Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Zasto ne odmah? On ne bi smeo dan da ostane na tom mestu. A realno je da bude ustanovljene malverzacije sa kucom fudbala. Ovako mu se ostavlja da poslozi papire.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Treba verovati da će ceo sistem da postavi na noge kako treba novi ministar sporta, g. Branko Ružić. Nadam se da se neće više dešavati krađe, kao sa Jagodinom u prošlom i Napretkom u ovom kolu.

Link to comment

Ono sto mene zanima je mehanizam donosenja odluke..UEFA hoce da zestoko lupi po prstima ako se politika mesa u fudbalsku organizaciju..opet, bez politickog pritiska Tole ne bi napustio mesto predsednika jos deceniju-dve..Da li je neko kontaktirao Platinija i rekao "Ovaj je previse zasrao..mora da ode"..I ko ce biti novi predsednik..ako dodje Lakovic desice se prakticno nista..ako dodje neki SPS-SNS desice se jos vece nista..Tole je prilicno sjajno ustrojio sve okruzne saveze pod svoju kontrolu, bice zanimljivo kako ce to da izgleda kasnije.

Link to comment
Ono sto mene zanima je mehanizam donosenja odluke..UEFA hoce da zestoko lupi po prstima ako se politika mesa u fudbalsku organizaciju..opet, bez politickog pritiska Tole ne bi napustio mesto predsednika jos deceniju-dve..Da li je neko kontaktirao Platinija i rekao "Ovaj je previse zasrao..mora da ode"..I ko ce biti novi predsednik..ako dodje Lakovic desice se prakticno nista..ako dodje neki SPS-SNS desice se jos vece nista..Tole je prilicno sjajno ustrojio sve okruzne saveze pod svoju kontrolu, bice zanimljivo kako ce to da izgleda kasnije.
Presaltace se ti preko noci novom gazdi u krilo. Ako je nesto izvesno onda je to izvesno.
Link to comment

Чисто сумњам да ће се у систему нешто битније мијењати. Али ај бар да не гледамо ту њушку више.

Link to comment

Nece se promeniti nista, jer je FSS ogledalo drzave. Ali samo da ne gledam Tola, i ja sam srecan. Sama svest o promenljivosti pomaze da barabe imaju strahove.

Link to comment

:lolol:Svest o promenljivosti toliko utiče na Kokezu, Čovića i Terzića, mogu misliti kako će sa zebnjom i pažnjom sprovoditi svoje poteze nakon zagospodarivanja savezom...

Link to comment
Bjeković: Smena Karadžića je demonstracija sile!"Ne znam šta još treba da se uradi da bi se Zvezda oživela", komentariše Partizanova legenda najavljeni odlazak predsednika FSS13774616344591.jpgTomislav Karadžić je popustio pod pritiskom javnosti, ali "igranka" nas tek čeka kad su u pitanju najavljene promene u FSS. Partizanova legenda Nenad Bjeković smatra da sva ta turbulencija nikome neće doneti dobro, iako načelno nema ništa protiv odlaska Karadžića."I ranije sam govorio da se o svačijem radu može diskutovati, jer ničiji nije idealan, pa ni FSS i Tomislava Karadžića. Ali, nije u redu ovakva demonstracija sile. Razumem Karadžića, sigurno je pod pritiskom odlučio da se povuče", kaže Bjeković.Mnogi će reći da je njegova bojazan i normalna, jer je Bjeković iz crno-belog tabora, dok su Karadžićev odlazak tražili večiti rivali iz Crvene zvezde. Pa se postavlja pitanje, koliko ovime Zvezda dobija, a Partizan gubi?"Ne znam šta još to treba da se uradi da bi se Zvezda oživela i ne razumem kako to predsednik FSS, ma kako se zvao, može više jednom klubu da pomogne nego drugima. Ili odmogne svejedno je. Tek kada prođe neko vreme oni koji su hteli Karadžićevu smenu shvatiće da ništa nisu njome dobili", odgovara Bjeković i nastavlja u dahu:"Partizan nikad nije bio povlašćen. Uostalom, Zvezda je imala tolike predsednike saveza i u staroj Jugoslaviji, ali se ne sećam da su se drugi klubovi bunili zbog toga. Nije ni Partizan. Čak ni posle onog derbija kada smo dobili batine na Marakani što je bio presedan. Tražili smo da Zvezda bude kažnjena, ali ne i odlazak predsednika".Najveća dilema, ipak, vlada oko imena novog kandidata za fotelju u FSS. Vidi li Bjeković neko rešenje?"Stvarno ne znam ko će to biti, ima vremena do decembra, ali voleo bih da se o tim stvarima ne odlučuje sa strane. Već da novi čovek na čelu Saveza bude neko iz fudbala" .
Link to comment

Ne secam se da je Bjekovic pricao o "demonstraciji sile" kada je hapsen Dzajic ili najuren Terzic...Ali nebitno, kada je Partizanu tako dobar moze da im bude predsednik zajedno sa Djurom

Link to comment

Pa jesu li to za neke potraga ili hapšenje kriminalaca postali "demonstracija sile"? Ne bih imao nijedan problem da je došla murija i turila lisice Karadžiću, makar i zbog nečega što nije uradio, makar mu Tole Nikolić dao aboliciju. Ali, nije se išlo na taj način, niti kroz institucije fudbalskog saveza, već prljavom kampanjom sa strane, a šta se još iza brega valjalo (pretnje, nasilje) možemo samo da slutimo.

Link to comment

Lisice bi bile super i verovatno i vise nego zasluzene, ali ocigledno da Tole ima dovoljno zastitnika da se to nije desilo, pa se preslo na plan B u kom sam Karadzic nije ostao duzan, i meni se ne svidja kada 1 UEFA sjebe drugu pa sada mi treba da pricamo o moralu, demostraciju sile i slicne stvari... A da Kokeza, Coki i druzina imaju takodje potencijal za lisice sigurno ne sporim.Nego, o kakvoj se sili zapravo radi? Drzavnoj, mafijaskoj, partijskoj ili sve skupa?

Link to comment
Nego, o kakvoj se sili zapravo radi? Drzavnoj, mafijaskoj, partijskoj ili sve skupa?
Pa pogledaj ko su potpredsednici zvezde i ko ih je doveo tu, pa mi reci da nije sve skupa :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...