Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

@ikarne bi se slozio, mihara danas dobro namestio ekipu...
moj se komentar odnosio na kompletne kvalifikacije i forsiranje pogresnih igraca. mogli smo biti odmah iza belgije.
Link to comment
ova stimceva hrvatska nista ne valja. problem je sto je nas selektor jedan maloumnik.
+1Losi su ali mi smo retardirani da ne koristimo sanse i primamo retardirane pogotke. Doduse, na ovoj i ne toliko , mada onaj promasaj mitrovic, pa sada u 90om glavom...debilizam Edited by Zaz_pi
Link to comment
Sta je uradio sad
sta nije. drao se ko malouman bez razloga. u jednom trenutku sam pomislio da ce juriti simunica u tunelu jer je ovaj napravio *najgori prekrsaj ikad vidjen na marakani* :isuse: , prozivao sudiju non stop, ukratko ponasao se ko da je na kopu a ne u kabini
Link to comment

I jbg. ga Tosic koji prvog igraca ne moze da prebaci ili sve prebaci i ode napolje lopta.Ogromna sreca da je Sulejmani usao a ne da je onaj ostao.Opet primamo posle presecene na pola iz jednog dodavanja. I neka vise vezbaju da ga umuvaju sa par metara-nogom, glavom.

Link to comment

Kao prvo, Matic se posle pet dodira sa loptom popisao na Mihajlovica, Sulejmani takodje... Lazar jos suvise mek za ovakve meceve...Fejsa, Djuricic prilicno losi i to ide na dusu selektoru...Jeli se samo meni cini ili Kolarov polako izduvao, nista od njega sem glupih napucavanja umesto pasa ili barem poseda lopte...Sve u svemu Mihajlovic je najveci krivac, mogla bi dobra repka da se sklopi, tu je jos i Ljajic, samo da se ne dovede neki Coban a sto se nasih trenera tice, tu i ne vidim nesto... Sem mozda Drulovica...

Link to comment
mandzukic reko posle utakmice da igraci nisu razumeli trenera.na hrtu inace zesce pljuju stimca
Goran Vlaović je novi Štimac Hrvatske televizije. Da se na Reteseu ovako nešto desi letele bi glave, na televiziji i u savezu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...