Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Svinja lopovska...

Karadžić je najavio redukcije mnogih ugovora u savezu, između ostalih i najnoviji selektora Antića, koji je nedavno stupio na snagu.- S obzirom da smo doživeli finansijski fijasko, ići ćemo na rezove svih ugovora. Uslediće redukcija svih vrsta troškova, naravno da ćemo sagledati i pitanje troškova struke. Otvoreno ćemo razgovarati oko svih tih stvari. Ugovor sa selektorom projektovan je na bazi potencijalnih uspeha na SP i prihoda koji će doći. Nije se to desilo. Razgovaraćemo.Činjenica je da taktika selektora Antića da protiv Australije igra sa samo jednim napadačem jedan od razloga što je Srbija ispala sa SP.- Uzeću rizik na sebe i reći da je pitanje da li smo s jednim špicem mogli da tražimo tri boda protiv Australije. Biće mnogo polemike oko sistema koji smo ranije gajili, koji nam je doneo uspehe. To je pitanje za struku. Trebalo je da budemo još agresivniji, hrabriji, sa više napadača. To je, ipak, hipotetičko pitanje. Naši nastupi na velikim takmičenjima su pod ozbiljnim znakom pitanja. Fijasko u Nemačkoj, Belgiji i Holandiji... Čini mi se da ulazimo sa dozom bojažljivosti. Moramo da vidimo zašto. Ovde nismo doživeli blamažu, ali jesmo veliki neuspeh, mnogo veći nego što se sada čini. Jer, bili smo u snažnom zamahu na svim poljima, vlada Srbije se opredelila da pomaže infrastrukturu.... Sve to sada može da splasne, ne kažem da hoće. Nadam se da ćemo naći snage da završimo glavnu investiciju u Staroj Pazovi. Zato je ovaj neuspeh još veći i valjda će to biti dovoljan pokazatalj ljudima koji vode reprezentaciju na EP.
Onaj najgori podmuklaćki fazon:"nije na meni ali...." Pu!!
Link to comment
Piksi je jedan od onih koji je ostajao na treningu duže da bi trenirao slobodnjake, kornere i slično. Drugo, ne bi trajao toliko dugo, iako je imao problema sa povredama, da nije sportski živeo.
Meni je ostalo urezano u pamćenje piksijevo ponašanje na euro2000.Tada je bio cirkus u timu miha imao svoju "ekipu" bukvalno se sprdao sa selektorom, onda je bila druga grupa i tu se bukvalno nije pričalo!I tu je bio Piksi...On je kulirao obe strane ponašao se kao gospodin.Jedno veče u kampu u vreme kada su se svi razbežali ko gde po okolini on je sedeo u hotelu.Ne sećam se kako se par novinara uopšte zateklo tu ali blejanje uz TV i on hladan u jednom trenutku kaže:Jebote ovi se ujedaju a mene ne smeju ni da pitaju da li sam za jednu od dve strane.Jbga ja neću da se umešam jer ne mogu budale da opametim, ali neću ni matorom da zabijam nož u leđa.Delovao je kao zaista mudar čovek svestan da je njegovo kao igrača repke prošlo ali da je gospodin. :Hail::Hail::Hail::Hail:
Link to comment

Antara je lud ako ostane selektor posle ovoga :( a boljeg trenera od njega (uz recimo Boru Milutinovica) nemamo. Bravo Tole, great success Ober.gif

Link to comment
Najveća satisfakcija i nagrada za ovo što radim u fudbalu jeste izjava kapitena Stankovića: "Žao mi je zbog svih nas, zbog vas najviše, jer vidimo koliko se trudite i koliko radite".
:Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment

Jedan od komentara na Toletovu izjavu, sa Mondo-a. Komentar zapravo jebe kevu na vise nivoa:Kao i u svim sferama zivota, mi Srbi treba da se ujedinimo... Konkretno, sto se tice fudbala- Karadzic, Antic, Vidic, Stankovic, Lane(...) treba da odu do Krkica i da ga slozno nagovore da igra za nas, kao i ovog malog Marka Marina! Treba bataliti ponos kada je grb Srbije u pitanju!!

Link to comment
S ove vremenske distance, bez obzira što smo ostvarili istorijski uspeh protiv Nemačke, možda bi bilo bolje da smo igrali nerešeno. Onda bismo hrabrije, ambicioznije ušli protiv Australije i možda pobedili i išli dalje.
:isuse: Koju je utakmicu on gledao? Neku u nekom paralelnom univerzumu gde je Srbija zapocela u formaciji 6-4-0 i igrala bezmudo™ i grcevito branila 0-0?
Link to comment
:isuse: Koju je utakmicu on gledao? Neku u nekom paralelnom univerzumu gde je Srbija zapocela u formaciji 6-4-0 i igrala bezmudo™ i grcevito branila 0-0?
Ne seri da ti zaista mislis da je on gledao utakmice. I kad bi gledao on ne zna sta gleda.
Link to comment

Ocigledno je da Tole hoce da smeni Antica i sad ima priliku to i da ucini. Serendace kroz medije o potpunom neuspehu, na kraju ce Antic sam podneti ostavku... Vrlo je moguce da Antic nije hteo da stavlja u reprezentaciju igrace koji treba da se prodaju, mozda je zato i poslata JSL repka u Japan i to pod vodjstvom onog iz Javora, jer verovatno Antic nije hteo da ih predvodi.

Link to comment
Ocigledno je da Tole hoce da smeni Antica i sad ima priliku to i da ucini. Serendace kroz medije o potpunom neuspehu, na kraju ce Antic sam podneti ostavku... Vrlo je moguce da Antic nije hteo da stavlja u reprezentaciju igrace koji treba da se prodaju, mozda je zato i poslata JSL repka u Japan i to pod vodjstvom onog iz Javora, jer verovatno Antic nije hteo da ih predvodi.
Drugar koji je novinar, kune se da je Antic pre te utakmice novinarima na konferenciji pokazao spisak, i rekao evo vam spisak Toleta Karadzica, i citiram: ''Jebacu vam mater ako to objavite, jebacu vam mater!''
Link to comment

jedan je vidjen kao novi miljan a drugi ne zna kad je dosta, do sukoba je moralo doci. stvarno ne znam na ciju bi stranu stao, odvratni su za medalju.

Link to comment

Kad vec pominje odgovornost, Tole bi morao da krene od sebe. On je doveo Antica, a Antic je doziveo "neuspeh" na SP. Dakle, prvo Tole da leti, pa onda Antic pa onda penzionisati Dekija, Pantu i "pusace", golmana, Vidica koji ne ume da skoci izmedju 2 igraca, Baneta koji gricka nokte na desnom beku umesto da juri levo krilo i tako dalje.Dakle, smenite Karadzica, riba smrdi od glave! A cim se glava skine, ostali ce lakse disati, pa im mozemo oprostiti "grehe".Najveci problem naseg fudbala je Tole Karadzic i njegovi "strucnjaci" iz "strucnog" odbora koje je bar 3 puta pomenuo u toj izjavi novinarima. Sad se cekaju Kosanovici, Zivadinovici i pomalo zaboravljeni Karasi da nam objasne kako to treba Srbija da igra.Marsh bagro!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...