Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Jesu li ti Hrvati pre Matićevog isključenja zaista delovali kao visoko motivisana ekipa?
nisu. delovali su kao neko ko sa lakoćom održava rezultat koji mu odgovara, čekajući da dođe momenat da se metne iz kontre. taman koliko treba.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

zaboga, njima je ta pobeda znacila da ce ostati u igri za prvo mesto u grupi.
To im je značila utakmica protiv Škotske kod kuće. Posle tog poraza. izgubili su šanse za prvo mesto i ovde su došli da obezbede baraž. Videlo se po svemu, pre utakmice, na utakmici, po izjavama posle
Link to comment
Koliko ti relativizuješ stvari samo da bi dokazao nedokazivo. Između redova se da pročitati da ni sam ne veruješ u teze koje braniš. Doduše, možda ti se od silnog spinovanja oko Toleta blago zavrtelo u glavi.Je l' postoji mogućnost da nam objasniš recimo kako su mladi postali evropski prvaci?
Naravno. Mladi su debla koja se švercuju kroz godišta, gde je fizička snaga veoma bitan faktor, što im pomaže da imaju solidne rezultate u tom uzrastu. Nebitno je da li su prvi, drugi ili treći, te mlade reprezentacije koje su na prelasku u seniore uvek imaju solidne rezultate. I naravno, listom svi nestanu nakon godinu-dve. Za gomilu igrača našeg "zlatnog tima" se u startu vidi da neće biti fudbaleri jer su trapavi, spori ili ne umeju da trče. Jaki su kao bikovi prema tom uzrastu i tu im je krajnji domet.
Link to comment
Naravno. Mladi su debla koja se švercuju kroz godišta, gde je fizička snaga veoma bitan faktor, što im pomaže da imaju solidne rezultate u tom uzrastu. Nebitno je da li su prvi, drugi ili treći, te mlade reprezentacije koje su na prelasku u seniore uvek imaju solidne rezultate. I naravno, listom svi nestanu nakon godinu-dve. Za gomilu igrača našeg "zlatnog tima" se u startu vidi da neće biti fudbaleri jer su trapavi, spori ili ne umeju da trče. Jaki su kao bikovi prema tom uzrastu i tu im je krajnji domet.
Jeste, onaj Pavlovski je bas fizicki dominantan. Prsti od snage.
Link to comment

Pavlovski je odličan igrač. Pažljiviji čitatelji će se setiti da sam na njega skretao pažnju još kada je tu generaciju u kadetskoj selekciji predvodio Bata Đora, da je bio odličan i da je lider te generacije.

Link to comment

Inače, kada smo kod njega, Ramadani ga je kupio od OFKe, još pre 2-3 godine, pre nego što je debitovao za njih (slično kao i Ignjovskog). Fin talenat, može od njega da ispadne odličan igrač. Videćemo koliko će se dokazati na ovoj pozajmici od godinu dana.

Link to comment
Pavlovski je odličan igrač. Pažljiviji čitatelji će se setiti da sam na njega skretao pažnju još kada je tu generaciju u kadetskoj selekciji predvodio Bata Đora, da je bio odličan i da je lider te generacije.
Pa, sto ga onda tupis? Ova nasa ekipa koja je uzela zlato fizicki nije bila dominantna od protivnika ni u polufinalu ni u finalu. Naprotiv, bili smo prilicno inferiorni u tom segmentu, narocito u polufinalu.
Link to comment

Po igrama za klub i reprezentaciju, prvih jedanaest po meni bi bili:Stojkovic - Ivanovic, Subotic, Nastasic, Kolarov - Krsticic, Matic - Sulejmani, Ljajic, Tadic - MitrovicKrsticic ima iskustvo jake lige i dobar je u oba smjera.Ljajic moze igrati samo u sredini, 'in the hole', jer ne igra obranu. Ovako postavljen ima dvije linije sa cetiri igraca iza sebe.Trenutno mu dajem prednost pred Djuricicem, ali Djuricic bi mogao s vremenom postati bolji igrac.Markovic moze igrati na bilo kojem mjestu u napadu, ali mislim da je od ovih koje sam stavio u prvih jedanaest svaki bolji na svojoj poziciji od njega. U nekoj specificnoj postavci igre npr kada bi se igralo na kontre i kada igrac Mitrovicevih karakteristika nebi bio potreban Markovic bi mogao biti najistureniji igrac.

