Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Fantazija. Sve cestitke. Mitrara, Pavlovski, Rajkovic, Djurdjevic, Lukovic uz odsutne Markovics, Ninkovics, Nastasica, pa i Savicevica...mnogo je talenta.Posebno mi je drago zbog navijaca protiv.
Плус Ђуричић,да видимо има ли ишта од Симића, Фиће Јанковића, Симића, Максимовића...може ово да буде једна солидна Шпанија™. За две године Митровић у Ливеруплу.
Link to comment
Tole je jači od Vučića, pobogu. To nam ova godina pokazala.
Од Вучића јачи само Capo di tutti capi управник колонијалне управе за Србију његова екселенција амбасадор г.М. Кирби
Link to comment

Ovo pored svega je takodje pokazatelj da Drula ima stofa za trenera, izvukao je maksimum iz momaka, i nadam se da ce naslediti Mihajlovica i u buducnosti raditi sa ovim momcima, kapa dole!

Link to comment

Čestitke klincima i Druloviću, izgubio sam nadu da će me obradovati nešto u vezi sa domaćim fudbalom. Inače, očekujem vrlo brzo savete Mihajloviću da pruži šansu ovim klincima.Mitrović ima šansu da postane baš ozbiljan igrač, nadam se da će je iskoristiti.

Link to comment

Uopšte nije fer što se u čestitkama zaobilazidjoric.jpgkažu da je on taj koji je selektirao ove momke. Drulović je samo pokupio kajmak™ njegovog rada.

Link to comment

Prošao je sa njima prva iskušenja i poraze, kasnije ih je bilo lakše voditi tako očvrsnute porazima pod bata Đorom.Univerzitet "Prvi srpski bek" zvanično najbolji u Evropi. :0.6:

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...