Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Hm, Piksi iz mladjih dana u Zvezdi i Piksi u "poznim godinama" u repki nisu iste stvari/isti karakter. Pricamo o (onda) mladicu koji se nije preterano batrgao na treninzima i koga je Bata Stane osamario, kad se ovaj drznuo da se buni oko toga ko ce da nosi broj 10.Ali dobro, kasnije jeste postao autoritet i u Zvezdi (poslednju godinu).
imao je, ako se dobro sećam, problema i sa vasovićem. ovaj ga je stavio na klupu par puta, čisto "vaspitno", pa su tu išle razne priče po novinama... tako beše?
Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

pogledajte naslovhttp://www.pressonline.rs/sr/jar2010/Srbija/story/122989/%28Video%29+Boli+ih+uvo+za+majku+Srbiju%3A+Pili%2C+pu%C5%A1ili%2C+pa+Srbiju+sru%C5%A1ili!.htmlduvajte ga, smradovi!
Najbolje je što je naslov promenjen, oko 10 sinoć kada su vesti za danas postavljene naslov je bio "Kako su se reprezentativci Srbije opuštali pred utakmicu", ali onda su valjda Press govna procenila da nije dovoljno bombastičan i oko 12 je bio promenjen.
Link to comment

Piksi je jedan od onih koji je ostajao na treningu duže da bi trenirao slobodnjake, kornere i slično. Drugo, ne bi trajao toliko dugo, iako je imao problema sa povredama, da nije sportski živeo.

Link to comment
Piksi je jedan od onih koji je ostajao na treningu duže da bi trenirao slobodnjake, kornere i slično. Drugo, ne bi trajao toliko dugo, iako je imao problema sa povredama, da nije sportski živeo.
trajao je toliko dugo zato sto je u 29oj godini zivota, dakle na vrhuncu karijere, otisao u japan. da je ostao u evropi, ne bi izdrzao jos sedam sezona, nema sanse.ista prica i sa petkovicem u brazilu.ne upustam se u rasprave ko je ziveo sportskim zivotom, a ko nije, samo konstatujem da dugacka karijera u slucaju piksija ne moze da bude dokaz sportskog nacina zivota. Edited by pacey defender
Link to comment

Nije mi jasan ni Miha. Ako i ima sranja u timu pa ne treba sad on iz pizde materine da se dusebriznicki oglasava i dize uzbunu, to se radi eventualno posle prvenstva i ne u formi "bilo je sranja" nego konkretno, sta, ko, kad, kako! Nije mi jasno to "rovarenje", razumeo bih da npr. namesta sebi posao ali i kada su ga pitali (valjda) nije hteo da bude selektor, imao druge prioritete, sad je u Fiorentini, ne vidim razlog da se on lomi za ovu poziciju... :unsure:A i jasno je ko mu je pricao "pikanterije", covek s kojim je kum i ko je vodja ekipe pa je ovom izjavom samo diskreditovao svog prijatelja, koji je uzgred u njega imao ogromno poverenje.

Edited by ducca
Link to comment

ne delim sveopste odusevljenje nasom igrom. prvo poluvreme protiv australije i veci deo tekme protiv nemacke. ali generalno mi igramo zastareli fudbal, pre svega u psiholoskom smislu, nas odnos prema igri je potpuno prevazidjen. mi smo i dalje u grupi timova koji igraju kalkulanstki fudbal i koji se vise prilagodjavaju protivniku nego sto igraju svoje. ovom timu pre svega nedostaje tim psihologa koji ce timu uliti moc da kada se komanduje napad, to izgleda kao da napada 15 igraca a ne 2-3. ako bih nesto radio da sam na mestu vodjstva, ovim igracima bih prikazivao utakmice timova kao sto su amerika, japan, juzna koreja, pa cak i australija. to mislim da je najvece dostignuce ovog turnira, da su se pojavile ekipe koje prikazuju za fudbal do sada nevidjen odnos prema igri a pritom im je i fudbalsko umece dobrim delom sazrelo. srbija mora da nadje nacin da u neke ozbiljne pomake koje smo napravili (izuzetna kilometraza po utakmici) integrise voljni momenat koji je u totalnom kanalu. mislim da igraci generalno imaju herca i da su dobar materijal da se sa ovim znanjem napravi tim koji mozda nece dobijati svaku tekmu, ali ce biti rado gledan svuda zbog kombinacije pristojnog fudbalskog umeca i neustrasivosti.

Edited by gazza1
Link to comment

nisam gledao. drugorazredna fudbalska nacija, u poredjenju sa japanom 2010, odgovor je tocan. FIFA promovise razlicitost. tamnoputi, kosooki, beli.

Link to comment
Gazza1, komentar nedosuđenog penala za Dance sinoć? Ruka u '90oj minuti. Drugorazredna nacija, oder?
Zavera protiv i jednih i drugih Danaca
Link to comment
ne delim sveopste odusevljenje nasom igrom. prvo poluvreme protiv australije i veci deo tekme protiv nemacke. ali generalno mi igramo zastareli fudbal, pre svega u psiholoskom smislu, nas odnos prema igri je potpuno prevazidjen. mi smo i dalje u grupi timova koji igraju kalkulanstki fudbal i koji se vise prilagodjavaju protivniku nego sto igraju svoje. ovom timu pre svega nedostaje tim psihologa koji ce timu uliti moc da kada se komanduje napad, to izgleda kao da napada 15 igraca a ne 2-3. ako bih nesto radio da sam na mestu vodjstva, ovim igracima bih prikazivao utakmice timova kao sto su amerika, japan, juzna koreja, pa cak i australija. to mislim da je najvece dostignuce ovog turnira, da su se pojavile ekipe koje prikazuju za fudbal do sada nevidjen odnos prema igri a pritom im je i fudbalsko umece dobrim delom sazrelo. srbija mora da nadje nacin da u neke ozbiljne pomake koje smo napravili (izuzetna kilometraza po utakmici) integrise voljni momenat koji je u totalnom kanalu. mislim da igraci generalno imaju herca i da su dobar materijal da se sa ovim znanjem napravi tim koji mozda nece dobijati svaku tekmu, ali ce biti rado gledan svuda zbog kombinacije pristojnog fudbalskog umeca i neustrasivosti.
Potpis.
Link to comment

Krenulo je:http://www.pressonline.rs/sr/jar2010/Srbija/story/122989/%28Video%29+Boli+ih+uvo+za+majku+Srbiju%3A+Pili%2C+pu%C5%A1ili%2C+pa+Srbiju+sru%C5%A1ili!.htmlhttp://zurnal.rs/2010/06/24/lazovic-imam-pravo-da-popijem-pivo/index.htmlhttp://www.kurir-info.rs/sport/orlovi-pili-i-pusili-u-pauzi-utakmica-39133.phpMiha je izgleda novi Toletov kandidat za selektora:

Италијански „Газета дело спорт” је пренео речи новог тренера Фјорентине Синише Михајловића, како су га наводно назвали неки српски репрезентативци и причали о проблемима у свлачионици пре меча против Гане.
I na kraju, Feindouno priznaj da si ti!
После меча у Нелспруиту, Данко Лазовић је прескочио рекламу и пошао ка групици српских навијача на западној трибини, одакле је за време меча долетела флаша. - Још док сам се загревао, тај навијач је вређао моје другове на терену. Кад се утакмица завршила, кренуо сам ка трибини да отпоздравим навијачима, а он је наставио са увредама. Упозорио сам га да то не ради, али хтео је да се бије. Рекао сам му да сиђе, глава ми је била врела. Толико смо желели победу, а неко те вређа…
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...