Edited by reginald
Link to comment

Po ovome se da zakljuciti da pratis Seriu A. Odmah da si dosao na odgovarajuci topik i predstavio se ^_^I meni je Krsticic trenutno logicno resenje za parnjaka Maticu u vezi. Samo sto mi se cini da se tog filma necemo nagledati u bliskoj buducnosti jer jea) bio dugo povredjen pa ce mu trebati dobrano vremena da se vrati u formu iz sredine prosle sezoneb) mozda i najpotcenjeniji nas igrac, niko ga nije pominjao ni pre, a kamo li sadaBitno da je poceo da igra ponovo i da je zaduzio #10 u Sampi ove sezone. Inace, meni jedan od omiljenih nonASR igraca u ligi :)Ne znam odakle ovoliko drvlje i kamenje pri samom pominjanju 4-2-3-1 formacije, ko da je u kamenu upisano da su ta 2 olckul zadnji vezni, balvani koji ne umeju da odigraju u napred ni za zivu glavu i kojima su markiranje & krljanje jedini zadaci na terenu. Uslovni refleks na Fejsu/Racu/Radovanovica/ random_srpski_zadnji_bezvezni, sta li? Posebno sto imamo pomenutog Krsticica, koji je najbolji nas deep lying playmaker, ruku u vatru stavljam da je tako i Matica koji je prototip savremenog veznog igraca koji zna da radi sve na terenu. Fizicki su obojica dobri, pa bi delovali sasvim ok u paru i bili bi sasvim upotrebljivi i u nazad, te ne bi ostavljali zadnju liniju ogoljenom, a sposobni su i da odigraju vertikalni pas ka napred i da recikliraju posed 90 minuta.Ignjovski je klasicna muva bez glave, dosta tehnicki limitiran igrac i ne vidim ga kao ozbiljnog konkurenta ni za jednu od te dve pozicije. Verovatno kao treci igrac u 4-3-3, mozda u nekoj formaciji gde bi igrali defanzivno, sa laznom devetkom i brzim krilima i gde bi nam kontre radile stvar. Cak i tada bih pre njega uzeo Kacara, u kakvoj god da je formi.Eksperiment Mihajlovica sa Djuricicem kao laznom devetkom bi imao smisla da je ta pozicija ostrvo izolovano samo za sebe, posto bi on to teoretski mogao da igra. Kako nije zahteva jos neke stvari - ne samo brza (to imamo), nego i takticki odlicna krila, koja ce znati kako i kada da njemu ulaze iza ledja i uopste koriste prostor i upotrebljivu sredinu iza sebe iz koje ce se igraci ubacivati u prostor koji on pravi. Mi nismo imali ni jedno od ta dva.Ljajic pliva izmedju secunda punte i levog krila. Na kojoj poziciji je bolji ne bih mogao da odredim, premali je uzorak jos uvek, mada je evidentno da mu vise odgovara leva strana i da ide tamo cak i kada nominalno igra po vertikali.Skroz sam ok sa tvojom formacijom, samo sto bih uzeo Bastu pre Sulejmanija, any day of the week. Ma koliko bio defanzivniji.

