Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Misliš, svi su rođeni posle 2006. godine... Čak ni agresivno novokomponovano forsiranje nije moglo tako lako izbrisati da je ova stara himna (nikad mnogo cenjeni "Bože pravde") aktuelna samo 7 godina... Ovi što su igrali juče, imaju više od 7 i od 7+5 ili 7+7 godina...Uostalom, i po manjini koja agresivno reaguje na to od juče, pokazuje da je malo teže ubiti "Hej, sloveni" i da im je do toga mnogo stalo, inače bi mediske i ostale reakcije bile mnogo manje...Baš se danas podsetih, bilo je finale na 100m u Španiji... Na prethodnom Svetskom prvenstvu, koje je bilo u Španiji, kada je "Hej, sloveni" još bila himna. Aronu Pirsolu domaćin je digao zastavu da nije pustio himu, imali su probleme da je puste prilikom dodelje medalje i nikom ništa... Slučajno sam zapamtio, ali baš su danas ameri ponovo izdominirali u toj disciplini, ponovo u Španiji, i igrom slučaja se setih kako smo se smejali i kraj TV-a, i tribine i sam Pirsol...Burna reakcija javnosti u Srbiji i, racionalizacije sa igrom od kada "Hej, sloveni" nije himna, sve su pokazali...
Zemlja cija je himna bila "Hej Sloveni" se raspala 1991. godine, sve posle toga je bilo bespotrebno Milosevicevo drkanje k..ca.Ove dalje gluposti necu da komentarisem. Intoniranje pogresne himne drzave cija se himna intonira je prvorazredni skandal svuda na svetu i naravno da su i reakcije bile adekvatne.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Zemlja cija je himna bila "Hej Sloveni" se raspala 1991. godine, sve posle toga je bilo bespotrebno Milosevicevo drkanje k..ca.Ove dalje gluposti necu da komentarisem. Intoniranje pogresne himne drzave cija se himna intonira je prvorazredni skandal svuda na svetu i naravno da su i reakcije bile adekvatne.
Pa, lepo...
Link to comment
Pa, lepo...
Izvini, a sta tacno ocekujes? Da se slozim s tobom da su tehnicki problem kod intoniranja himne i intoniranje pogresne himne jedna te ista stvar? Pa, nisu.
Link to comment

Tom istom logikom, Novak Đoković je trebalo da pohisteriše kada su ga onomad nazvali Hrvatom, jelda? Mislim, to bi bila adekvatna™ reakcija.

Link to comment

Meni hej sloveni nekako himna ko što bi himna trebala zvucati, steta sto i dalje ne tera, a i ovu novu modernu ne znam reči.

Link to comment
Meni hej sloveni nekako himna ko što bi himna trebala zvucati, steta sto i dalje ne tera, a i ovu novu modernu ne znam reči.
Zato i ne igras za repku, sinisa te izbacio.
Link to comment
Zvezda uzela KEŠ '91?Reprezentacija bila manje-više redovan učesnik velikih takmičenja? Čile '87?
Какве има везе тим са репрезентацијом и државом? До Синишиног постављања чешћи смо учесници СП-а него док је био Титостан.
Zemlja cija je himna bila "Hej Sloveni" se raspala 1991. godine, sve posle toga je bilo bespotrebno Milosevicevo drkanje k..ca.Ove dalje gluposti necu da komentarisem. Intoniranje pogresne himne drzave cija se himna intonira je prvorazredni skandal svuda na svetu i naravno da su i reakcije bile adekvatne.
То је то само ми се чини да Ајант је човек концепт као Буруно Сулак само лајт варијанта
Kao što ni truđenje da se uvede mrtva bozepravde ne menja činjenicu da više nema kraljevine srbije ni kraljevine Jugoslavije i da ta himna nema veze ni sa čim osim sa izvesnom porodicom petrović
Бог хвала химна је жива. Вама насуканима титостанцима у Србији никако није јасно да та химна не може да се узурпира тако једноставно. То је наслеђе и Хрвата и Словенаца као и оних који су настали комунистичким инжињерингом у последњих 70 година из српског националног корпуса. Ако је они не сматрају делом свог посттритостанског идентитета што ли ви толико онанишете на исту? Што је најбоље осим Харпера једва да сте је запамтили.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...