Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

osim ako nije upravo on predvodio i osmišljavao te akcije.
pixy osmisljao takve akcije ? lolpixy je bio sportista od glave do pete. kakvo crno pusenje i kakav crni alkohol.
ja sam prestao da pusim pre nekoliko meseci, ali neshvatljivo mi je da profesionalni sportisti puse. znam da ima mnogo primera ali siguran sam da to mora da utice na njihovu igru. odakle ti to da je piski bio toliki autoritet? ne deluje mi kao takav lik.
piksi je bre delio samare ko ga nije slusao. i to nije urbana legenda vec istina iz prve ruke. dejo mi je bio komsija godinu i po dana dok je igroa u zvezdi. hiljadu puta smo ga docekivali posle treninga ispred ulaza i pricali sa njim (mislim, ja sam bio klinac i slusao sam, stariji su pricali :D). kad se on licno zentao piksija, u smislu, ako moze piksi toliko da trci i trenira, ustaje kad treba, leze kad treba, jede sta treba, mogu i moram i ja. ako ne slusas, cao si.
Link to comment

ma ne znam, samo izražavam sumnju. "pričo mi dejo" mi ne pije vodu. šta se bre uzbuđuješ, pa svi ti pušači su igrali sa piksetom i u zvezdi i u reprezentaciji. a ima i drugih priča o njemu, ali ajde da ne kvarimo lik i delo.

Link to comment

kapiram da su mu lupali samare i cebovali ga u svakom karantinu. da pogodim, bili su to neki grobari tipa stanojkovic, spasic, jokanovic ... :isuse: i da, pricao mi dejo, zaista. a posle njega u istom stanu, pricao mi rambo, zaista.

Link to comment

daj te druge price, bas me zanima. ne pises clanak za neke novine pa da moras da se pazis, a mi cemo to uzeti sa rezervom posto si komsija.

Link to comment

ne znam otkud ti to za ćebovanje, prvi put čujem. kako god, iskreno verujem da je kod nas u repki uvek bila anarhija po tom pitanju, i da tu nikakav autoritet nije mogao nešto bitno da promeni.

Link to comment

i to ti je cela prica ? pfffnemo si sisa, znamo da imas jos po koju pikanteriju.osecam se kao da smo na ekskurziji u 5. osnovne, umotani u cebad pored vatre i sad najstariji, moca, prica price :lol: cebovanje je ironija

Link to comment
i to ti je cela prica ? pfffnemo si sisa, znamo da imas jos po koju pikanteriju.osecam se kao da smo na ekskurziji u 5. osnovne, umotani u cebad pored vatre i sad najstariji, moca, prica price :lol: cebovanje je ironija
samo sto se moca napio i muva uciteljicu umesto da nam isprica to sto zna :(a i ovo sto moca kaze, daj jos dejinih pricica Edited by kojot
Link to comment
Na videu se vidi da je dim od cigarete montiran. Ono pice sto se deli se ne vidi sta je. Zashto video nije u istoj rezoluciji kao i fotke?
:lol::lol::lol:
Link to comment
samo sto se moca napio i muva uciteljicu umesto da nam isprica to sto zna :(a i ovo sto moca kaze, daj jos dejinih pricica
ne znam sta vas interesuje ... nisu mi bas sve ostale urezane toliko. nisu bas ni sve tolik bitne :lol:
Link to comment

Hm, Piksi iz mladjih dana u Zvezdi i Piksi u "poznim godinama" u repki nisu iste stvari/isti karakter. Pricamo o (onda) mladicu koji se nije preterano batrgao na treninzima i koga je Bata Stane osamario na koga se Bata Stane derao, kad se ovaj drznuo da se buni oko toga ko ce da nosi broj 10.Ali dobro, kasnije jeste postao autoritet i u Zvezdi (poslednju godinu).Edit: nije ga osamario, prejebao sam se.

Edited by dragance
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...