizu odluke da mu ponudimo nastavak saradnje do EP 2016. u Francuskoj - izjavio je za list Sport Karadžić. Kritčki nastrojena fudbalska javnost u Srbiji odavno je "smenila" Mihajlovića.- Javnost je bila za njegov dolazak na kormilo reprezentacije, ali shodno našem mentalitetu koji priznaje samo sve i odmah, došlo je do osuda i kritika, pre svega zbog toga što je izostao rezultat. Ali, i nekih stvari koje nemaju veze sa reprezentacijom. Mi smo još tada rekli da nam je cilj plasman na jedno od dva velika takmičenja, svesni da će Mihajlović podmladiti ekipu, zahvaliti se iskusnim igračima koji su mnogo dali reprezentaciji. Mislim tu na kapitena Stankovića, Jovanovića, Pantelića, Žigića, Krasića...Ima onih koji žele da vide Mihajloviću leđa i promene na kormilu reprezentacije.- Uglavnom su to isti oni koji su do juče napadali FSS i tražili upravo da Mihajlović postane selektor. Sada iz njima poznatih razloga traže smenu istog, a navodno sve zbog brige za budućnost srpskog fudbala. Upravo zbog te brige mi želimo kontinuitet i nastavak saradnje sa čovekom koji je na dobrom putu da reprezentaciji vrati poštovanje - zaključio je Tomislav Karadžić.
wtf? ne znam za filipa, ali gde si to kod mene video? volim partizan, mrzim zvezdu, i tu je i početak i kraj. nikakvo zalivanje betonom, brisanje i šta ti ja znam.
Ti bi parking, al' da ne zalivaš? E ne može...bravo za poručnika, vidi se da čovek ima iskustva i prepoznaje ove pretnje iz drugog plana poput Moce...
Link to comment
Dobro de, ali objasni prisustvo Radovanovića, Fejse, Raće i ostalih zadnjih veznih koje smo izrotirali dok je Siniša šiljio patku na Matiću. Eto, nije Siniša menađerisao, samo je vrtio 50 igrača u godinu i po.Enivej, ništa ne brinite, sve je pod kontrolom, zaboravite sve ove napise na posljednjih nekoliko stranica.http://www.mondo.rs/...-se-sprema.html
Meni su Radovanovic i Stevanovic jedini sumnjivi kad je to menadzerisanje u pitanju ali ne mogu nista da tvrdim jer ne znam. Mihajlovic ni Racu, ni Fejsu nije uvodio u reprezentaciju, oni su ga tu sacekali, pa ne znam cega bi oni bili dokaz. Kao sto rekoh, ako je Raca menadzerski igrac onda ide na dusu Radomiru i Anticu koji su ga i doveli u A tim.Mihajlovic je i bez toga nakupio dosta argumenata protiv sebe i mora da ide, nema potrebe da se filipenjka™ u prazno.
Link to comment

Meni je neverovatno da je Miha davao prednost Radovanovicu, Fejsi i Petrovicu u odnosu na Matica, jer mu se navodno ovaj nije uklapao u koncepciju igre. Medjutim, cim se pojavila opasnost da se obrukamo protiv Hrvata, Matic se iznenada vraca u reprezentaciju. Deluje malo cudno kako mu se odjednom uklopio u "viziju" tima.

Link to comment

И Кузмановић и Суботић му се нису уклапали у концепцију. А у распалом Шћеповићу је "препознао великог голгетера".

Link to comment

i tako Scepinjo odjednom pronasao novi klub i to posle briljantnog pocetka sezone, daj ne zajebavaj harpere.A i ovo oko produzetka saradnje - rekao je da napusta savez u decembru sta onda ima da mu nudi produzetak saradnje, jel napravio rezultat - nije, cao, zdravo.....

Link to comment

Rekao bih da je Tole samo kupio vreme sa tom izjavom. Jer da je drugacije bas bi se cimao sa produzenjem ugovora.Sa druge srane mozda zeli da svom nasledniku ostavi kamen oko vrata sa nekim 5ogodisnjim ugovorm za Mihu i bahatom platom.

