Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Mitrovic je vezara. Ono sto je promasio posle kornera je neoprostivo... On i Tosic su katastrofa! Veceras i Djuricic bio los i nevidljiv. Odbrana klasika, umjesto da bude najjaci dio tima protivnik nam opet iz prve sanse zabija. Mada je stvarno bila doktorska kontra i lopta Srne za Mandzuku! Mihina ekipa moze da sanja i masta da odigra onako jednostavno i precizno. Matic je zvjerina!

Link to comment
imamo špica, ali ne može ništa sam. treba rešiti vezu i onda ćemo se nagledati čuda od mitrovića. kako bi mu lepo legao ljajić sa through ballovima.
Nije nam to toliki problem, imamo tu Tadica i Djuricica. Problem je taj igrac koji treba da igra u paru sa Maticem i da se ubacuje u zonu suta kad napadamo da bi sirio odbranu pravljenjem viska ili da se Matic ubacuje a on da mu cuva ledja. Fejsa je danas potrosen da ustopuje Modrica i to je uradio odlicno ali sa igracem manje u fazi napada tesko se moze ocekivati od te trojke iza Mitrovica da pod stalnim kontaktom i protiv tako iskusne odbrane kakva je Hrvatska stvori veliki broj prilika. Hrvati su jako dobra i iskusna ekipa, znaju kako se koji profil igraca brani i nije im lako napraviti veliki broj sansi kad se brane jos od prednje linije.Mitrovic je pokazao i neke mane kao sto je postavljanje i pracenje igre kod centarsuteva iz igre ali on je mlad decko i besmisleno je kritikovati ga zbog ove ili one faze u igri. Naucice vremenom. Veceras je tri puta usao u sansu i sva tri puta reagovao solidno ali ne uvek i "manirom iskusnog strelca". Mislim da je bolje da ga ne opterecujemo nerealnim ocekivanjima i da prosto budemo srecni sto smo konacno dobili centarfora koji je materijal da postane veoma, veoma ozbiljan igrac. Jos uvek, ipak, samo materijal ali dobar materijal.
Link to comment
Milivojević umesto Fejse, ko drugi? Filip Đorđević umesto malog šabana u napadu. Naravno naš najbolji fudbaler trenutno Tadić umesto Tošića i bilo ko umesto idiota na klupi
To je to!
Link to comment
Nije nam to toliki problem, imamo tu Tadica i Djuricica.
pa ne znam... đuričić kod nas glumi centarfora, ako igra iza slabo se vidi, kao večeras npr. tadić bi morao da bude starter, ali nije ni to najbolje rešenje, čini mi se. mitroviću treba iza njega jedan klasični paker da ga spaja sa golom, mislim da je toj ulozi, od svega što imamo, najbliži ljajić.
Link to comment

Заслужили смо да побједимо вечерас, али је Михајловић због свега заслужио и овдје да изгуби. Тако да је реми реалан. Митровић је прототип модерног нападача који нам је недостајао тринаест година. Матић је цар и показао је вечерас колико је Миха глуп човјек. Свака част момцима за борбеност, кад би нам мотивација била увијек оваква, гдје би нам крај био.Штета је што је дебилчина на мјесту селектора, јер бисмо сигурно боље изгледали кроз квалификације и можда били и испред Хрвата.

Link to comment

dobar je mitrara samo ga jebe glavakod normalnog izbornika ljajić mora da bude starter i tim već ima fizionomiju™ matić + još jedan, lazar, ljajić i sulja(tadić)btw šta je sa kačarom ako uspe da se vrati ikada u formu(herta i prva godina hsv) bio bi dobar u tandemu sa matićem

