Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Neopisivo su odvratni Hrvati, za svaki pa i najbrutalniji start su kukali i plakalim širili ruke i pitali se KAKO. Jebote, odlepio sam. Želim im da se ne plasiraju, a ako odu, da jebeni gol ne daju i da ih svi izgaze ko govna. Dobri smo bili, ostaje žal za tim što imamo potencijal i kvalitet ali se to ne materijalizuje da bi se realizovalo par Ramadanijevih transfera umesto da se ti mladi momci uigravaju zajedno sa ovim matorim koji imaju znanje i neki kvalitet. Neopisiva greota za naš fudbal za šta neko treba da robija. Tačnije, maloumni Mihajlović i onaj ko ga je postavio. Nadam se da ćemo izgubiti sve do kraja kako bi se barem malo povećale šanse da Mihajlović nestane, ostatak saveza zajedno sa njim. Ili obrnuto, nebitno.

Link to comment
Goran Vlaović je novi Štimac Hrvatske televizije. Da se na Reteseu ovako nešto desi letele bi glave, na televiziji i u savezu
ne kapiram na sta mislis, sta se desilo
Link to comment

Prvi utisak mi je ovaj majmun od sudije. Sad mi je jasno zasto Hrvati nikad nisu izgubili kad im on sudi, odradio im je posao majstorski, bez ikakve ocigledne kradje i sve u skladu sa pravilima. Sad, to sto se Srni za start s ledja u kontri na Markovicu ne daje zuti, a daje se Maticu za start nad Modricem koji i nije bio start, sto se poluvreme produzi za cetiri minuta iako je bilo bezbroj prekida, sest izmena i dva crvena kartona, to je druga prica. Klasican UEFA specijalac kao onaj Slovak Lubos, potuljena i proracunata lopovcina za koju nema mesta u normalnom fudbalu.Drugi utisak mi je ono neopevano govno od Simunica. Covek je, kad je shvatio da svejedno mora da dobije crveni jer ce popiti gol iz kontre, startovao sa ociglednom namerom da osakati Sulejmanija i tako Hrvatima i dalje obezbedi brojcanu prednost na terenu. Sama cinjenica da on ima mesta u hrvatskoj reprezentaciji ovu cini najogavnijom grupom primitivaca koja je ikada zaigrala fudbal u istom dresu i pored nekolicine sjajnih igraca.Treci utisak mi je da je veceras Matic pokazao Mihajlovicu ko je kriv za to sto smo ovako rano izgubili sve sanse za plasman na SP. Neigranje igraca visoke klase na mestu na kojem smo isprobavali vise puta dokazane retarde jednog za drugim je direktna sabotaza reprezentacije za koju bi Mihajlovic smesta morao da dobije nogu u dupe, sa sve budalom koja ga je postavila na mesto selektora.Cetvrti utisak mi je mali Mitrovic. Stativa, sansa, gol, otvaranje za prijem i odlaganje. Izludeo je Corluku totalno veceras. Za mene je senzacija da se igraci takvog kvaliteta pojavljuju u Srbiji, imajuci u vidu tragican nivo strucnog rada u nasim klubovima. Velika je sreca sto je dete otislo ovako rano u Anderleht i sto ce na mnogo boljem mestu nego u Srbiji obaviti tu tranziciju iz omladinskog u seniorski fudbal.Imali smo nesto vise od igre ali nam se zamalo ponovila situacija sa Belgijom kad su se nasi prednji igraci toliko trosili da su na kraju ostali bez snage. Mihajlovic je opet napravio istu gresku sa Tadicem, on je igrac kojem treba dosta vremena da udje u ritam i njegov ulazak sa klupe u kasnoj fazi utakmice je gubljenje vremena. Hajde da je Tosic ista pokazao pa da ga covek i drzi ali osim sto je demonstrirao kako ne treba centrirati u 16, za razliku od Sulejmanija, nista korisno nije uradio na utakmici. Djuricic i Markovic na zgusnutu odbranu gde se trazi igra u kontaktu jer brzina i cug ne pomazu ocekivano nista nisu uradili. Djuricic je cak otvorio i onu kontru iz koje smo primili gol.Hrvati osim one kontre i sjajne individualne reakcije Olica bas nista nisu pokazali. Belgijanci su mi se mnogo vise dopali od njih.

