Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Meni zao sto su Djukica onako dzukacki oterali (mada se nadam da im je naplatio sve) i sto nismo bili u prilici da vidimo kakav bi on selektor bio. Verujem da bi insistirao na modernom i brzom fudbalu, sto je uostalom dokazao vodeci Partizan i Valladolid. Ok, dosao je Antic i napravio dobar rezultat, sto u neku ruku baca u zaborav to poigravanje sa njim, ali se ipak nadam da bismo Djuku mogli u neko dogledno vreme da vidimo na klupi nacionalnog tima, retko odmeren i normalan covek sa jasnim principima.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

ja ne znam sta tu ima da se debatuje: Petko je imao rezultat i Antic je imao rezultat. Djora, Dejo, Klemente, Zonpi i Miha nisu imali i to je kraj te rasprave. pod Dejom nas je guzijo Azerbejdzan - mislili smo da je to dno, pa nas je pod Klementeom guzijo Kazahstan, pa smo pod Zonpijem doziveli da nas Estorija schooluje u Beogradu 1:3 - dakle vrlo je jasno ko je najgori selektor. Djora i Miha su bili diletanti vaistinu, al pod njima fakat nismo probijali nove rekorde u blamiranju. ako se uzme i napravi neki selektorski prosek zadnji 13 god - njih dvojica ispadaju medju boljim selektorima koje smo imali :isuse:elem, ja veceras gledam basket :lala:

Link to comment
ja ne znam sta tu ima da se debatuje: Petko je imao rezultat i Antic je imao rezultat. Djora, Dejo, Klemente, Zonpi i Miha nisu imali i to je kraj te rasprave. pod Dejom nas je guzijo Azerbejdzan - mislili smo da je to dno, pa nas je pod Klementeom guzijo Kazahstan, pa smo pod Zonpijem doziveli da nas Estorija schooluje u Beogradu 1:3 - dakle vrlo je jasno ko je najgori selektor. Djora i Miha su bili diletanti vaistinu, al pod njima fakat nismo probijali nove rekorde u blamiranju. ako se uzme i napravi neki selektorski prosek zadnji 13 god - njih dvojica ispadaju medju boljim selektorima koje smo imali :isuse:elem, ja veceras gledam basket :lala:
Djorić je vodio sve uzrasne kategorije naše reprezentacije i nikada nije zabeležio pobedu. Ja mislim da to jeste nešto što bi se moglo nazvati rekordom. Sa Mihom smo, pak, nikad ranije izgubili sve šanse za plasman. Nije rekord ali je upečatljiv rezultat.
Link to comment
Djorić je vodio sve uzrasne kategorije naše reprezentacije i nikada nije zabeležio pobedu. Ja mislim da to jeste nešto što bi se moglo nazvati rekordom. Sa Mihom smo, pak, nikad ranije izgubili sve šanse za plasman. Nije rekord ali je upečatljiv rezultat.
Uh, ja mislim da ovo boldovano nije tacno. Kad su nas Hrvati razguzili 6-2 na JNA dok je Djora vodio mlade (sto je naravno nevidjena bruka), iz te grupe smo igrali baraz sa mladim Englezima za prolazak na Evropsko U21. Odrali nas 3-0 na neutralnom terenu, samo se jedna utakmica igrala sto govna nisu htela u Srbiju da dodju, mislim da je Heski dao 2 komada, a bio citav picvajz po stampi da li treba da igraju Kezman i Stankovic, ili su potrebniji A selekciji.Verujem da ne bi igrali baraz da nismo bili drugi iza Hrvata u grupi, a za to smo morali da pobedimo nekog valjda :)edit: http://arhiv.slobodn...90818/sport.htm Edited by pantelia
Link to comment
ja ne znam sta tu ima da se debatuje: Petko je imao rezultat i Antic je imao rezultat. Djora, Dejo, Klemente, Zonpi i Miha nisu imali i to je kraj te rasprave. pod Dejom nas je guzijo Azerbejdzan - mislili smo da je to dno, pa nas je pod Klementeom guzijo Kazahstan, pa smo pod Zonpijem doziveli da nas Estorija schooluje u Beogradu 1:3 - dakle vrlo je jasno ko je najgori selektor. Djora i Miha su bili diletanti vaistinu, al pod njima fakat nismo probijali nove rekorde u blamiranju. ako se uzme i napravi neki selektorski prosek zadnji 13 god - njih dvojica ispadaju medju boljim selektorima koje smo imali :isuse:elem, ja veceras gledam basket :lala:
Ђора има шестицу од младих Кроата на ЈНА. И легендарну игру без нападача док се "јури" гол Бесчаснија. И посљедње мјесто на ЕП са клинцима с којима је Друловић постао првак Европе. Све то је урадио на домаћем терену.
Link to comment
Meni zao sto su Djukica onako dzukacki oterali (mada se nadam da im je naplatio sve) i sto nismo bili u prilici da vidimo kakav bi on selektor bio. Verujem da bi insistirao na modernom i brzom fudbalu, sto je uostalom dokazao vodeci Partizan i Valladolid. Ok, dosao je Antic i napravio dobar rezultat, sto u neku ruku baca u zaborav to poigravanje sa njim, ali se ipak nadam da bismo Djuku mogli u neko dogledno vreme da vidimo na klupi nacionalnog tima, retko odmeren i normalan covek sa jasnim principima.
Đukić se odlično pokazao kao selektor, sve je prettakmičarske utakmice pogubio, a ne treba zaboraviti da se igralo maestralno sa Medžik Babom kao prvom violinom napada i njegovim projektima sa kojima očigledno ima neke ugovore pa ih vuče gde god ode, kad god je u prilici. Takođe, njegova strast™ prema podmlađivanju reprezentacije je tek sada dobila približnog ekvivalenta u selektoru Sliniši. Ergo, sve je to isto rađeno i pod njim. Ne znam odakle ta ljubav prema Đukiću, Partizan je igrao očajno pod njim, a onda su kupili Žuku, Moreiru i Dijaru. Edited by Filipenko
Link to comment