Link to comment

Uh, dođoh nedavno sa utakmice. Nisam bio na Zvezdinom stadionu par decenija.Uživo nije delovalo loše naročito prvo poluvreme. Marković je bio enormno brz, i za saigrače i protivnike, Bane, dobar, ostali onako. Publika me užasnula. Spletom okolnosti, sedeo sam među najvećim budalamaSasvim je jasno zašto je selektor protivnika pozdravio sve u Vukovaru kad je to bio česti krik sa tribina, uz konstantno jebi/ubi ustaše. Nisam ni znao kad je bila njihova himna, bilo je dva pokušaja paljenja zastave i jedna upaljena stolica, ali je sudija pravilno procenio da je najmudrije mirno privesti kraju meč inače bi u slučaju prekida bio pičvajz. Nije mi jasno šta je igrao Fejsa, Mitrara je odigrao fifti-fifti gubio je lopte ali je dao gol, i to je dosta. Tek, bila je interesantna utakmica, malo bolja nego što smo navikli, bar su se muški preznojili, zaslužili smo taj bod, ako ne i više, Hrvati odličan tim, trebalo bi da budemo zadovoljni

Link to comment

Uvek se oduševim, kada ljudi vade zaključak o znanju igrača iz devedesetominutnog kupus fudbala u reprezentaciji. Još više me oduševi pohvaljivanje igrača iz tog ugla. Tako je nastala i priča o tome da Vidić i Stanković igraju loše za repku. Tako je Đuričić cele kvalfikacije najbolji igrač, a večeras odjednom leti iz prve postave.

Link to comment

ja sam imao utisak da su Hrvati prvo poluvreme odigrali po principu da prvih 15-20min izdrze pritisak, mirno privedu poluvreme kraju a u drugom dodaju gas i pobede, zamalo da im se obije o glavu.Nije mi jasno sta Mihajlovic pokusava, igras utakmicu u kojoj nemas sta da izgubis osim sto ce da te pamte da nisi izborio plasman na SP i da su te nakantali Hrvati, pocinjes sa Fejsom koji istina nije toliko lose odigrao s obzirom koliko ne zna, i sa Tosicem i Djuricicem a bez Sulejmanija i Tadica. Sto neko rece za ovo sa Maticem bi ga trebalo jos veceras najuriti mada sreecom svakako ce do kraja godine da ode. Ogromna je steta sto ovakve dve ekipe vode takva dva diletanta kao Stimac i Miha. Za sudiju je harper sve objasnio, nemam sta da dodam, krade te ali sve po propisima i pravilima, govedo. Stimcu sve najgore. Aca je debilcina, ovo je najgori prenos ikad, primer za buduce narastaje kako ne treba komentarisati. Inace kod gola Hrvata, skolska kontra, cini mi se da je Natasic jako lose reagovao.I Subotic je poceo da me iritira sa njeggovim ispucavanjima ali je majstor da iz muda izvuce loptu, opasno mu je bilo ono uklizavanje. Dobru reprezentaciju imamo, kad ode ovaj debil i dodje neki krsteni trener bice ovo odlicno.Ispade na kraju ko je gledao basket a ne fudbal zestoko se zajebao...

Link to comment
Uvek se oduševim, kada ljudi vade zaključak o znanju igrača iz devedesetominutnog kupus fudbala u reprezentaciji. Još više me oduševi pohvaljivanje igrača iz tog ugla. Tako je nastala i priča o tome da Vidić i Stanković igraju loše za repku. Tako je Đuričić cele kvalfikacije najbolji igrač, a večeras odjednom leti iz prve postave.
+1inace, tacno je da najvise fali jedan igrac kao kacar od pre 3-4 godina. ogroman gubitak za nasu repku je to sto je on izgleda izgubljen za vrhunski fudbal.ne mogu pored matica da igraju milivojevic, petrovic, kuzmanovic ili nedajboze radovanovic, jer je to isti tip igraca, a nemanja ih sije za jedno 3 klase. tako da, ili cemo morati da se odlucimo za onu ultra-ofanzivu koju prizeljkuju porucnik vasic i ikar ili cemo se krpiti sa fejsom, ignjovskim ili mickom na zadnjem veznom (ja bih licno probao gudelja iz az-a, a mali maksimovic iz u19 deluje kao ozbiljan prospekt).generalno, imamo potencijala koji ce polako preci u kvalitet ali imaju ga i mnoge druge zemlje. za bilo sta ozbiljnije u buducnosti treba menjati stvari iz korena u organizaciji i fudbalskom sistemu. ali nije da o tome nismo razglabali xyz puta, nego mi dosadno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...