Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Odlican ali pogrijesio si topic, molim moderaciju da prebace poust™ ovde
Mozda jeste smijesno ali je cinjenica da su fr mlade reprezentacije blistale ovog ljeta. Neka iz svake generacije izadje tri cetiri igraca za seniorski tim ja cu biti zadovoljan (spanci su obicno izbacivali tri do setiri igraca iz svaje svoje mlade repke).Sto se tice ove ekipe, meni se najvise svidio Rabiot ali le vise nego subjektivno.
Link to comment

Ti se šališ ali je Nataša Miljković upravo došla do istog zaključka u Jutarnjemona himna+naš inat=pobeda. Tom logikom ako nam pre finala puste Lijepu njihovu pokidaćemo ih 5-0.

Link to comment
Ti se šališ ali je Nataša Miljković upravo došla do istog zaključka u Jutarnjemona himna+naš inat=pobeda. Tom logikom ako nam pre finala puste Lijepu njihovu pokidaćemo ih 5-0.
Natasa Miljkovic ocigledno nije gledala utakmicu.
Link to comment

Bila bi nepravda da se u klubovima bace na podizanje fizicke spreme pa da Strajnic, Kovinjalo, Aca i ini dodju u situaciju da ostanu bez patentiranog "Rekao bih da je razlog ovog povlacenja na svoju polovinu nedostatak snage i kondicije" komentara za poslednjih pola sata utakmice.

Link to comment
Sampioni svijeta i uskoro sampioni Evrope.Fr komentator odveo Mitrovica u Anderleht za 5M€.
Сад мени није јасно шта тебе онда брига коју химну ми имамо? Да ли мислиш да химна ферерације БиХ и Хрватске треба да буде Хеј Словени?
Pustili pravu himnu? Carski.
Чију праву химну?
Link to comment
Meni je lijepo cuti Hej Sloveni :).
Па добро онда пиши петицију у Федерацију да ти испуне жељу. Успут, убиће вас МИтровић
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...