Link to comment

Problem je što se ovde uzima Hrvatska kao benchmark, što teško da može da prođe. Belgija i Hrvatska kao i Srbija igraju loše spram svog kvaliteta, ali mi se čini da ove druge reprezentacije imaju više trenutne rezerve u kvalitetu (jako loša sva tri selektora), a i potencijal za budućnost im je veći od našeg. Bolje smo izbalansirani od Hrvata za budućnost, ali fale vrhunski igrači. Biće ozbiljan problem da se dođe do nekog sledećeg WC (pošto valjda više EP neće dolaziti u pitanje), jer nemamo veliki ranking, pa da na ne naleću snažni protivnici.Ne bih izvlačio toliko pozitivnih komentara, niti sam impresioniran izdanjem, koliko vidim da su ljudi na PPPu. Par šansi koje smo iskoristili su došle iz prekida ili grešaka. Štimac je veći klovn od Mihajlovića i nerazumno je izaći sa tri centarfora bilo gde u gostima, a ne u Beogradu. Recimo, pravi istu grešku koju je činio Jurčić u Dinamu. Nemogućnost kontrole lopte, a zna da se oslanja na sporu odbranu koja je naslabiji deo tima.Meč u Welsu je bitan. Mi sa gostovanja u grupi imamo bod iz Škotske i tri poraza.

Link to comment

Da ste slušali mozgove na tribinama, znali biste da je Maršal Mitar bio među najgorima na terenu :isuse:Taman da me podseti zašto sve ređe želim da idem na utakmice.Opšti utisak je ok, bolje nego što sam očekivao. Ukoliko bi ovi mlađi igrači bili na okupu duže, plus naravno PRISTOJAN selektor (ne mora čak ni dobar), bili bismo kandidati za plasman na neko veliko takmičenje.

Link to comment
Meč u Welsu je bitan. Mi sa gostovanja u grupi imamo bod iz Škotske i tri poraza.
Da, upravo zbog pominjanog rejtinga trebamo da pobedimo u poslednje dve a i da uradimo konacno nesto na strani.
Link to comment

Moram primetiti da je u kadar upadao pozamašan broj zabludelih, ali razumljivo patriotski nastrojenih Srba koji su tokom intoniranja himne pravilno držali stari simbol sa tri skupljena prsta, umesto po ustaški, sa tri raširena prsta. To mi daje nadu da je korektura nakazno zavedenih nacionalnih simbola ipak moguća i da ćemo se jednog dana otarasiti slovenačkog prepeva austrijske an(a)teme posvećene Kajzeru Francu i za nacionalnu himnu uzeti neku ispravnu, patriotski orijentisanu pesmu.

Link to comment
ne kapiram na sta mislis, sta se desilo
Seciranje selektora posle utakmice. Ne mora nužno pljuvanje. Ali analiza.. šta kaže, prepustio je sredinu terena svesno - Nema pojma
Link to comment

Zelim Mitrovicu zdravlja, glavu je izgleda sredio, moze da bude spic za narednih 15 godina.Sulejmani me je bas prijatno iznenadio, nikad ga nisam gledao u Herenvenu (ono posle nije bilo ni za kurac), odlican do Simunica i njegovog neznog lahora.Markovic prvo poluvreme dobar, u drugom isfolirao za sve pare.Matic losiji nego u Benfici, ali i takav 6 klasa ispred nasih ostalih zadnjih veznih.

ja bih upario Racu sa Maticem :mellow:

Fejsa nije bio toliko los koliko sam mislio da ce biti.Tosic nek se nosi u picku materinu. On je za poslednjih 10 minuta, ako jurimo rezultat.Odbrana bez posla ceo mec, i onda ih jedan jedini pas sve izbaci.Miha se kasno razbudio, sa ovakvom budalom od rvatskog selektora mogli smo glat drugi da budemo.edit: zaboravih Djuricica, posle Tosica najgori, mada je do sada u kvalifikacijama obicno bio najbolji.

Edited by pantelia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...