Link to comment
i tako Scepinjo odjednom pronasao novi klub i to posle briljantnog pocetka sezone, daj ne zajebavaj harpere.A i ovo oko produzetka saradnje - rekao je da napusta savez u decembru sta onda ima da mu nudi produzetak saradnje, jel napravio rezultat - nije, cao, zdravo.....
A ne bi ga pronasao bez te jedne utakmice u reprezentaciji? Menadzeri prodaju samo reprezentativce, ostali gde pocnu karijeru tu i zavrse. Zamisli da je Mitrovic pre ovoga igrao u reprezentaciji, mozda bi ga Partizan i prodao u Belgiju. -_-Ne znam ko ovde zajebava. U fudbalu su seme za pomeranje igraca iz kluba u klub razradjene do najsitnijih detalja, temeljno i precizno se popunjava dosije svakog igraca, klubovi i menadzeri su uvezani kao creva sistemom interesa i medjusobnog pruzanja usluga i sad ti dodjes sa teorijom da se Scepovic nikad ne bi prodao u Spaniju (gde je, uzgred, na poslednje cetiri utakmice dao cetiri gola) da se nije blamirao u ovom Mihinom timu. Pustite te price, trziste igraca danas ni izbliza nije tako primitivno kao sto je bilo nekada. Ko god je kupio Scepovica odlicno je znao sta kupuje i zasto to radi.
Link to comment
A i da je samo luda glava, nije dobro. Takav čovek ne sme da bude selektor. On je trebao da popije pedalu još posle Makedonije, najkasnije.
Потпуно се слажем.
Ti bi parking, al' da ne zalivaš? E ne može...bravo za poručnika, vidi se da čovek ima iskustva i prepoznaje ove pretnje iz drugog plana poput Moce...
Треба ли да тражим? Оно што мање цигана и тај рад...
A ne bi ga pronasao bez te jedne utakmice u reprezentaciji? Menadzeri prodaju samo reprezentativce, ostali gde pocnu karijeru tu i zavrse. Zamisli da je Mitrovic pre ovoga igrao u reprezentaciji, mozda bi ga Partizan i prodao u Belgiju. -_-Ne znam ko ovde zajebava. U fudbalu su seme za pomeranje igraca iz kluba u klub razradjene do najsitnijih detalja, temeljno i precizno se popunjava dosije svakog igraca, klubovi i menadzeri su uvezani kao creva sistemom interesa i medjusobnog pruzanja usluga i sad ti dodjes sa teorijom da se Scepovic nikad ne bi prodao u Spaniju (gde je, uzgred, na poslednje cetiri utakmice dao cetiri gola) da se nije blamirao u ovom Mihinom timu. Pustite te price, trziste igraca danas ni izbliza nije tako primitivno kao sto je bilo nekada. Ko god je kupio Scepovica odlicno je znao sta kupuje i zasto to radi.
У Хихону игра Стефан а не Марко, који је отишао у Олимпијакос.Успут ово са позивањем Живковића би тек била будалаштина. Нема ни две утакмице крштене на сениорском нивоу. Edited by porucnik vasic
Link to comment

tako je, pricamo o Marku, koji nije postigao gol otkako je pocela sezona, i totalno je nezainteresovan bio na terenu plus sve ono sa Kimijem, ali je zato pozivan u reprezentaciju da bi u poslednjih 20 dana ( a nije ga bilo nigde) dobio transfer u ni manje ni vise nego Olimpijakos.Relacija Sinisa-Berti-Ramadani je vise nego cudna.A kao da ne znamo kako se dolazilo do transfera i kako se savez talio sa menadzerima. Pozove se neka fudbalska zadribandza u repstaciju koja u najnormalnijim uslovima sto kaze robija ne bi bila ni u razmatranju, odigra koji mec, proda se i dovidjenja, svi zadovoljni, zato smo i tu gde jesmo. O Mitrari se nema sta prigovoriti, decko ce biti vrhunski centarfor i miljama je daleko u odnosu na Scepinja.i uvek ima ono sto kazes - mi ne znamo da se igraci tako prodaju, nemamo dokaze, tako da su sve ovo samo nagadjanja, jbg

Edited by darkonet
Link to comment
U Хихону игра Стефан а не Марко, који је отишао у Олимпијакос.Успут ово са позивањем Живковића би тек била будалаштина. Нема ни две утакмице крштене на сениорском нивоу.
Stefan, Marko, whatever, u cemu je razlika?
Link to comment

Stefan nije toliko ni forsiran u reprezentaciji nauštrb brata koji nije bio ni prva opcija u napadu Partizana, Partizana, ej, gdje su mu konkkurencija bili Kojić, Fofana i ostali, pa se Stefan uspio i prodati i zaigrati nekako, dočim je Marko uspio da bude junak klipa sa Kimijem i da izgubi i ono malo samopouzdanja što je imao kao centarfor, da gledamo stvari samo iz njegove perspektive, da ne ulazimo u to što je uzimao mjesto u reprezentaciji recimo Đurđiću u to vrijeme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...