Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Ja ne mogu da shvatim da nasi treneri ne daju klincima da igraju fudbal vec igramo samo kad jurimo rezultat, a sve ostalo vreme statiramo u kukuruzu i nadamo se najboljem. Portugalci igraju, ubacuju se iz drugog plana, dupliraju po bokovima, menjaju mesta. Nasi cim su dali gol odmah krenuli sa taktikom "baci lopticu u sumicu", svi se opsesivno drze svog dela terena i ne daj Boze da pokusaju vise od tri igraca da ucestvuju u akciji. Potpuno nezasluzeno igramo produzetke, trebalo je Portugalci opasno da nas nabiju, a imamo nekoliko igraca koji mogu sasvim lepo da igraju.Srpske trenere treba sve odjednom otpustiti, rasformirati trenersku skolu i dovesti nekoliko stranaca da je podignu ponovo, po standardima kakvi su odavno uobicajeni u evropskom fudbalu. Mi i to sto igramo, igramo uprkos njima a ne zahvaljujuci njima

Link to comment

Klasično pilićarenje i jad i beda od odsustva svakog nasleđa jugoslovenskog mentaliteta fudbala... Ćira možda i nije bio sila od trenera, ali je bio mangup i usadio je to nasleđe i taj kvalitet hrvatskoj reprezentaciji...

Link to comment

"objektivna publika na stadionu je na strani Srbije,vi kraj malih ekrana ste,takodje,na strani Srbije..."Smiljan Banjac dominira ponovo.

Link to comment
Srpske trenere treba sve odjednom otpustiti, rasformirati trenersku skolu i dovesti nekoliko stranaca da je podignu ponovo, po standardima kakvi su odavno uobicajeni u evropskom fudbalu. Mi i to sto igramo, igramo uprkos njima a ne zahvaljujuci njima
Kandiduj se za nesto..predlozi ovo u kampanji..i imas moj glas.
Link to comment

nasi igraci popadase kao kegle cim je sudija svirao kraj dok portugalci idu ka klupi :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...