Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Ljudi je li ovo onaj Milunović iz CZ, ne mogu da ga prepoznam, dva gola, jedan nogom, drugi glavom, oba školska, kao pravi rasni napadač, da ovako igra u CZ u onoj konkurenciji napadača ne bi izlazio iz igre nikad niti bi se postavljalo pitanje ko je prva opcija u napadu.

Link to comment
Ljudi je li ovo onaj Milunović iz CZ, ne mogu da ga prepoznam, dva gola, jedan nogom, drugi glavom, oba školska, kao pravi rasni napadač, da ovako igra u CZ u onoj konkurenciji napadača ne bi izlazio iz igre nikad niti bi se postavljalo pitanje ko je prva opcija u napadu.
Дечко има невероватан осећај за гол. То што код нас игра на погрешном месту други је падеж.
Link to comment
Eno ga Maminjo na TV-u. Car
Hteo da pogledam, ali kad sam video da emisiju vodi neki balavac, jasno mi je bilo da ce ceo razgovor biti na liniji "sta mislite o srbiji, da li beograd ima najbolji nocni zivot i najlepse zene?". Ili sta je vec fudbalski ekvivalent tih mastovitih novinarskih pitanjaJavite da l' gresim...Sent from my Nexus 4
Link to comment

Grešiš, ne može njemu niko da uzme banku, mali ga nije loše pitao.Odgovor na pitanje zašto srpski klubovi prodaju jeftino, a on prolazi dobro:-Znate, klub se mora ponašati kao žena, što više puta kaže ne, to joj više skače cijena..

Link to comment

Nije rekao da joj skače cijena, već da je cijenjenija.Također je rekao da je Jugoslavija bila najljepša zemlja na svijetu, što u svakoj raspravi može argumentirati i stoji iza toga. A onda je bio na sahrani hrvatskom teroristi koji je pre neki dan izvršio samoubojstvo, a koji je otimao avione sa zahtijevom da se Hrvatskoj da neovisnost.I još mnogo toga. A sve to sa manje ijekavice ili hrvatskih riječi no što sam ja upotrebio ovdi. Mamiću, Vlaše.

Link to comment

Dolaze da gledaju Matića. Osim ako ne odaberemo da verujemo da Abramovič dolazi da kupi Marakanu, a Murinjo da razgleda stadion gde će raditi kroz par godina. Možda ako ih Aca Stojanović naspamuje dovoljno na Twitteru.

Link to comment
MONDO saznaje da će se ekipi Igora Štimca suprotstaviti sledećih 11 igrača: Stojković - Ivanović, Subotić, Nastasić, Kolarov - Fejsa, Matić - Tošić, Đuričić, Marković - Mitrović.
Po meni ok izbor ...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...