Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Srbija-Hrvatska na JNA :isuse:
Ladno opet gostujemo hrvatima! :isuse: Edited by radisa
Jeste da je sport, ali drži nivo.
Link to comment

- Po igri nismo zaslužili da izgubimo ni od "vatrenih", ni od "crvenih đavola". FIFA rang lista reprezentacija nije tako važna. Da jeste, mogli bismo onda da kažemo i da je naša pozicija u kvalifikacionoj grupi sasvim realna, jer su i Hrvatska i Belgija u Top 10 i da nemamo razloga da se bunimo. Ipak, nije to tako, videli smo to na terenu,- Kada je Matić rekao da neće više da igra za reprezentaciju, nije vao mene, već sekretara stručnog štaba Boškovića i rekao mu da ga više ne zovemo u reprezentaciju. Zašto bih mu onda slao pozive? Red je da se on javi, da me pozove i kaže da želi opet nazad među "orlove". Stavio bi mi se na raspolaganje i čekao šansu. A kada bi je dobio, to bi zavisilo od naših ideja, izbora, protivnika, taktike... Imao bi status kao i svaki drugi reprezentativac,- Italijanska štampa je napadala Balotelija kada nije pevao himnu, u Švedskoj je Ibrahimović na meti, u Engleskoj je bio Runi. Jedino je kod nas selektor kriv zato što Ljajić neće da poštuje jedan od simbola države. U Srbiji je sve naopako postavljeno. Mi bismo da nas poštuju svuda u svetu, a sami sebe ne poštujemo, zaključio je Mihajlović. :0.6:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...