Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Lepo covek sve objasnio, osim cinjenice da je on sportista i da i nikotin i alkohol mogu jako lose da uticu na njegove rezultate na terenu.Inace uopste ne mora da se pravda.

Link to comment
Iskreno se nadam da je ovo "samo" cigareta, a da nije dzoint.
ja se nadam da je suprotno, da je ovo dzoint a ne cigareta.
Link to comment

posteno sa njegove straneostaje da je imao nekoliko krupnih gresaka, koje su nas mozda i kostale prolaska, ali pretpostavljam da je i sam svestan toga i da ce izvuci neke poukesto se tice igraca nemam nikome nista da zamerim, borili su se, pokusali da odigraju najbolje sto mogu...mnogi naravno nisu uspeli u tome, ali sve je to sastavni deo fudbalapo meni, glavni razlog eliminacije je jajarska taktika protiv ganaca, ostale nesrece su se samo nadovezale na to

Link to comment
....po meni, glavni razlog eliminacije je jajarska taktika protiv ganaca...
Po meni:
  • Nemamo centarfora
  • Nemamo pleja
  • Nemamo vodju
  • Nemamo srce i ponos poput onoga sto je Australija pokazala u drugom poluvremenu protiv nas
  • Nismo imali srece (realnije: znanja) protiv Australije - "Luck is what happens when preparation meets opportunity"
  • Realno: malo je grubo reci nedostatak kvaliteta, al' kada uporedimo nas sastav sa Ganom i Svabama ne mozemo da kazemo da smo sveukupno ista bolji/kvalitetniji

Sto se tice "jajarske taktike", nikada nisam voleo stil koji su gajili Zabari sto reprezentativno, sto klupski godinama, a na koji me najvise podsecala nasa igra. No, neki momenti iz prvog poluvremena protiv Australije bude nadu da mozemo da igramo lepse/modernije: brze, s vise trcanja i bez puno petljanja s loptom. Problem je samo sto te momente gledamo poslednjih 40 godina, napalimo se k'o mladi majmuni i na kraju uvek - MOSHA :(

Link to comment

Mene je prvo poluvreme protiv kengura oduševilo i zbog toga sam jako zadovoljan prikazanim.Biće bolje.Odjavljujem se sa WC2010 Srbija pod foruma mellow.gif

Edited by LudiKure
Link to comment

pogledajte naslovhttp://www.pressonline.rs/sr/jar2010/Srbija/story/122989/%28Video%29+Boli+ih+uvo+za+majku+Srbiju%3A+Pili%2C+pu%C5%A1ili%2C+pa+Srbiju+sru%C5%A1ili!.htmlduvajte ga, smradovi!

Link to comment
pogledajte naslovhttp://www.pressonline.rs/sr/jar2010/Srbija/story/122989/%28Video%29+Boli+ih+uvo+za+majku+Srbiju%3A+Pili%2C+pu%C5%A1ili%2C+pa+Srbiju+sru%C5%A1ili!.htmlduvajte ga, smradovi!
novinarske jajare......što se neko svojevremeno nije setio Papiju da prebacuje cigaretu na poluvremenu :D
Link to comment

ja ne znam ko nije pusio iz bari ekipe :lol: mozda stosic i najdoski. ali opet, porediti te zlatne fudbalere sa ovim debilima je neumesno. ajde da budemo iskreni, kako biste se vi osecali da ste npr. vidic, za koga znam kakav je momak i koliki je profesionalac, i da se jebete i izgarate svaki dan na treningu, da lezet u 22 i postujete pravila, a tamo nekih par idiota boli kurac za sve to, oni sede u sobi kod pante i cepaju pivdaznu uz pljuge i zajebavaju se. verovatno onda dodju na trening mamurni i iskasljavaju jutarnjak™ dok se ostali znoje i dok trce. pa jebo bi mu i ja mater (panti) i ne samo njemu vec i ostalima. realno, vidic treba da preuzme ulogu predvodnika ove reprezentacije i da bude ono sto su nekad bili pixy mijat i miha. cik da vidim da je neko smeo piksiju da ostane posle ponoci i pijucka pivce u sobi.edit : brate, ako si na jebenom SP, iskuliraj tih 15ak dana bez pljuga i piva. nek me manu prica 'opustali smo se'. sine, sportista si i to vrhunski i to na najvaznijem takmicenju u svom zivotu. zna se kako se profesionalni sportisti opustaju. sigurno ne uz pljuge i pivo. ajde u kurac.

Edited by 8-walker
Link to comment
cik da vidim da je neko smeo piksiju da ostane posle ponoci i pijucka pivce u sobi.
osim ako nije upravo on predvodio i osmišljavao te akcije.
Link to comment

ja sam prestao da pusim pre nekoliko meseci, ali neshvatljivo mi je da profesionalni sportisti puse. znam da ima mnogo primera ali siguran sam da to mora da utice na njihovu igru. odakle ti to da je piski bio toliki autoritet? ne deluje mi kao takav lik.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...