Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Da jbt, Đora je sa ovom ekipom bio poslednji na U17 pre dve god :D
planski. nije mu bio cilj rezultat vec da stvara igrace za u19. djora vizionar modernog shvatanja mladjih kategorija. kad bi svi tako radili bili bi fudbalska sila, evropski brazilci, sto bi se reklo. :lolol:
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Nisam imao previse vremena zadnjih dana da pratim ovo prvenstvo, ali vidim da ljudi ovde kukaju na batadjorizam i povlacenje pri prvom aktivnom rezultatu, a sad na kraju hejluju i prizivaju Drulovica, jel moze neko da mi ukaze kojom logikom se doslo do te situacije ?

Link to comment
Nisam imao previse vremena zadnjih dana da pratim ovo prvenstvo, ali vidim da ljudi ovde kukaju na batadjorizam i povlacenje pri prvom aktivnom rezultatu, a sad na kraju hejluju i prizivaju Drulovica, jel moze neko da mi ukaze kojom logikom se doslo do te situacije ?
Za razliku od polufinala koje smo odigrali kao sline i srecno se provukli, u finalu smo odigrali odlicno i sa jasnim planom sta hocemo od utakmice. Drulovic je na citavom ovom prvenstvu uglavnom radio dobar posao ali ne treba se previse zanositi. Ukoliko se ceo sistem strucnog rada ne promeni kod nas Drula ce samo neko vreme sluziti kao izgovor da se nista ne promeni i na kraju ce biti potrosen kao i mnogi pre njega. Strah me je da ovo zlato ne bude izgovor i argument da se kod nas radi dobro sa decom, a vec vidim kako se formira red grebatora iza ovog tima.
Link to comment
Za razliku od polufinala koje smo odigrali kao sline i srecno se provukli, u finalu smo odigrali odlicno i sa jasnim planom sta hocemo od utakmice. Drulovic je na citavom ovom prvenstvu uglavnom radio dobar posao ali ne treba se previse zanositi. Ukoliko se ceo sistem strucnog rada ne promeni kod nas Drula ce samo neko vreme sluziti kao izgovor da se nista ne promeni i na kraju ce biti potrosen kao i mnogi pre njega. Strah me je da ovo zlato ne bude izgovor i argument da se kod nas radi dobro sa decom, a vec vidim kako se formira red grebatora iza ovog tima.
Ово је историјски успех и резултат доброг рада ФСС са млађим селекцијама. Сигуран сам да ово сигурно није крај, очекујем да већ од јесени с младом репрезентацијом почнемо пут ка Европском првенству. Надамо се добрим резултатима и наредне генерације омладинаца и кадета. У Литванији се нисмо плашили фудбалских велесила, Шпаније, Португалије и Француске. Успеху је допринела изградња нашег Спортског центра у Старој Пазови, у којем млади имају одличне услове за рад.

nnegovanovic-kucafudbal332.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...