Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Јесте вала Матео Ковачић је нови Зидан, док Матић појма нема, Ћуричић је говно, а Тадић мушки полни орган на бициклу. :fantom:
Јесте вала Матео Ковачић је нови Зидан, док Матић појма нема, Ћуричић је говно, а Тадић мушки полни орган на бициклу. :fantom:
čovek to nigde nije napisao, šta si zapenio?
Link to comment
ja inace mislim da nasa ekipa ima vrlo pristojnu perspektivu. to samo sad treba strpljenja i ne menjati tim previse. i naci nekog manje glupog i manje egoisticnog od mihajlovica da ih vodi.
Ima jedna bitnija stvar čak i od imena selektora - kontinuitet igara koji bi ostvarili tih 10-15 najtalentovanijih igrača. Već izlizana priča o menadžerima i tumbanju sastava ali to je daleko najbitnije. Bez toga neće ni Hidink ništa napraviti. Nisu ovi Hrvati puno bolji igrači, ako su i uopšte, ali svi imaju 50+ reprezentativnih nastupa*nisam primetio, već si to napomenuo u ''ne menjati tim'' Edited by dillinger
Link to comment
prvo, ne slazem se da je stankovic imao veci uticaj na igru intera, nego sto je jugovic imao n igru juvea i, pogotovo, sampdorije. drugo, jugovic je bio kompletniji igrac.sve i da si u pravu u vezi stankovica/jugovica, ne vidim kako se igraci poput kuzmanovica, tosica ili ne znam koga jos iz veznog rede nase danasnje reprezentacije mogu klasifikovati kao vrhunski. ne biva.
OK, ne slazemo se i da ne idemo dalje. Nema trika po kojem bih mogao da sebi objasnim kako je to Jugovic kompletniji igrac od Stankovica. Zapravo je u naponu snage Stankovic bio udzbenicki primer all-round igraca u veznom redu. Dobra defanziva, dobar pas, odlican sut, ubacivanje iz drugog plana, odlican skok i duel igra, igra glavom, izvanredan tempo. Deki je kod nas strasno potcenjen jer je u reprezentaciji igrao sa neuporedivo slabijim igracima od, recimo, bas tog Jugovica ali covek je definitivno vrhunski igrac. Za mene tu nema nikakve dileme. Nisu ga uzalud navijaci Intera prozvali Zmajem.
Link to comment
OK, ne slazemo se i da ne idemo dalje. Nema trika po kojem bih mogao da sebi objasnim kako je to Jugovic kompletniji igrac od Stankovica. Zapravo je u naponu snage Stankovic bio udzbenicki primer all-round igraca u veznom redu. Dobra defanziva, dobar pas, odlican sut, ubacivanje iz drugog plana, odlican skok i duel igra, igra glavom, izvanredan tempo. Deki je kod nas strasno potcenjen jer je u reprezentaciji igrao sa neuporedivo slabijim igracima od, recimo, bas tog Jugovica ali covek je definitivno vrhunski igrac. Za mene tu nema nikakve dileme. Nisu ga uzalud navijaci Intera prozvali Zmajem.
+1S tim što je možda u Laciju tamo neke 2002 bio još bolji
Link to comment

Gledam sad Šukera na Hrtu sa Marakane. Koliko se ugojio, jedva ga poznah. A što se intervjua tiče - super je tip.I onda je ološ pustio izjave dvojce retardiranih magaraca koji su pominjali Vukovar na pitanje o očekivanjima od utakmice.

Edited by kralj
Link to comment
+1S tim što je možda u Laciju tamo neke 2002 bio još bolji
Jeste, samo sto Sampa i Lacio nisu Juventus i Inter. Kao sto je u Srbiji teze imati odlucujuci uticaj na igru u Zvezdi i Partizanu nego u nekom drugom klubu, tako isto vazi i za Inter, Juve i Milan. Veliki klubovi, velike ambicije i velika odgovornost.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...