Link to comment
Po igrama za klub i reprezentaciju, prvih jedanaest po meni bi bili:Stojkovic - Ivanovic, Subotic, Nastasic, Kolarov - Krsticic, Matic - Sulejmani, Ljajic, Tadic - MitrovicKrsticic ima iskustvo jake lige i dobar je u oba smjera.Ljajic moze igrati samo u sredini, 'in the hole', jer ne igra obranu. Ovako postavljen ima dvije linije sa cetiri igraca iza sebe.Trenutno mu dajem prednost pred Djuricicem, ali Djuricic bi mogao s vremenom postati bolji igrac.Markovic moze igrati na bilo kojem mjestu u napadu, ali mislim da je od ovih koje sam stavio u prvih jedanaest svaki bolji na svojoj poziciji od njega. U nekoj specificnoj postavci igre npr kada bi se igralo na kontre i kada igrac Mitrovicevih karakteristika nebi bio potreban Markovic bi mogao biti najistureniji igrac.
E, pa to je ono o čemu pričam, ali me ne slušaju. Krstičić mi je, priznajem, nepoznanica, gledao sam ga samo, valjda, protiv Kipra u prijateljskoj i tu je izgledao dobro, tako da verujem u ovo što pričate. Đuričić može da bude i partner Mitroviću u napadu u ofanzivnijoj varijanti u formaciji koju Antić forsirao. Basta, Marković, Milivojević, Rajković, Biševac, Tomović, Ignjovski, Ninković, Živković, Pavlovski, Đurđević, Lazović kad/ako se oporavi bi bili sasvim lep i pristojan dodatak. Problem je alternativa Kolarovu. I da, u kakvom je stanju Boško Janković?
Link to comment
Pijani klošaru, vrati mi 5.000 evra!milovan-doric-1378594394-363069.jpgBivši selektor našeg nacionalnog tima Milovan Đorić ogorčen na izjave Milojka Pantića, pa je u petak pozvao redakciju Kurira i nazvao komentatora klošarom, pijanom budalom i javno ga pitao kada će mu vratiti 5.000 evra koje mu je pozajmio još pre nekoliko godina!Bata Đora nije mogao da se obuzda nakon što je u našem listu video Milojkovu izjavu da priželjkuje da Hrvatska razbije Srbiju s tri gola razlike, kao i da će svim srcem navijati za gostujući tim.- Tog dripca treba momentalno proterati iz zemlje. Kako ga nije sramota da sedi u srcu Beograda i uvlači se u dupe Hrvatima da bi mu platili ručak. Ta pijana bagra i ljudska ništarija samo gleda kako da se ogrebe - grmeo je Đorić, a potom dodao:- Njega za jedan ručak možete da jeb..e. On će za flašu rakije prodati i rođenu porodicu. Takođe, javno ga pitam kada misli da mi vrati 5.000 evra koje sam mu pozajmio još pre nekoliko godina?Đorić se dotakao i političkog angažmana Milojka Pantića.- J..o ga Čeda Jovanović i ona njegova nakazna partija! Pa koliko čovek treba da bude ljudska bagra da bi navijao protiv svoje zemlje?! To je taj poremećeni Pantićev životni put. Taj menja dresove kao ja čarape i ne preza ni od čega. Pijana budala je spremna da gazi preko leševa za jedno besplatno piće ili večeru - raspalio je Đorić, koji je uoči meča bio na ručku u jednom beogradskom restoranu zajedno sa svojim prijateljima iz Hrvatske.milojko-pantic-1378594394-363071.jpgTreba ga tući svaki dan!Pošto je tokom našeg razgovora s Đorićem postalo jasno da se njih dvoje poznaju odranije, upitali smo bivšeg fudbalera da li je očekivao ovako nešto od Pantića.- Pantića znam kao klošara. Da ponovim, jednog običnog, najobičnijeg klošara koji se ceo život grebe i uvlači u dupe. Nikad ga nisam preterano voleo, ali ni mrzeo. Međutim, posle ovoga, jedino što mogu još da kažem je da Pantića treba prebiti gde god se pojavi u Beogradu. Svi mi, cela Srbija, treba da mu lomi kosti gde god da ga vidimo - završio je Đora.
Link to comment

^^Bosko Jankovic je u dobroj formi trenutno, cenim da je medju nekoliko najboljih igraca Verone. Protiv nas je bio slab, ali je zato protiv Milana bio odlican. Ne bi ga se trebalo tako lako odreci.

Link to comment
Kako ga nije sramota da sedi u srcu Beograda i uvlači se u dupe Hrvatima da bi mu platili ručak. Ta pijana bagra i ljudska ništarija samo gleda kako da se ogrebe - grmeo je Đorić
Pijana budala je spremna da gazi preko leševa za jedno besplatno piće ili večeru - raspalio je Đorić, koji je uoči meča bio na ručku u jednom beogradskom restoranu zajedno sa svojim prijateljima iz Hrvatske.
:0.6:Тачно их замишљам како се рву око плећке док Мамињо чачка зубе.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...