Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Zato sto je klinac, zato sto je odigrao 3 utakmice u seniorskom timu svog kluba i tako dalje. To sto je talenat, treba tek da dokaze i pokaze, to sto je odigrao za sada je jako dobro.U reprezentaciju se ne ulazi ako se odigraju 2-3 dobre utakmice sa 17 godina, zar ne?
On je u prva četiri kola pokazao više od svih koji igraju domaću ligu. Ne vidim razlog zašto ne bi dobio poziv. Gore od Tošića ne može da odigra. Odnosno n gore, engo bi mali pokazao i u ovoj konkurenciji da je ekstratalenat.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Od svih gluposti koje je Mihajlovic napravio ti bas nasao da se uhvatis za jednu od retkih dobrih stvari. Zivkovic sigurno ne bi istrcao protiv Velsa ali ako je pokazao talenat zasto ga ne nagraditi pozivom u reprezentaciju i ohrabriti da nastavi da radi jer se taj njegov rad primecuje. Da li ce od toga igrac i njegov menadzer imati koristi kada se bude prodavao? Hoce. Pa sta? Imaju i drugi igraci menadzere, kako god okrenes neko ce se omastiti.Taj isti Zivkovic je u jedva nekoliko minuta nakon sto ga je Rasovic ubacio u poslednjoj evropskoj utakmici Partizana ove godine pokazao vise nego kompletan crno-beli tim.
ok jeste zivkovic pokazao da je talenat, ali, cini mi se, da je jedan od razloga za ovakav cirkus u reprezentaciji upravo nedostatak kriterijuma. ok pristojan je mali, ali on igra u timu u kome su vecina balvani pa i jedan potez cini da se razlikujes od idiota. mi u svakom ciklusu rotiramo po 40 igraca. to bas i nije normalno.
Link to comment

Razmisljam ko mam je rezarvna opcija na centarforu i ne vidim neko konkretno resenje. Eventualno sulejmani, al nisam siguran da je to pametno. Ostale pozicije su solidno duplirane, osim golmanske, gde mislim gde mislim da nemamo resenu ni starnu poziciju a kamoli neku dobru tezervu.

Link to comment
mi u svakom ciklusu rotiramo po 40 igraca. to bas i nije normalno.
+1Siniša mu dođe ko retardirana verzija Toze Veselinovića. Uhvatiš određenu ekipicu™ igrača i radiš sa njima, ovo što je on radio do sad nema promila logike.
Link to comment
ok jeste zivkovic pokazao da je talenat, ali, cini mi se, da je jedan od razloga za ovakav cirkus u reprezentaciji upravo nedostatak kriterijuma. ok pristojan je mali, ali on igra u timu u kome su vecina balvani pa i jedan potez cini da se razlikujes od idiota. mi u svakom ciklusu rotiramo po 40 igraca. to bas i nije normalno.
U tom timu koji cine sve sami balvani na utakmici o kojoj sam pisao je igrao Mitrovic, koji je Hrvatima dao gol, Ninkovic i Jojic koji su standardni clanovi mladjih selekcija, Sasa Ilic koji je bio fenomenalan znalac, Stojkovic koji je branio protiv Hrvata, a ipak se mali Zivkovic najvise dojmio™. Usli su i Markovic i Mitrovic prekoredno u reprezentaciju pa ipak nisu bili toliko losi protiv Hrvata.Ja se slazem da treba da postoji neki put kojim ce igraci dolaziti do A tima ali, da se ne lazemo, za ekstra talente taj put je put kojim se redje ide. Bolje on da ide i popunjava broj nego debitanti tipa Veseljka Trivunovica (ili kako se vec zvase onaj covek) od 32 godine ili neki grejaci klupe iz italijanske lige "u najboljim godinama". Ne mislim da bi Zivkovic uopste bio u kombinaciji protiv Velsa sve i da je otisao, ne mislim ni da ce jos prilicno vremena uspeti da se izbori makar za klupu reprezentacije. Reagovao sam jedino na Miloshevu preteranu reakciju na potencijalni poziv za Zivkovica, kao da se radi o ne znam kakvoj budalastini.
Link to comment
U Radu i OFK-u koji su stale za priplod i nemaju nikakvih takmicarskih ambicija osim da tavore onde gde su na oku skautima.No, nije ni bitno. Neka pozove i Djurdjevica i Pavlovskog da putuju sa timom i pocnu polako da se privikavaju na atmosferu u reprezentaciji, nemam nista protiv. Ali ti, brate, skoci kao zmija ljuta, kao da je pozvao Svetog Oca da skine kopacke s klina i prikljuci se, a ne jako talentovanog klinca od kojeg moze biti svasta nesto.
Nije problem u Zivkovicu nego u cinjenici da je Falji privatizovao reprezentaciju. Edited by katamaran
Link to comment
Kada se govori o ekipi već dugo ne vidim nikakvu korist od Kolarova. Ograđujem se jer ne znam ko bi mogao umesto njega, te možda bi ga neki drugi selektor znao daiskoristi, ali Kolarov osim one utakmice 6:1 je svaku odigrao između kriminalno i slabo. Ne znam da li je neka bila jedva dovoljan.Ima tu još toga. Dobro je da smo makar prepoznali talentovanog Rajkovića za sledećeg golmana, da imamo sjajnog vezistu Pavlovskog, samo da se ne izgubi sada, odličnog Đurđevića.Men' se čini da u poslednjoj liniji komandant mora da bude Subotić, a ostali da igraju prema njemu. Ako to ne žele Kolarov i Bane, nemam dilemu ko bi mi bio komandant parade pozadi. Osovina tima je Matić na našoj polovini, Ljajić na protivničkoj i Mitrović u špicu. Okolo bi trebalo slagati po njihovoj meri, a ne meri selektora, menadžera i pevačkih sposobnosti.