Nije u pitanju samo rezultat, pogotovo na velikom takmičenju, gde veliku ulogu igraju žreb, forma ključnih igrača, prosto treba i sreće.Po meni je Petković bio dobar selektor jer je u kvalifikacijama uspeo da stvori tim i igru. OK, ta igra je bila prilično ružna za oko, ali je radila posao. Imho, najveća Petkova greška je pozivanje sina u repstaciju, što je dovelo do sjebavanja atmosfere i kraha na SP.Uostalom, ako bismo gledali samo rezultat na SP, onda je recimo Santrač uspešniji od Antića, a verujem da možemo da se složimo da nije.

Link to comment
Sestko je imao rezultat, ali je svoj selektorski ucinak ubio onom divnom taktikom protiv Argentine
o cemu ti pricas covece ? Petko je odigrao 10 utakmica primio je 1 gol. to je apsolutno nezapamceno u UEFA kvaifikacijama (mrzi me da proveram ostale konferencije, verujem da je Australija mogla da ne primi gol na 10 utakmica protiv Vanuatua i Solomonskih Ostrva). mislim taj rezultat i 7 godina kasnije ostaje u domenu misaone imenice i za Italijane, Spance, Holandjane i ostale zverove defanzive. jel mu se to ponistilo protiv Argentine ? kako mu se ponistilo ?a i taj 1 gol je primio od Spanije koja ce za par godina da krene u najnezapmceniju poharu koji je fudbalski svet video ikad. Petko je jebeni bog fudbala, spram svega ostalog sto je sedelo na mestu selektora.
Link to comment

ne, dovelo je endemsko mafijastvo u srp. fudbalu i uvaljivanje menadzerske drvne gradje na koje Petko nije bio imun.edit: plus nepotisticka afera koja je sjebala atmosferu samo tako.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...