Ovo sam i ja primetio i napisah u nekom od prethodnih postova, ne probiva, a i kada dodje do 16, pokusava silnim sutem koji uvek (ili skoro uvek) se odbije od odbrane i potencijalno stvara kontre... Dali je u pitanju trenutna slabost ili je brzo i rano presao zenit...
Link to comment
Uopste nisam nezadovoljan onim sto sam video juce i ne shvatam otkud ovoliko crni tonovi kao da su nas Hrvati pukli petardom a ne spasavali zivu glavu uz pomoc sudije.
Jučerašnja utakmica nije merilo jer su Hrvati izašli na teren sa jasnom namerom da uz minimum napora dočekaju kraj utakmice i pri tome zarad prestiža ne izgube. 60 minuta nisu pokazali nikakvu želju da predju na polovinu Srbije a onda su joj jednim pasom i prijemom izbacili kompletnu odbranu kao četiri pobodena direka. Srbija, čiju igru standardno odlikuje očajna realizacija izglednih situacija (a to ima velike veze sa onim o čemu Filip priča), umuljala je gol iz prekida dočim ga iz igre ne bi dala taman da je imala tri igrača više na terenu. Srbija sinoć nije napravila neki poseban rezultat jer je odigrala nerešeno protiv minimalno motivisanog protivnika i pride demonstrirala većinu boljki i limita koji, uz ključan faktor budaletine koju je na mesto selektora postavila mafija iz FSS, čine tačno onu realnost kojoj Srbija pripada sa svim svojim talentovanim igračima. Ta realnost je treći ili četvrti šešir, osam bodova iz isto toliko utakmica, rotacija drvne gradje na vagone i stavljanje onih pravih u tim samo kada i ako preti baš prevelika bruka.
Link to comment
Jučerašnja utakmica nije merilo jer su Hrvati izašli na teren sa jasnom namerom da uz minimum napora dočekaju kraj utakmice i pri tome zarad prestiža ne izgube. 60 minuta nisu pokazali nikakvu želju da predju na polovinu Srbije a onda su joj jednim pasom i prijemom izbacili kompletnu odbranu kao četiri pobodena direka. Srbija, čiju igru standardno odlikuje očajna realizacija izglednih situacija (a to ima velike veze sa onim o čemu Filip priča), umuljala je gol iz prekida dočim ga iz igre ne bi dala taman da je imala tri igrača više na terenu. Srbija sinoć nije napravila neki poseban rezultat jer je odigrala nerešeno protiv minimalno motivisanog protivnika i pride demonstrirala većinu boljki i limita koji, uz ključan faktor budaletine koju je na mesto selektora postavila mafija iz FSS, čine tačno onu realnost kojoj Srbija pripada sa svim svojim talentovanim igračima. Ta realnost je treći ili četvrti šešir, osam bodova iz isto toliko utakmica, rotacija drvne gradje na vagone i stavljanje onih pravih u tim samo kada i ako preti baš prevelika bruka.
Kako da nije minimalno motivisan.
Link to comment
Jučerašnja utakmica nije merilo jer su Hrvati izašli na teren sa jasnom namerom da uz minimum napora dočekaju kraj utakmice i pri tome zarad prestiža ne izgube. 60 minuta nisu pokazali nikakvu želju da predju na polovinu Srbije a onda su joj jednim pasom i prijemom izbacili kompletnu odbranu kao četiri pobodena direka. Srbija, čiju igru standardno odlikuje očajna realizacija izglednih situacija (a to ima velike veze sa onim o čemu Filip priča), umuljala je gol iz prekida dočim ga iz igre ne bi dala taman da je imala tri igrača više na terenu. Srbija sinoć nije napravila neki poseban rezultat jer je odigrala nerešeno protiv minimalno motivisanog protivnika i pride demonstrirala većinu boljki i limita koji, uz ključan faktor budaletine koju je na mesto selektora postavila mafija iz FSS, čine tačno onu realnost kojoj Srbija pripada sa svim svojim talentovanim igračima. Ta realnost je treći ili četvrti šešir, osam bodova iz isto toliko utakmica, rotacija drvne gradje na vagone i stavljanje onih pravih u tim samo kada i ako preti baš prevelika bruka.
:fantom:Класично и очекивано. И без икакве везе. Попишајмо се по свему.
Link to comment
Kako da nije minimalno motivisan.
Jesu li ti Hrvati pre Matićevog isključenja zaista delovali kao visoko motivisana ekipa?A ti poručniče baci pogled na tabelu grupe u kojoj se Srbija kolje za treće mesto sa Makedonijom, i izračunaj koliko je bodova osvojeno u utakmicama odigranim protiv dve prvoplasirane ekipe (četiri utakmice, jedan bod, gol razlika 3:8).
Link to comment
:fantom:Класично и очекивано. И без икакве везе. Попишајмо се по свему.
+1Najnezahvalnija ste publika u univerzumu. Nije prošlo ni 10 tekmi u kvalifikacijama, a već se sere.
Link to comment
Jesu li ti Hrvati pre Matićevog isključenja zaista delovali kao visoko motivisana ekipa?A ti poručniče baci pogled na tabelu grupe u kojoj se Srbija kolje za treće mesto sa Makedonijom, i izračunaj koliko je bodova osvojeno u utakmicama odigranim protiv dve prvoplasirane ekipe (četiri utakmice, jedan bod, gol razlika 3:8).
Delovali su kao ekipa koja ne moze nista da uradi jer imaju selektora debila i protivnika koji im nije dao da izadju sa svoje polovine. Naravno da su bili izuzetno motivisani da dobiju ovaj mec, zaboga, njima je ta pobeda znacila da ce ostati u igri za prvo mesto u grupi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...